Цікаві факти про Таїті та Бора-Бора

Таїті – райський куточок і головний острів Французької Полінезії. Найближчий континент – Австралія (6000 км). На карті ці місця можна знайти у південній частині Тихого океану.

Час тут відрізняється від київського на цілий циферблат! Якщо тут перша година дня, то там перша година ночі.

Справжньою перлиною Тихого океану називають острів Бора-Бора, що знаходиться в 50 хв лету від Таїті. Він являє собою древній згаслий вулкан, оточений неймовірної краси бірюзовою лагуною і маленькими острівцями (моту).

А тепер ближче до цікавих фактів:

✔ Батьківщиною жіночого парео є острів Таїті. Тільки тут цю кольорову накидку називають «аху».

 За рівнем життя Таїті займає друге місце в Тихому океані після Нової Зеландії, і відвідують ці острови щороку понад 200 тисяч туристів. Половина з них з США, а 30 відсотків – японці.

 Вихідців з Європи тут називають “попА” з наголосом на другий склад.

 

 Мінімальна зарплата у полінезійців – 1200 доларів на місяць (менше платити роботодавець не має права – посадять у в’язницю) Хоча і ціни тут досить високі.

 Всі громадяни Таїті мають французькі паспорти. Щороку кращим учням середніх шкіл 118-ти тутешніх островів (з яких тільки 67 заселені) турботлива метрополія надає стипендії на безкоштовне навчання в Сорбонні та інших престижних університетах.

 На Таїті немає жодної мечеті (всі жителі – католики чи протестанти).

 На острові відсутні комарі та інші шкідливі комахи (всіх їх здуває за собою морський бриз).

 У місцевому алфавіті немає літери «Б», тому Бора-Бора звучить тут як Пора-Пора, що в перекладі означає «перший створений богами в океані острів».

 Бора-Бора користується популярністю у голлівудських селебріті. Тут купили собі особисті бунгало такі відомі мешканці Голлівуду, як Джек Ніколсон, Джон Траволта, «агент 007» Пірс Броснан та багато інших.

 Особливістю таких розкішних бунгало є повністю прозорий отвір у підлозі в кожному номері, через який можна поспілкуватися із сірими акулами, морськими скатами величезного розміру та різнокольоровими тропічними рибами.

Читайте також:

Карнавал у Венеції розпочнеться 16 лютого

Карнавал у венеції розпочнеться 16 лютого Карнавал у Венеції – це одне із найбільш очікуваних свят у всій Італії. Він з року в рік манить тисячі мандрівників, які мріють приміряти справжню венеціанську маску та відчути казкову атмосферу міста на воді. Офіційне відкриття карнавалу відбудеться 16 та 17 лютого. А основні заходи

Read More »

7 вражаючих національних парків США, які варто відвідати!

7 вражаючих національних парків сша, які варто відвідати Першим національним парком в США і загалом у світі у 1872 році став Єллоустон. Метою надання такого статусу цьому унікальному творінню природи стало бажання зберегти усю неповторність та красу цих територій для майбутніх поколінь і запобігти комерційному використанню флори і фауни цих

Read More »

Стоповер: як безкоштовно побачити світ?

Стоповер: як безкоштовно побачити світ? Стоповер – це справжня знахідка для мандрівників! І не важливо, чи ви подорожуєте до далекої Австралії чи плануєте бюджетну поїздку до Європи, стоповер доступний кожному, хто озброєний інформацією та має величезне бажання познайомитися із ще одним містом під час перельоту до кінцевого пункту призначення. А

Read More »