fbpx

Агро-експедиція на середній захід

Upper Midwest Precision Farming Expedition

Завершена

Нам туди, де новітній досвід!

Тревелайт запрошує найпрогресивніших агро-виробників з різних регіонів України приєднатися до нашої команди в комфортабельній технологічній агро-експедиції по чотирьох штатах кукурудзяного поясу США та двох зернових провінціях Канади.

 

Маршрут поїздки проходить через штати Небраска, Південна Дакота, Північна Дакота, Міннесота в США, а також через провінції Манітоба та Саскачевань в Канаді.

Чому саме цей регіон?

Він єдиний у Північній півкулі, який максимально схожий до українських кліматичних умов: широта приблизно 50⁰; річна кількість опадів від 300 мм до 800 мм; сівозміна, що включає від 4 культур; нерівномірні грунти; відносно короткий сезон та низькі зимові температури при наявності снігу.

Що вивчатимемо?

Головною темою туру є детальне ознайомлення з найновішими технологіями вирощування зернових та зерно-бобових з максимальним застосуванням елементів Точного Землеробства: систем точного позиціонування та передачі даних GPS та RTK, ґрунтовими сенсорами, міні метеостанціями, само-пілотованою технікою, дронами та іншим обладнанням, що дає змогу збирати, опрацьовувати та аналізувати інформацію з поля в режимі живого часу.

Саме в такій масштабній агро-експедиції Ви зможете зрозуміти, які з елементів технології Точного Землеробства вже дають економічну вигоду вкладати в них кошти, а які ще надто «сирі» та неефективні щоб їх впроваджувати.

Що побачимо?

Ми в деталях ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, цукрового буряку та ріпаку. Відвідувані фермерські господарства працюють по технології Точного Землеробства і використовують різні технології обробітку ґрунту – Глибоке рихлення, Дискування, Рідж-Тіл, Мінімум-Тіл, СтріпТіл, Ноу-Тіл та Вертикальний Тіл.

кукурудза

соя

Пшениця

соняшник

ріпак

цукровий буряк

Кого/Що відвідаємо?

В програмі поїздки візити до двох лабораторій: тестування насіння Young Brothers Seed Lab та ґрунту WARD Soil Laboratory; відвідування дослідної станції Monsanto/Bayer по оптимізації використовування вологи в ґрунті, сервісних компаній AgroTech Consulting, Farmers Edge, Manitoba Agricultural Services Corporation, лідируючого по обсягах виробника калійних та азотних добрив Nutrien із екскурсією в шахту на глибині 1 км, тепличного комплексу і ферми насіння Державного Університету Північної Дакоти, виробничого центру SeedMaster та DОТ, прогресивного дилерского центру John Deere, а також постачальника високоточного обладнання Pioneer, NuSun Seed і 360 Yield та корпорації Raven, яка пропонує найновіші елементи технології Точного Землеробства.

Young Brothers Seed Lab

Лабораторія тестування насіння створена на базі Державного університету Південної Дакоти. Вона оснащена сучасним обладнанням, необхідним для проведення випробувань на насінні сільськогосподарських культур, садових овочів, дерев, трав, квітів.

WARD Soil Laboratory

Лабораторія тестування сільського господарства відкрита для обслуговування фермерів та власників ранчо. Спеціалізується на тестуванні ґрунтів, рослин, кормів, води, добрив та надає якісні аналітичні дані для різних клієнтів і проектів.

Monsanto Water Management center

Центр, створення якого було покликане відповідати на виникаючі питання та проблеми у виробнчому сільському господарстві та знаходити ефективні рішення. Увага центру зосереджена на допомозі фермерам у досягнення своїх цілей врожайності та продуктивності з акцентом на використанні води.

Компанія Farmers Edge присвятила себе розробці інноваційних цифрових платформ, спрямованих на збільшення ефективності виробництва та оптимізацію використання коштів вирощування культур.

Канадська компанія з виробництва добрив, розташована в Саскатуні, Саскачеван. Вона виробляє та розповсюджує понад 27 млн тонн калійних, азотних та фосфатних добрив для сільськогосподарських і промислових компаній по всьому світу.

Компанія, що виробляє посівні комплексні агрегати невибагливі до обслуговування та ремонту із стійками культиваторів, що дозволяють копіювати рельєф місцевості, а також здійснювати закладку насіння та добрив з ювелірною точністю.

Компанія-розробник автоматизованої польової техніки для вирощування зернових. Є дочірньою компанією SeedMaster. Влітку минулого року представила унікальну платформу DOT Power.

Компанія з продажу навісного обладнання для агро-техніки: для сівалок, для ґрунтообробної техніки та для обприскувачів.

Американська машинобудівна компанія, що випускає сільськогосподарську, будівельну та лісозаготівельну техніку. Один із найбільших у світі виробників сільськогосподарської техніки.

Лідер у галузі впровадження та розробки систем для точного землеробства. Компанія була заснована у 1956 році в місті Су-Фолс, США як конструктор та виробник балонів для дослідження верхніх шарів атмосфери в рамках американської космічної програми. З виробництва цієї єдиної лінійки продуктів Raven перетворилася на успішну та диверсифіковану технологічну компанію.

В якості бонусу до програми ви ознайомитесь з індустрією вирощування промислових конопель та з єдиною в світі повною освітньою чотирирічною програмою підготовки спеціалістів з Точного Землеробства, що пропонується університетом Південної Дакоти.

штати та провінції, які ми відвідаємо:

Міннесота

Штат з найбільш різноманітним кліматом. Холодні зими з шаром снігу від 5м на півночі до 15см на півдні. Вітряні, вологі та не надто жаркі літа. Середні температури влітку +25С, та -18С взимку. В штаті 26 млн аграрної землі, яка приносить $75млрд в економіку штату. Міннесота навіть має свій унікальний тип ґрунту – Лестер. Він характеризується хорошим дренажем, суглинковістю та вапняками.

Штат займає 3 місце по виручці з продажів с/г продукції. До найсильніших с/г культур штату входять кукурудза (26%), соя (21%), цукровий буряк (3%), овес, солодка кукурудза, зелений горошок та дикий рис. Штат експортує сою, кукурудзу та пшеницю на ринки Мексики, Японії та Китаю. Міннесота займає друге місце по свинарству (14%) в США. Крім звичних агарарних напрямків в штаті вирощують 12 000 бізонів, а також лосів та страусів.

Небраска

Небраска має дві основні кліматичні зони. Східна половина штату має вологий континентальний клімат. Західна ж частина характеризується переважно напівпустельним кліматом і має широкі відмінності між зимовими та літніми температурами. Середньорічна кількість опадів у штаті зменшується зі сходу на захід від приблизно 350 мм до 800 мм. Навесні і влітку характерними для Небраски є сильні грози і торнадо.

Основними с\г культурами для Небраски є кукурудза, соя, пшениця, сухі боби та цукрові буряки. Ґрунти Небраски відмінно підходять для ведення сільського господарства. Найважливішими є родючі ґрунти прерій у південно-східній частині штату та гумусові ґрунти центральної та північно-східної Небраски.

Південна Дакота

Лідируюча індустрія штату - аграрна. Штат вирощує кукурудзу, сою, пшеницю (тверду червону), дурум, соняшик, жито, сіно, льон, ячмінь, просо, овес та люцерну. Також місцеві фермери вирощують свиней, молочне та м’ясне ВРХ та птахівництво.

Кліматичні умови штату вирізняються вилкою річних опадів від 250 мм до 700мм в середньому, середніми температурами взимку -8С, та +20С. Клімат різко-континентальний з чітко вираженими чотирма сезонами.

Північна Дакота

Близько 90% площ штату залучені в сільському господарстві. Суб-вологий континентальний клімат ідеальний для вирощування дрібних зернових, бобових, олійних та бджільництва і для утримування 1,7 млн м’ясних ВРХ.

Округ Кас вважається №1 соєвим округом США. Також тут вирощують пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк, картоплю, соняшник і ячмінь. Ґрунти штату різняться від важких чорних суглинків до легких піщаних. Фішка рослинництва штату – нульовий обробіток ґрунту та його захист від ерозії.

Саскачевань

Провінція може похвалитися часткою в розмірі 2/5 від загальних агроземель Канади. В умовах все частіших посух, агро-індустрія провінції взяла курс на збереження водних запасів та вологи в грунті. Пшениця, овес, льон – традиційно топові культури для штату. Також набирають площі льон, люцерна та ріпак.

Клімат різко континентальний (середні температури: січня від −12 до −18°С, липня +19°С; 340–400 мм атмосферичних опадів на рік, більшість - у літні місяці, часті посухи. Ґрунти чорноземні, коричневі й попільнякові(сірі), текстура – від суглинкової до глинистої. Вітри на рівнинних преріях сильні. Через суворі зими в Північній Америці на сленгу “Саскатуні” називають сильний холод.

Домінують нульові системи обробітку ґрунту (No-Till). Канада – це країна, де найбільша частка (окрім Парагваю) використання цієї системи відносно до загальної кількості оброблювальних земель.

Манітоба

В провінції переважає різкоконтинентальний клімат (жорстка зима та тепле літо). Температура і середньорічна кількість опадів, вцілому, скорочуються з півдня на північ, а опади зменшуються зі сходу на захід. Північна частина штату досить холодна, взимку температури вночі опускаються до -40 градусів. Середньорічна кількість опадів 650 мм.

Манітоба – це степова провінція крупного монокультурного пшеничного господарства. У середньому 77 % ферм є власністю фермерів, а не орендовані. Еталоном якості на світовому пшеничному ринку вважається тверда пшениця сорту «Манітоба-1», що виведена в провінції. На експорт йде до 4/5 збору цієї культури в Степовому районі. Ця пшениця відрізняється дуже високою якістю і містить не менше 13,5% білка. Споміж інших культур тут вирощують кукурудзу, овес, жито, соняшник, картоплю, тритікале, льон та навіть гречку.

Ціна включає:

  • візу в США – консульський збір (вартість візи) та консультаційну допомогу в оформленні документів;
  • візу в Канаду – консульські збори, оплату послуг візового центру, страховку тощо, консультаційну допомогу в оформленні документів;
  • авіапереліт Київ – Мінеаполіс – Київ (економ клас);
  • готелі 4-5* на весь термін перебування (проживання по двоє в номері). Майже у всіх готелях включені сніданки;
  • транспортні послуги під час поїздки в комфортабельному автобусі з Wi-fi (включаючи трансфер з/до аеропорту);
  • супровід перекладача-координатора на весь період перебування в США;
  • роботу американських координаторів по організації зустрічей;
  • оплату платних зустрічей та семінарів;
  • медичну страховку від компанії ТАС.

Вартість туру:

5880 $

Перша оплата здійснюється при реєстрації в розмірі 50% від загальної суми.

Решта суми оплачується після отримання обох віз.

Вартість НЕ ВКЛЮЧАЄ обіди, вечері та вхідні квитки у місця розваг (якщо такі будуть).

Відеозвіт з минулої поїздки:

Відтворити відео

Тревелайт – подорожуйте легко і з користю!

ЗАЦІКАВИЛИСЬ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ І РОЗПОЧНІТЬ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ

+38 097 996 50 47; +38 044 228 50 52 roman@travelite.com.ua