Топ-10 напрямків для подорожей Європою 2019 року

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Туристичний сайт Lonely Planet склав рейтинг найкращих напрямків Європи, в які варто вирушити у 2019 році.

Список очолив мальовничий гірський хребет Високі Татри в Словаччині, до складу якого входить найвища точка Карпат – Герлаховський Штит (2655 м). Окрім спостережень за дикою та чарівною природою, кожен турист знайде тут заняття до душі. Можна вирушити в похід або покататися на човні льодовиковим озером Штребске Плесо.

На другому місці опинилась іспанська столиця Мадрид. Тут експерти з туризму радять завітати на вулицю Calle de Ponzano – місце, що славиться своїм яскравим нічним життям. Окрім цього, місто з кожним роком розвивається та поліпшує власну інфраструктуру. Так, у Мадриді з’явилося чимало велосипедних доріжок та можливостей орендувати двоколісного. На додачу, широкі пішохідні вулиці манять туристів та жителів міста більше ходити пішки.

На третьому місці – «Арктичний береговий шлях» в Ісландії. В останні роки ця країна стала дуже популярною серед мандрівників та туристів, однак більшість з них далі Рейк’явіка та «Золотого Кільця» не вирушають. І дарма, адже на півночі Ісландії розкинулося дивовижне Арктичне узбережжя, що з’єднало між собою 21 поселення. Цей шлях, довжиною у 900 км, охоплює усі ті природні чудеса, якими славиться Ісландія. Тут можна побачити неймовірні водоспади, колосальні льодовики і фумароли, над якими піднімаються стовпи диму.

Повний список найцікавіших напрямків для подорожей Європою у 2019 році за версією Lonely Planet:

1. Високі Татри, Словаччина
2. Мадрид, Іспанія
3. Арктичний береговий шлях, Ісландія
4. Герцеговина – історична область на півдні сучасної Боснії і Герцеговини.
5. Місто Барі, Італія. 
6. Шетландські острови, Шотландія.
7. Місто Ліон, Франція.
8. Ліхтенштейн.
9. Місто Веве, Швейцарія.
10. Півострів Істрія, Хорватія.

Читайте також: