fbpx

Технологія Кінсі/Альбрехта На Практиці

В продовження конференції «Точне Ґрунтознавство та Зонування Полів» запрошуємо Вас побачити, як на практиці працює технологія Кінсі-Альбрехта на американських полях.

UPPER MIDWEST EXPEDITION (червень 2020)

Агро-Експедиція по чотирьох штатах кукурудзяного поясу США та двох зернових провінціях Канади.

Індустрія Конопель Північної Америки

Тур, що включає регіони, в яких найактивніше розвивається індустрія конопель та використовують найсучасніші технології вирощування даної культури.

Фруктово-Ягідна Індустрія Північної Америки

Тур у світову фруктову-ягідну столицю в деталях розкриє секрети успішності розсадництва та садівництва в штатах Вашингтон та Каліфорнія.

Агро Сервісні Компанії Та Кооперативи В Дії

Тур на тему агросервісної підтримки фермерів в США, який передбачає повне ознайомлення з роботою сервісних компаній в аграрному секторі Північної Америки – в серці Кукурудзяного Поясу та в регіонах більш ризикового с/г.

Картопляна Експедиція Північною Америкою

Тревелайт спільно з партнерами в Північній Америці організовує максимально ємку бізнес подорож по індустрії картоплярства. Насінництво, зрошувальні системи, конвеєрні та елеваторні лінії, сортування та доробка – це все пропонує Вам програма туру.

Ukrainian Agriculture From The Inside

The most profound agricultural business&networking tour will take you to one of the leading agricultural countries of the world – Ukraine

Індустрія Картоплярства В Ізраїлі

Одна із найуспішніших країн світу по інтенсифікації агро-виробництва відкриє українським овочівникам секрети успішного картоплярства.