Лос-Анджелес

Таїті та Бора-Бора

Французька Полінезія

Запрошуємо Вас на острови Французької Полінезії, що розташувалися посеред Тихого океану. Таїті – найбільший острів архіпелагу, який вражає своєю дивовижною природньою красою із білосніжними пляжами, зеленими гірськими вершинами, блакитними лагунами, кораловими рифами. Ми відвідаємо його столицю Папеете, за бажанням відправимося досліджувати східне та західне узбережжя острову.


Справжні розваги та незабутній відпочинок чекають на Вас на островах Муреа та Бора-Бора. Будь-яка забаганка тут втілюється у життя, а мрії збуваються – варто лиш забажати. Поплавати із морськими жителями океану, зустріти скатів та морських черепах, зануритися у культуру острівних мешканців, зайнятися дайвінгом – це все стає реальністю у цих казкових краях.


Справжньою перлиною не тільки Французької Полінезії, а й усього Тихого океану є острів Бора-Бора. Природа обдарувала його прозорими бірюзовими водами, білосніжними пляжами і возвела навколо нього маленькі острівці, так звані моту. На одному з таких моту знаходиться аеропорт, а на інших розташовані найрозкішніші готелі. Тут над пальмовими заростями і блакитними глибинами океану підносяться два піки-близнюки – Пахія і Отеману. А дивовижної краси лагуна, що лежить посеред коралового намиста із моту, по праву вважається однією із наймальовничіших у світі.

01 - 12 березня 2019

вартість 6960 usd

до 8 учасників

Вартість включає:

  • оформлення віз на острови Таїті та Бора-Бора (віза в США оплачується окремо - 100 $)
  • авіапереліт Київ - США - о. Таїті - о. Бора-Бора - о. Таїті - США - Київ (економ клас)
  • готелі 4+ - 5* на весь термін перебування (проживання по двоє в номері). Майже у всіх готелях включені сніданки
  • транспортні послуги під час поїздки (включаючи трансфер з/до аеропорту)
  • супровід і послуги організатора-координатора протягом усієї подорожі на островах
  • вхідні квитки до усіх місць, включених в програму, окрім виділених курсивом
  • медична страховка від компанії ТАС

ЗАЦІКАВИЛИСЬ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ І ОТРИМУЙТЕ ЗНИЖКУ

+38 097 996 50 47; +38 044 228 50 52 roman@travelite.com.ua