Угорська столиця очолила рейтинг найкращих європейських місць 2019

Тревел-сайт European Best Destinations підвів підсумки щорічного голосування і назвав п’ятнадцять місць в Європі, які варто відвідати у цьому році.

Будапешт приглянувся тисячам туристам, які віддали свої голоси за це чарівне місто. Особливо відзначають його багату архітектурну та історичну спадщину, культурні розваги, ресторани та, звісно ж, місцеві термальні джерела.

Другий рядок у списку кращих європейських напрямків посіло португальське місто Брага. Тут пропонують поринути у його теплу та дружню атмосферу, пройтися торговими вуличками, здійснити романтичну прогулянку у саду Санта-Барбара або підійнятися до священного місця країни Бом Ісус ду Монте.

Замикає трійку лідерів найвищий населений острів в Європі – італійський Монте-Ізола, що розташований на острові Ізео. Тут проживає близько 1800 чоловік. Основним заняттям місцевих жителів є плетіння риболовних сіток.

Також у рейтинг потрапили такі міста, як Познань, Малага, Женева, Братислава, Афіни, Флоренція тощо.

Читайте також:

8 місць на планеті, куди не потраплять навіть найбагатші туристи

8 місць на планеті, куди не потраплять навіть найбагатші туристи Немає нічого більш бажанішого, ніж заборонене та незвідане, тому тут зібрані одні з найцікавіших місць, куди вхід закритий навіть для багатіїв. Справжні острови, сховища, печери та гробниці – все це викликає чималий інтерес і оточене цілим виром таємничих історій. 1.

Read More »

Цікаві факти про Таїті та Бора-Бора

Цікаві факти про Таїті та Бора-Бора Таїті – райський куточок і головний острів Французької Полінезії. Найближчий континент – Австралія (6000 км). На карті ці місця можна знайти у південній частині Тихого океану. Час тут відрізняється від київського на цілий циферблат! Якщо тут перша година дня, то там перша година ночі.

Read More »

Національні парки США. Цікаві факти

Національні парки США. Цікаві факти Ми вже писали про одні із найкращих національних парків США, які варто неодмінно відвідати. А зараз час дізнатися декілька цікавих фактів про систему національних парків Сполучених Штатів, які точно зможуть вас здивувати! 1. У систему національних парків США входить 413 об’єктів. Вже понад 100 років у країні

Read More »