Юрій Скічко

Директор компанії «Гермес-Трейдинг»

Учасник туру «Переробка кукурудзи в США» (20 листопада – 02 грудня 2019 року)

Юрій Скічко про тур «Переробка кукурудзи в США»

Пане Юрію, які враження Ви привезли з поїздки до Штатів? Якою вона була?

 

Все на найвищому рівні. Насамперед, хочу зазначити, що в нас був чудовий супроводжуючий Володимир. Як людина і як гід – готовий до різних питань, стандартних і нестандартних, адже всякі ситуації виникають, особливо за кордоном. Він усе вирішував професійно та оперативно, підтримував, орієнтував, підказував, які закони, порядки, де та як працюють у цій великій незнайомій країні. Корисно та важливо бути про все наперед попередженим.

 

Відмічу також гарну організацію перельотів, оформлення віз, замовлення квитків, готелів.

 

Вся подорож пройшла на одному диханні. І навіть позапрограмна оперативна зустріч з виробниками обладнання, яке постачають на підприємства, теж була організована у зручному місці у Вашингтоні. Тому з точки зору організації та проведення ваша команда зробила все якісно та професійно.

Наскільки корисною була інформаційна складова візитів на заводи з переробки кукурудзи?

 

Це була бізнес-поїздка, інформаційно насичена, а в нашій групі були переважно власники компаній.

 

Як для першого візиту, вважаю, це – досить непоганий старт. Ми змогли за короткий час вивчити та побачити все, що цікавило.

 

Щодо глибшого вивчення побачених технологій, то це, очевидно, має бути наступним кроком. Можливо, варто побувати не тільки на заводі, а й поза його межами, попрацювати вже з технологами. Я відкритий до пропозицій і готовий далі заглиблюватись у цю тему.

Чи привезли Ви певні ідеї для розвитку власної компанії?

 

Я б так відповів: перед прийняттям рішення завжди є передінвестиційний етап, протягом якого, в результаті вивчення теми, ти стаєш більш або менш впевненим у своєму наступному кроці. Поїздка якраз і була тим вивченням, яке дало нам відповіді на цілу низку запитань, надало більше впевненості. Але тема, що нас цікавить, досить складна, тому потрібне ретельніше її опрацювання, на яке треба знайти час, кошти, людей. Загалом в цьому проєкті багато складових: технічних, технологічних, економічних, фінансових, торгівельних, і ми ще побачимо, наскільки в майбутньому буде змога його реалізувати. Тобто поїздка була першим кроком цього проєкту, який може бути дуже важливим. А можливо, він залишиться лише першим кроком, оскільки мова йде про дуже великі інвестиції.

Що ж, бажаємо правильних рішень, успішної реалізації цього та наступних проєктів. На завершення: чи залишились після поїздки зауваження або побажання?

 

Бажаю Тревелайту тільки продовжувати в тому напрямі, в якому рухаєтесь. Ви робите гарні справи. Вам допомагають люди, які дійсно хотіли б, щоб і Україна розвивалась. Тому дякую вашій команді та тим, хто вам допомагає: фондам, асоціаціям, координаторам, які відчувають, що це потрібно для України. Також бажаю, щоб завжди знаходилась зацікавленість з обох сторін. Скажімо, якщо цей проєкт буде рухатись далі, ми хотіли б отримати і технології, і обладнання. А це буде водночас і на користь економіці Сполучених Штатів.

Дякуємо Вам, що долучились до поїздки, за Ваш час та розмову. «Можливо все. На неможливе просто потрібно більше часу». Нехай часу Вам вистачає на все!

Розмову вела Ольга Мілінчук