З чим асоціюються 10 популярних міст світу?

Туристична компанія Traveloka запропонувала людям намалювати, з чим у них асоціюються найбільш відомі міста світу. Виявилося, що Берлін – це пиво, а Нью-Йорк – це пончик.

У дослідженні брали участь 108 осіб з Великобританії та США. Їм необхідно було всього лише за 2 хвилини намалювати перше, що спадає на думку, коли вони чують назву того чи іншого міста. Таким чином було створено «портрети» 10 найпопулярніших міст світу.

Париж

У 78% випадках люди малювали Ейфелеву вежу. Ще 14% скетчів припало на їжу: вино, круасани, багети, равлики та жаб’ячі лапки.

Лондон

33% опитаних зобразили Біг-Бен і ще приблизно 33% – колесо огляду London Eye і Тауерський міст.

Нью-Йорк

31% малюнків були присвячені Статуї Свободи, на другому місці – хмарочоси на Емпайр-Стейт-Білдінг. А ще 12% людей пов’язали місто із пончиками, гамбургерами та піцою.

Ріо-де-Жанейро

64% – статуя Христа-Спасителя, 7% – футбол, 6% – пляжі.

Берлін

22% – Берлінська стіна, 16% – пиво, 15% – телевежа, 12% – Бранденбурзькі ворота.

Дубай

48% – хмарочоси, 18% з яких присвячені найвищій будівлі світу – Бурдж-Халіфа

Каїр

81% – піраміди

Сідней

66% – Сіднейська опера. Окрім цього люди намалювали чимало місцевих представників фауни: кенгуру, коали, акули та павуки.

Венеція

82% – гондоли і канали.

Токіо

Це місто викликало найбільш різноманітні асоціації, такі як неонові вивіски, хмарочоси, натовпи людей, вулиці. Але 22% малюнків присвячені суші та рамен

Читайте також:

Угорська столиця очолила рейтинг найкращих європейських місць 2019 🇹🇯

Угорська столиця очолила рейтинг найкращих європейських місць 2019 Тревел-сайт European Best Destinations підвів підсумки щорічного голосування і назвав п’ятнадцять місць в Європі, які варто відвідати у цьому році. Будапешт приглянувся тисячам туристам, які віддали свої голоси за це чарівне місто. Особливо відзначають його багату архітектурну та історичну спадщину, культурні розваги,

Read More »

8 місць на планеті, куди не потраплять навіть найбагатші туристи

8 місць на планеті, куди не потраплять навіть найбагатші туристи Немає нічого більш бажанішого, ніж заборонене та незвідане, тому тут зібрані одні з найцікавіших місць, куди вхід закритий навіть для багатіїв. Справжні острови, сховища, печери та гробниці – все це викликає чималий інтерес і оточене цілим виром таємничих історій. 1.

Read More »

Цікаві факти про Таїті та Бора-Бора

Цікаві факти про Таїті та Бора-Бора Таїті – райський куточок і головний острів Французької Полінезії. Найближчий континент – Австралія (6000 км). На карті ці місця можна знайти у південній частині Тихого океану. Час тут відрізняється від київського на цілий циферблат! Якщо тут перша година дня, то там перша година ночі.

Read More »