fbpx

Upper Midwest expedition 2020

Агро-Експедиція по чотирьох штатах кукурудзяного поясу США та двох зернових провінціях Канади

Агро-Експедиція по чотирьох штатах кукурудзяного поясу США та двох зернових провінціях Канади

Агро-Експедиція по чотирьох штатах кукурудзяного поясу США та двох зернових провінціях Канади

Вже втретє група українських представників агробізнесу подолає маршрут через дві провінції Канади та п’ять штатів США з метою ознайомлення з найрізноманітнішими підходами до вирощування кукурудзи, сої, пшениці, ріпаку, соняшнику, цукрового буряку та конопель.

 

Наголос робиться на самих сучасних розробках по напрямку точного землеробства та різних типах ґрунтообробки. Ви побачите як технологічні рішення, що використовуються в промислових масштабах так і ті, що тільки перебувають на стадіях експериментів.

 

Дана поїздка дасть Вам низку технологічних рішень, щодо актуальних для Вас виробничих проблем.

 

 

Дати поїздки: 

19 жовтня –

02 листопада  2020

 

 

Розташування:

США: Міннесота, Небраска, Південна та Північна Дакоти

Канада: Саскачевань та Манітоба

 

Вартість: 5780 $ 

Що входить у вартість:

  • Віза в США – консульський збір (вартість візи) та консультаційна допомога в оформленні документів
  • Віза в Канаду – консульські збори, оплата послуг візового центру, страховка тощо, консультаційна допомога в оформленні документів
  • Авіапереліт Київ – Мінеаполіс, Вінніпег – Київ (економ клас)
  • Готель 4-5* на весь термін перебування в подорожі (проживання по двоє в номері). Сніданки включені
  • Транспортні послуги на весь маршрут під час поїздки (включаючи трансфер з/до аеропорту) на комфортабельному автобусі з Wi-fi
  • Супровід і послуги організатора-координатора протягом усієї подорожі
  • Робота американських координаторів по організації зустрічей
  • Оплата платних зустрічей та семінарів
  • Медична страховка від компанії TAC

У ВАРТІСТЬ НЕ входить: обіди, вечері, чайові та особисті витрати.

Young Brothers Seed Lab

Лабораторія тестування насіння створена на базі Державного університету Південної Дакоти. Вона оснащена сучасним обладнанням, необхідним для проведення випробувань на насінні сільськогосподарських культур, садових овочів, дерев, трав, квітів.

WARD Soil Laboratory

Лабораторія тестування сільського господарства відкрита для обслуговування фермерів та власників ранчо. Спеціалізується на тестуванні ґрунтів, рослин, кормів, води, добрив та надає якісні аналітичні дані для різних клієнтів і проектів.

Monsanto Water Management center

Центр, створення якого було покликане відповідати на виникаючі питання та проблеми у виробнчому сільському господарстві та знаходити ефективні рішення. Увага центру зосереджена на допомозі фермерам у досягненні своїх цілей врожайності та продуктивності з акцентом на використанні води.

Компанія Farmers Edge присвятила себе розробці інноваційних цифрових платформ, спрямованих на збільшення ефективності виробництва та оптимізацію використання коштів вирощування культур.

Кооператив Agtegra - лідер по модифікаціях та довстановленню навісного обладнання для Точного Землеробства. Активними членами кооперативу є понад 6300 фермерів в Північній та Південній Дакотах.

Канадська компанія з виробництва добрив, розташована в Саскатуні, Саскачеван. Вона виробляє та розповсюджує понад 27 млн тонн калійних, азотних та фосфатних добрив для сільськогосподарських і промислових компаній по всьому світу.

Компанія, що виробляє посівні комплексні агрегати невибагливі до обслуговування та ремонту із стійками культиваторів, що дозволяють копіювати рельєф місцевості, а також здійснювати закладку насіння та добрив з ювелірною точністю.

Компанія-розробник автоматизованої польової техніки для вирощування зернових. Є дочірньою компанією SeedMaster. Влітку минулого року представила унікальну платформу DOT Power.

Компанія з продажу навісного обладнання для агро-техніки: для сівалок, для ґрунтообробної техніки та для обприскувачів.

Американська машинобудівна компанія, що випускає сільськогосподарську, будівельну та лісозаготівельну техніку. Один із найбільших у світі виробників сільськогосподарської техніки.

Лідер у галузі впровадження та розробки систем для точного землеробства. Компанія була заснована у 1956 році в місті Су-Фолс, США як конструктор та виробник балонів для дослідження верхніх шарів атмосфери в рамках американської космічної програми. З виробництва цієї єдиної лінійки продуктів Raven перетворилася на успішну та диверсифіковану технологічну компанію.

Чому саме Верхній Середній Захід?

Розташування регіону

Регіон знаходиться в тих самих широтах, де зосереджена агро-індустрія України на Європейському континенті​. Річна кількість опадів від 300 мм до 800 мм

Точне Землеробсто

Працюючи в зоні ризикованого землеробства, фермери регіону Upper Midwest не мають права на помилку. Тому максимально застосовують систему Точного Землеробства та всі доступні технології для гарантування віддачі у врожаях

Культури

Фермерські господарства використовують найширшу сівозміну. Ми ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, ріпаку, цукрового буряку

Завантажте програму та дізнайтесь подробиці

Ознайомтесь з детальною програмою Агро-Експедиції.

Звертаємо Вашу увагу на те, розклад візитів попередній. Програма уточнюватиметься та фіналізуватиметься.  Зустрічі можуть мінятися, але запланована програма буде виконана в повному обсязі.

Віталій Андрющенко

Про агроекспедицію в США та Канаду: «Якщо можна займатися агровиробництвом «точно», це варто робити»

Сергій Богомаз

Про агроекспедицію в США і Канаду, про точне землеробство: «Почути й побачити – це абсолютно різні речі»

Юрій Пудлик

Про агроекспедицію в США та Канаду: «Там ми побачили те, що вже сьогодні хочемо і будемо втілювати в життя у себе»

Міннесота

Штат з найбільш різноманітним кліматом. Холодні зими з шаром снігу від 5м на півночі до 15см на півдні. Вітряні, вологі та не надто жаркі літа. Середні температури влітку +25С, та -18С взимку. В штаті 26 млн аграрної землі, яка приносить $75млрд в економіку штату. Міннесота навіть має свій унікальний тип ґрунту – Лестер. Він характеризується хорошим дренажем, суглинковістю та вапняками.

Штат займає 3 місце по виручці з продажів с/г продукції. До найсильніших с/г культур штату входять кукурудза (26%), соя (21%), цукровий буряк (3%), овес, солодка кукурудза, зелений горошок та дикий рис. Штат експортує сою, кукурудзу та пшеницю на ринки Мексики, Японії та Китаю. Міннесота займає друге місце по свинарству (14%) в США. Крім звичних агарарних напрямків в штаті вирощують 12 000 бізонів, а також лосів та страусів.

Небраска

Небраска має дві основні кліматичні зониСхідна половина штату має вологий континентальний клімат. Західна ж частина характеризується переважно напівпустельним кліматом і має широкі відмінності між зимовими та літніми температурами. Середньорічна кількість опадів у штаті зменшується зі сходу на захід від приблизно 350 мм до 800 мм. Навесні і влітку характерними для Небраски є сильні грози і торнадо.

 

Основними с\г культурами для Небраски є кукурудза, соя, пшениця, сухі боби та цукрові буряки.

 

Ґрунти Небраски відмінно підходять для ведення сільського господарства. Найважливішими є родючі ґрунти прерій у південно-східній частині штату та гумусові ґрунти центральної та північно-східної Небраски.

південна дакота

Лідируюча індустрія штату – аграрна.

Штат вирощує кукурудзу, сою, пшеницю (тверду червону), дурум, соняшик, жито, сіно, льон, ячмінь, просо, овес та люцерну.

 

Також місцеві фермери вирощують свиней, молочне та м’ясне ВРХ та птахівництво.


Кліматичні умови штату вирізняються вилкою річних опадів від 250 мм до 700мм в середньому, середніми температурами взимку -8С, та +20С. Клімат різко-континентальний з чітко вираженими чотирма сезонами.

північна дакота

Близько 90% площ штату залучені в сільському господарстві. Суб-вологий континентальний клімат ідеальний для вирощування дрібних зернових, бобових, олійних та бджільництва і для утримування 1,7 млн м’ясних ВРХ.

 

Округ Кас вважається №1 соєвим округом США. Також тут вирощують пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк, картоплю, соняшник і ячмінь.


Ґрунти штату різняться від важких чорних суглинків до легких піщаних. Фішка рослинництва штату – нульовий обробіток ґрунту та його захист від ерозії.

Саскачевань

Провінція може похвалитися часткою в розмірі 2/5 від загальних агроземель Канади. В умовах все частіших посух, агро-індустрія провінції взяла курс на збереження водних запасів та вологи в грунті. Пшениця, овес, льон – традиційно топові культури для штату. Також набирають площі льон, люцерна та ріпак.

Клімат різко континентальний (середні температури: січня від −12 до −18°С, липня +19°С; 340–400 мм атмосферичних опадів на рік, більшість – у літні місяці, часті посухи. Ґрунти чорноземні, коричневі й попільнякові(сірі), текстура – від суглинкової до глинистої. Вітри на рівнинних преріях сильні. Через суворі зими в Північній Америці на сленгу “Саскатуні” називають сильний холод.

Домінують нульові системи обробітку ґрунту (No-Till). Канада – це країна, де найбільша частка (окрім Парагваю) використання цієї системи відносно до загальної кількості оброблювальних земель.​

манітоба

В провінції переважає різкоконтинентальний клімат (жорстка зима та тепле літо).

Температура і середньорічна кількість опадів, вцілому, скорочуються з півдня на північ, а опади зменшуються зі сходу на захід. Північна частина штату досить холодна, взимку температури вночі опускаються до -40 градусів. Середньорічна кількість опадів 650 мм.

 

Манітоба – це степова провінція крупного монокультурного пшеничного господарства. У середньому 77 % ферм є власністю фермерів, а не орендовані.


Еталоном якості на світовому пшеничному ринку вважається тверда пшениця сорту «Манітоба-1», що виведена в провінції. На експорт йде до 4/5 збору цієї культури в Степовому районі. Ця пшениця відрізняється дуже високою якістю і містить не менше 13,5% білка.


Споміж інших культур тут вирощують кукурудзу, овес, жито, соняшник, картоплю, тритікале, льон та навіть гречку.

Відеозвіти з минулих поїздок 

Відтворити відео
Відтворити відео

Для отримання детальної програми, заповніть, будь ласка, форму. 

 

 

Поля відзначені * обов’язкові для заповнення

Залишись питання? 

Запитайте в координатора поїздки:

Роман Гринишин

+38 097 996 50 47

+38 044 228 50 52

roman@travelite.com.ua