UPPER MIDWEST AGRICULTURAL EXPEDITION 2021

Перша професійна аграрна поїздка п’ятьма штатами північної частини Середнього Заходу США (Вісконсин, Міннесота, Небраска, Південна та Північна Дакоти)

Ми пропонуємо вам унікальну можливість долучитися до аграрної бізнес поїздки на Середній Захід, яка охопить п’ять штатів США. Метою даної поїздки є ознайомлення з найновішими дослідженнями авторитетних університетів у напрямі тестування ґрунту, живлення, ґрунтообробітку, покривних культур та застосування технології точного землеробства як для максимізації врожаїв у високопродуктивних зонах, так і для мінімізації ризиків у малопродуктивних.

Ви дізнаєтеся про усі переваги та недоліки різних технологій обробітку ґрунту; розглянете тему здоров’я ґрунту з різних сторін; ознайомитесь з агрономією вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, ріпаку, картоплі, конопель, цукрового буряку та люцерни; а також детально вивчите тему зрошення.

Три опції для поїздки

Частина А

Штати Північна Дакота, Міннесота, Вісконсин

 • Великий перелік культур в сівозміні, включаючи картоплю;
 • Важкі ґрунти;
 • Умови достатнього забезпечення вологою;
 • Ґрунтообробіток;
 • Живлення;
 • Застосування точного землеробства з метою досягнення максимальної ефективності в зонах з високим потенціалом.

Дати: 29.05.2021 – 06.06.2021

Тривалість: 10 днів

Кількість учасників: до 10 чоловік

Вартість: $ 4250

Частина Б

Штати Південна Дакота, Небраска​​

 • Засушливі умови;
 • Наголос на стресостійкість до засухи;
 • Кукурудза, соя, пшениця;
 • Зрошення;
 • Живлення;
 • Лабораторія ґрунту;
 • Виробники обладнання;
 • Застосування технологій Точного Землеробства з метою мінімізації ризиків пов’язаних з природніми умовами.

Дати: 04.06.2021 – 13.06.2021

Тривалість: 10 днів

Кількість учасників: до 10 чоловік

Вартість: $ 4250 

ПОВНА ВЕРСІЯ ПРОГРАМИ

Найґрунтовніша програма, яка включає всі візити з частини А та з частини Б.

 

Повна версія дає можливість порівняти різні підходи до живлення, ґрунтообробітку, різні цілі застосування покривних культур та використання точного землеробства у регіонах Середнього Заходу.

    – важкі ґрунти vs піщані ґрунти;

              – короткий сезон на півночі vs довгий сезон південніше;

             – достатня вологість vs низька вологість;

       – мінімальна сівозміна vs 5-6 річна сівозміна;

  – розрахунок мінерального живлення виходячи з запланованого врожаю;

                                          vs

розрахунок мінерального живлення, виходячи з особливостей споживання кожного з елементів в конкретному регіоні, кліматі та на конкретних типах ґрунтів.

ВАРТІСТЬ ПОВНОЇ ВЕРСІЇ ПРОГРАМИ

(Частина А + Частина Б)


29.05 – 13.06.2021

(10 учасників)

5950$

Що входить у вартість:

Реєстрація на поїздку триває до 10.04.2021.

 

При наявності візи є можливість зареєструватися до 10.05.2021.

 

У вартість не входить: харчування, чайові, особисті витрати та вхідні квитки у місця розваг.

Питання щодо отримання візи ставте координатору поїздки Роману Гринишину, тел. +38 (097) 996 50 47.

 

Чому саме Середній Захід?

Розташування регіону

Регіон знаходиться в тих самих широтах, де зосереджена агро-індустрія України на Європейському континенті. Річна кількість опадів від 500мм до 1000мм.

Точне Землеробсто

Працюючи в зоні ризикованого землеробства, фермери регіону Upper Midwest не мають права на помилку. Тому максимально застосовують систему точного землеробства та всі доступні технології для досягнення максимальної ефективності та мінімізації ризиків, гарантуючи віддачу у врожаях.

Культури

Фермерські господарства використовують найширшу сівозміну. Ми ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, ріпаку, картоплі, конопель, цукрового буряку та люцерни.

кукурудза

соя

Пшениця

соняшник

ріпак

цукровий буряк

картопля

коноплі

квасоля

ячмінь

люцерна

покривні культури

Previous
Next

Штат з найбільш різноманітним кліматом. Холодні зими з шаром снігу від 5м на півночі до 15см на півдні. Вітряні, вологі та не надто жаркі літа. Середні температури влітку +25С, та -18С взимку. В штаті 26 млн аграрної землі, яка приносить $75млрд в економіку штату. Міннесота навіть має свій унікальний тип ґрунту – Лестер. Він характеризується хорошим дренажем, суглинковістю та вапняками.

Штат займає 3 місце по виручці з продажів с/г продукції. До найсильніших с/г культур штату входять кукурудза (26%), соя (21%), цукровий буряк (3%), овес, солодка кукурудза, зелений горошок та дикий рис. Штат експортує сою, кукурудзу та пшеницю на ринки Мексики, Японії та Китаю. Міннесота займає друге місце по свинарству (14%) в США. Крім звичних аграрних напрямків в штаті вирощують 12 000 бізонів, а також лосів та страусів.

Небраска має дві основні кліматичні зони. Східна половина штату має вологий континентальний клімат. Західна ж частина характеризується переважно напівпустельним кліматом і має широкі відмінності між зимовими та літніми температурами. Середньорічна кількість опадів у штаті зменшується зі сходу на захід від приблизно 350 мм до 800 мм. Навесні і влітку характерними для Небраски є сильні грози і торнадо.

Основними с\г культурами для Небраски є кукурудза, соя, пшениця, сухі боби та цукрові буряки.

Ґрунти Небраски відмінно підходять для ведення сільського господарства. Найважливішими є родючі ґрунти прерій у південно-східній частині штату та гумусові ґрунти центральної та північно-східної Небраски.

Близько 90% площ штату залучені в сільському господарстві. Суб-вологий континентальний клімат ідеальний для вирощування дрібних зернових, бобових, олійних та бджільництва і для утримування 1,7 млн м’ясних ВРХ.

Округ Кас вважається №1 соєвим округом США. Також тут вирощують пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк, картоплю, соняшник і ячмінь.

Ґрунти штату різняться від важких чорних суглинків до легких піщаних. Фішка рослинництва штату – нульовий обробіток ґрунту та його захист від ерозії.

Лідируюча індустрія штату – аграрна.

Штат вирощує кукурудзу, сою, пшеницю (тверду червону), дурум, соняшник, жито, сіно, льон, ячмінь, просо, овес та люцерну.

Також місцеві фермери вирощують свиней, молочне та м’ясне ВРХ та птахівництво.

Кліматичні умови штату вирізняються вилкою річних опадів від 250 мм до 700мм в середньому, середніми температурами взимку -8С, та +20С. Клімат різко-континентальний з чітко вираженими чотирма сезонами.

Основними сільськогосподарськими культурами штату є кукурудза на силос, журавлина, зелені боби (стручкова або “спаржева” квасоля), женьшень. За виробництвом всіх цих продуктів Вісконсин займає перше місце в США. Крім того, фермери штату вирощують овес, горох, картоплю, моркву, буряк, вишню, а також виробляють кленовий сироп.

Також, Вісконсин вважають самим “молочним” і “сирним” штатом США.

Університети

Previous
Next

UPPER MIDWEST AGRI EXPEDITION 2021 включає візити до найпрогресивніших університетів у 4 штатах США. Під час візитів до навчальних закладів відвідувачі матимуть змогу ознайомитися з дослідженнями по напрямку вирощування озимих культур, різних типів ґрунтообробітку, а також особисто поспілкуватися з професорами, які спеціалізуються на живленні та агрономії кукурудзи, сої, соняшнику тощо. Поїздка також включає знайомство з системами Агро ІТ та іншим технологічним забезпеченням агробізнесу. Не втратьте можливості побачити це все на власні очі, а також наживо поспілкуватися та поставити запитання експертам галузі! 

Візити включатимуть

SDSU Seed Testing Lab

Лабораторія, оснащена сучасним випробувальним обладнанням, що займається тестуванням та дослідженням зразків, із метою поліпшення врожайності Південної Дакоти та Департаменту сільського господарства Південної Дакоти.

chs

Міжнародна компанія, що належить фермерам, власникам землі та сільськогосподарським кооперативам із США. Є найбільшим агрокооперативом США, об'єднуючи 75,000 фермерів по всій країні, та входить у рейтинг найбільших компаній Fortune 500.

ward

Лабораторія в штаті Небраска, США. Спеціалізується на тестуванні ґрунтів, рослин, кормів, води, добрив та надає якісні аналітичні дані для різних клієнтів і проєктів.

raven

Компанія, яка пропонує продукти для точного землеробства, призначених для зниження експлуатаційних витрат і підвищення врожайності.

MWULC

Monsanto Water Utilization Learning Center — дослідний центр, основним завданням якого є вирішення проблем врожайності та продуктивності у сільському господарстві та виробленні ефективних рішень для фермерів у питаннях зрошення та використання води.

agtegra

Кооператив Agtetra - лідер по модифікаціях та довстановленню навісного обладнання для Точного Землеробства. Активними членами кооперативу є понад 6300 фермерів в Північній та Південній Дакотах.

agxcel

Компанія, що займається виготовленням інноваційних систем для внесення агрохімікатів технологію In-Furrow.

pip seeds

Компанія, яка має багаторічний досвід роботи із насінням кукурудзи, сої, пшениці, люцерни та покривних культур.

Завантажте програму та дізнайтесь подробиці

Ознайомтесь з детальною програмою АгроЕкспедиції.

  Відеозвіти з минулих поїздок 

  Відтворити відео
  Відтворити відео

  Залишились питання?

  Запитайте в координатора поїздки:

  Роман Гринишин

  +38 097 996 50 47;

  +38 044 228 50 52
  roman@travelite.com.ua

  Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму