🇮🇹️ ТОП 7 НАЙКРАЩИХ МІСТ ІТАЛІЇ 🇮🇹️

Італія – це одна із найгарніших країн світу з величезною культурною спадщиною, теплим Середземним морем, приголомшливими ландшафтами та жителями, які знаються на моді та смачній їжі!
В Італії кожне місто має що Вам розповісти, адже усі вони наділені власними неповторними особливостями. Тому перед поїздкою до батьківщини піци обрати один-єдиний напрямок – задача не з легких. Пропонуємо Вам рейтинг найбільш популярних та казкових міст, які варто відвідати вже цього літа!

1. Рим


Створити цей список не віддавши першість столиці – це було б великою помилкою. Тут поєднуються середньовічна історія разом із сучасністю, неймовірна кількість музеїв та давніх пам’яток з жвавим нічним життям, вишуканими ресторанами і магазинами. Прогулюючись римськими вуличками, можна уявити як колись давно тут творили історію Цезар, Мікеланджело та інші важливі для світової спадщини особистості. А м’який середземноморський клімат – це ще один приємний бонус для усіх гостей Вічного міста!
Місця, які варто відвідати: Капітолійський пагорб, Колізей, Пьяцца Навона, Пантеон, Фонтан Треві тощо.

2. Мілан


Найбагатше місто Європи, що недарма називають столицею моди, де розташувалось безліч дизайнерських магазинів. Окрім цього це динамічне, сучасне місто без зайвого романтизму, серед вулиць якого притаїлись відголоски славного минулого. Побачити усі визначні місця – непроста задача, адже тут їх настільки багато, що їх відвідування може зайняти тижневу екскурсію!
Місця, які варто відвідати: Міланський собор, Замок Костелло Сфорцесско, церква Санта-Марія-делле-Граціє, театр Ла Скала тощо.

3. Флоренція


Місто, що можна назвати найзагадковішим місцем Італії, де на кожному кроці відчувається дух старовини і таємничості. Це місто секретних кодів і зашифрованих знаків, тут не можна вірити власним очам, адже усі речі мають інший прихований сенс. Прогулюючись вузькими флорентійськими вуличками несвідомо відчуваєш, як середньовічне минуле переслідує тебе. Тут досі зберіглася будівля, під стінами якої Данте писав свою «Божественну комедію», або майстерня, де Мікеланджело витесував з мармуру статую Давида.
Місця, які варто відвідати: собор Санта-Марія-дель-Фіоре, міст Золотий Понте Веккьо, Палаццо Медічі-Ріккарді, галерея Уффіці, сади Боболі, Палаццо Пітті, Академія витончених мистецтв тощо.

4. Венеція


Захоплюватися неймовірною красою Венеції можна безкінечно. Це казкове місто на воді, що розкинулося на більш ніж сотні островків, зв’язаних між собою численними мостами. Тут можна пройтися вузенькими вуличками, якими колись ходив Казанова, покататися на елегантній гондолі, помилуватися будівлями та палацами епохи Ренесансу. Місто сповнене романтики, що вселяє спокій, рівновагу та зачаровує з першого погляду.
Місця, які варто відвідати: міст Ріальто, площа Сан-Марко, церква Санта-Марія-делла-Салюте тощо.

5. Верона


Одне з найбільш романтичних місць у світі, оспіване великим Шекспіром, розташувалося на півночі Італії. Тут кожен знайде собі куточок до вподоби. Хтось потрапить на шумні площі, переповнені туристами, хтось піде вузенькими вуличками, які неодмінно приведуть до мальовничих закутків старовинної Верони. А хтось піде слідами знаменитих Ромео та Джульєтти!
Місця, які варто відвідати: будинок Джульєтти, Пьяцца делле Ербе, амфітеатр Арена ді Верона, Палаццо делла Раджоне, замок Костельвеккьо тощо.

6. Неаполь


Якщо Ви відправляєтесь на південь Італії, то Неаполь – це обов’язкове місце у маршруті Вашої мандрівки. Це одне з найбільших міст країни, що пропонує кожному подорожуючому суміш із історичних цікавинок та атмосфери сучасності. Саме це місто подарувало усьому світові улюблену піцу та спагеті. Також звідси можна споглядати легендарний вулкан Везувій та відправитися до руїн Помпеї.
Місця, які варто відвідати: замок Кастель Нуово, замок Кастель-дель-Ово (Яйця), королівський палац тощо.

7. Болонья


Саме тут знаходиться найстаріший діючий університет Європи! Місто, в якому можна сховатися від палючого сонця під критими арочними галереями, що розтягнулися загалом на 40 кілометрів, побачити орган, на якому колись грав сам Моцарт. Також це італійське містечко припаде до душі поціновувачам справжнього вина.
Місця, які варто відвідати: падаючі вежі Болоньї, Пьяцца Маджоре, фонтан Нептуна, собор Базиліка Сан-Петроніо тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *