Midwest Expedition 2020

Розширена версія АгроЕкспедиції по всьому Середньому Заходу, що включає 8 штатів США та 2 провінції Канади

Вже втретє група українських представників агробізнесу подолає маршрут через дві провінції Канади та вісім штатів США з метою ознайомлення з найрізноманітнішими підходами до вирощування кукурудзи, сої, пшениці, ріпаку, соняшнику, цукрового буряку та конопель.

Наголос робиться на живленні ґрунту, агрономії вказаних культур та на різних практиках ґрунтообробки. Дана поїздка дасть Вам розуміння всієї різноманітності технологій вирощування культур за різних кліматичних умов із застосуванням найбільш дієвих та економічно доцільних впроваджень точного землеробства.

Два варіанти програми

США + Канада

8 штатів США та 2 провінції Канади

Штати Міннесота, Небраска, Південна та Північна Дакоти, Міссурі, Айова, Канзас, Іллінойс в США, провінції Саскачевань та Манітоба в Канаді.

Дати: 20 жовтня – 8 листопада

Тривалість: 20 днів

Кількість учасників: до 10 чоловік

Вартість: $ 6390 

США

8 штатів США

Штати Міннесота, Небраска, Південна та Північна Дакоти, Міссурі, Айова, Канзас, Іллінойс в США.

Дати: 24 жовтня – 8 листопада

Тривалість: 16 днів

Кількість учасників: до 10 чоловік

Вартість: $ 5780 

Що входить у вартість:

Поїздка можлива лише за наявності американської візи. 

 

Реєстрація на поїздку триває до 30.09.2020.

 

У вартість не входить харчування, чайові, особисті витрати та вхідні квитки у місця розваг.

 

Чому саме Середній Захід?

Розташування регіону

Регіон знаходиться в тих самих широтах, де зосереджена агро-індустрія України на Європейському континенті​. Річна кількість опадів від 300 мм до 800 мм.

Точне Землеробсто

Працюючи в зоні ризикованого землеробства, фермери регіону Upper Midwest не мають права на помилку. Тому максимально застосовують систему Точного Землеробства та всі доступні технології для гарантування віддачі у врожаях.

Культури

Фермерські господарства використовують найширшу сівозміну. Ми ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, ріпаку, цукрового буряку.

кукурудза

соя

Пшениця

соняшник

ріпак

цукровий буряк

Previous
Next

Штат з найбільш різноманітним кліматом. Холодні зими з шаром снігу від 5м на півночі до 15см на півдні. Вітряні, вологі та не надто жаркі літа. Середні температури влітку +25С, та -18С взимку. В штаті 26 млн аграрної землі, яка приносить $75млрд в економіку штату. Міннесота навіть має свій унікальний тип ґрунту – Лестер. Він характеризується хорошим дренажем, суглинковістю та вапняками.

Штат займає 3 місце по виручці з продажів с/г продукції. До найсильніших с/г культур штату входять кукурудза (26%), соя (21%), цукровий буряк (3%), овес, солодка кукурудза, зелений горошок та дикий рис. Штат експортує сою, кукурудзу та пшеницю на ринки Мексики, Японії та Китаю. Міннесота займає друге місце по свинарству (14%) в США. Крім звичних агарарних напрямків в штаті вирощують 12 000 бізонів, а також лосів та страусів.

Небраска має дві основні кліматичні зони. Східна половина штату має вологий континентальний клімат. Західна ж частина характеризується переважно напівпустельним кліматом і має широкі відмінності між зимовими та літніми температурами. Середньорічна кількість опадів у штаті зменшується зі сходу на захід від приблизно 350 мм до 800 мм. Навесні і влітку характерними для Небраски є сильні грози і торнадо.

 

Основними с\г культурами для Небраски є кукурудза, соя, пшениця, сухі боби та цукрові буряки.

 

Ґрунти Небраски відмінно підходять для ведення сільського господарства. Найважливішими є родючі ґрунти прерій у південно-східній частині штату та гумусові ґрунти центральної та північно-східної Небраски.

Близько 90% площ штату залучені в сільському господарстві. Суб-вологий континентальний клімат ідеальний для вирощування дрібних зернових, бобових, олійних та бджільництва і для утримування 1,7 млн м’ясних ВРХ.

 

Округ Кас вважається №1 соєвим округом США. Також тут вирощують пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк, картоплю, соняшник і ячмінь.


Ґрунти штату різняться від важких чорних суглинків до легких піщаних. Фішка рослинництва штату – нульовий обробіток ґрунту та його захист від ерозії.

Лідируюча індустрія штату – аграрна.

Штат вирощує кукурудзу, сою, пшеницю (тверду червону), дурум, соняшик, жито, сіно, льон, ячмінь, просо, овес та люцерну.

 

Також місцеві фермери вирощують свиней, молочне та м’ясне ВРХ та птахівництво.


Кліматичні умови штату вирізняються вилкою річних опадів від 250 мм до 700мм в середньому, середніми температурами взимку -8С, та +20С. Клімат різко-континентальний з чітко вираженими чотирма сезонами.

Штат входить в «кукурудзяний пояс» США (його ще називають «зерновим поясом»). В Айові вирощується близько 20% американської кукурудзи. Штат є також найбільшим в США постачальником соєвих бобів (близько 17% від загального обсягу). На полях Айови ростуть овес, пшениця, жито та інші культури. Також місцеві фермери займаються свинарством (в Айові вирощують більше свиней, ніж в будь-якому іншому штаті США), виробництвом молочної продукції, яєць, розводять велику рогату худобу, овець та індиків. А в останні часи розвивається і виноградарство з виноробством.

 

Айова характеризується вологим континентальним кліматом з великою кількістю опадів. Літо спекотне, вологе, температура часто перевищує 35 °C. У зимовий час середня температура коливається від -3 °C на південному сході до -7 °C на північному заході.

Міссурі займає друге місце серед всіх штатів США за кількістю фермерських господарств (після Техасу), їх тут більше ста тисяч! Основні сільськогосподарські культури Міссурі – соєві боби, кукурудза, сорго, бавовна, рис. Останнім часом в штаті активно розвивається виноградарство і виноробство. Багато фермерів в Міссурі займаються розведенням великої рогатої худоби (сьоме місце серед штатів США), свиней (шосте місце в США) і птахівництвом.

 

Для Міссурі характерний вологий континентальний клімат з холодною зимою та жарким і вологим літом. У південній частині штату клімат переходить до вологого субтропічного. Розташовуючись в центральній частині США, Міссурі нерідко відчуває вплив екстремальних температур.

Традиційно Канзас вважається сільськогосподарським штатом – «штатом соняшників і пшениці». Канзас входить в зерновий пояс США, штат займає одне з перших місць в Америці з виробництва пшениці і кукурудзи. Крім того, на полях Канзасу вирощують овес, ячмінь, сорго, соняшник, соєві боби та інші культури. У Канзасі добре розвинене тваринництво (тут вирощують велику рогату худобу, свиней і овець), а також харчова промисловість (в тому числі переробка м’яса і молока).

 

Клімат Канзасу континентальний, з прохолодною зимою і жарким літом. Середньорічна температура по штату +13 °C. Абсолютний максимум сягав +49 °C, а абсолютний мінімум – -40 °C. Середньорічна кількість опадів зменшується від 1000 мм на південному сході до 400 мм на заході. В окремі роки трапляються посухи. Близько 3/4 річної норми опадів випадає з квітня по вересень.

Провінція може похвалитися часткою в розмірі 2/5 від загальних агроземель Канади. В умовах все частіших посух, агро-індустрія провінції взяла курс на збереження водних запасів та вологи в грунті. Пшениця, овес, льон – традиційно топові культури для штату. Також набирають площі льон, люцерна та ріпак.

Клімат різко континентальний (середні температури: січня від −12 до −18°С, липня +19°С; 340–400 мм атмосферичних опадів на рік, більшість – у літні місяці, часті посухи. Ґрунти чорноземні, коричневі й попільнякові(сірі), текстура – від суглинкової до глинистої. Вітри на рівнинних преріях сильні. Через суворі зими в Північній Америці на сленгу “Саскатуні” називають сильний холод.

Домінують нульові системи обробітку ґрунту (No-Till). Канада – це країна, де найбільша частка (окрім Парагваю) використання цієї системи відносно до загальної кількості оброблювальних земель.​

В провінції переважає різкоконтинентальний клімат (жорстка зима та тепле літо).

Температура і середньорічна кількість опадів, вцілому, скорочуються з півдня на північ, а опади зменшуються зі сходу на захід. Північна частина штату досить холодна, взимку температури вночі опускаються до -40 градусів. Середньорічна кількість опадів 650 мм.

 

Манітоба – це степова провінція крупного монокультурного пшеничного господарства. У середньому 77 % ферм є власністю фермерів, а не орендовані.


Еталоном якості на світовому пшеничному ринку вважається тверда пшениця сорту «Манітоба-1», що виведена в провінції. На експорт йде до 4/5 збору цієї культури в Степовому районі. Ця пшениця відрізняється дуже високою якістю і містить не менше 13,5% білка.


Споміж інших культур тут вирощують кукурудзу, овес, жито, соняшник, картоплю, тритікале, льон та навіть гречку.

Візити включатимуть :

Young Brothers Seed Lab

Лабораторія тестування насіння створена на базі Державного університету Південної Дакоти.

Kansas soil testing lab

Лабораторія при Державному Університеті Канзасу, яка забезпечує високоякісний аналіз ґрунтів, рослин, кормів, зерна та води для фермерів.

Дорадчі служби університетів США

Дорадчі служби університетів NDSU (Північної Дакоти), SDSU (Південної Дакоти), KSU (Канзасу)

Лабораторія в штаті Небраска, США. Спеціалізується на тестуванні ґрунтів, рослин, кормів, води, добрив та надає якісні аналітичні дані для різних клієнтів і проектів.

Кооператив Agtetra - лідер по модифікаціях та довстановленню навісного обладнання для Точного Землеробства. Активними членами кооперативу є понад 6300 фермерів в Північній та Південній Дакотах.

Міжнародна компанія, що належить фермерам, власникам землі та сільськогосподарським кооперативам із США. Є найбільшим агрокооперативом США, об'єднуючи 75,000 фермерів по всій країні, та входить у рейтинг найбільших компаній Fortune 500.

Канадська компанія з виробництва добрив, розташована в Саскатуні, Саскачеван. Вона виробляє та розповсюджує понад 27 млн тонн калійних, азотних та фосфатних добрив для сільськогосподарських і промислових компаній по всьому світу.

Компанія-розробник автоматизованої польової техніки для вирощування зернових. Є дочірньою компанією SeedMaster. Влітку минулого року представила унікальну платформу DOT Power.

Компанія, що виробляє посівні комплексні агрегати невибагливі до обслуговування та ремонту із стійками культиваторів, що дозволяють копіювати рельєф місцевості, а також здійснювати закладку насіння та добрив з ювелірною точністю.

Провідний канадський виробник обладнання для внесення рідких добрив та вантажно-розвантажувального обладнання.

Лідер у галузі впровадження та розробки систем для точного землеробства.

Компанія з продажу навісного обладнання для агро-техніки: для сівалок, для ґрунтообробної техніки та для обприскувачів.

Завантажте програму та дізнайтесь подробиці

Ознайомтесь з детальною програмою АгроЕкспедиції.

Звертаємо Вашу увагу на те, розклад візитів попередній. Програма уточнюватиметься та фіналізуватиметься.  Зустрічі можуть мінятися, але запланована програма буде виконана в повному обсязі.

Відеозвіти з минулих поїздок 

Відтворити відео
Відтворити відео

Залишились питання?

Запитайте в координатора поїздки:

Роман Гринишин

+38 097 996 50 47;

+38 044 228 50 52
roman@travelite.com.ua

Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму