Стоповер: як безкоштовно побачити світ?

Стоповер – це справжня знахідка для мандрівників! І не важливо, чи ви подорожуєте до далекої Австралії чи плануєте бюджетну поїздку до Європи, стоповер доступний кожному, хто озброєний інформацією та має величезне бажання познайомитися із ще одним містом під час перельоту до кінцевого пункту призначення.

А все тому, що скористатися стоповером у багатьох авіаперевізників можна абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Що таке стоповер?

Чимало відомих авіакомпаній пропонують цю послугу у великих містах, зазвичай столицях, де розташований їх головний офіс. Стоповер – це довготривала зупинка між рейсами, яка у  більшості випадків триває понад 24 години. Вигідність стоповеру полягає в тому, що замість очікування стиковки в аеропорту, можна відправитися на екскурсію в місто, відкрити для себе нові місця і навіть заночувати у непоганому готелі безкоштовно або з чималою знижкою.

Найпопулярнішими та найвигіднішими містами для стоповеру є:

  • Стамбул (Turkish Airlines)
  • Сінгапур (Singapore Airlines)
  • Дубай (Emirates)
  • Рейк’явік (Icelandair)
  • Доха (Qatar Airways)

Наприклад, турецький авіаперевізник пропонує безкоштовне розміщення в 4-зірковому готелі на одну ніч для економ-класу та у 5-зірковому для пасажирів бізнес-класу. Окрім цього, ви зможете оформити екскурсію містом і потрапити у найцікавіші музеї Стамбула абсолютно безкоштовно!

А якщо ви придбали авіаквиток зі стоповером у Сінгапурі ви зможете відвідати усі найвідоміші розваги міста, в тому числі славнозвісні «Gardens by the Bay» («Сади біля затоки»), що стали відомими на увесь світ завдяки футуристичним гігантським деревам, а також аквапарк, сад орхідей та безліч музеїв безкоштовно. За ночівлю у готелі доведеться заплатити близько 50$, однак і тут бувають знижки. Наприклад, якщо ви відвідаєте Сінгапур завдяки стоповеру до 2 жовтня 2018 року, то забронювати номер у готелі можна буде всього за 1 долар! 

Як придбати авіаквитки зі стоповером?

Перший варіант – це скористатися послугою «складний маршрут», яка доступна на всіх найвідоміших сайтах з пошуку білетів.

Другий варіант – це звернутися безпосередньо до авіакомпанії, яка надає цю послугу. Зауважте, що усі квитки, в тому числі і в зворотній бік, мають бути придбані У ОДНОГО АВІАПЕРЕВІЗНИКА, що пропонує скористатися стоповером!

Також необхідно звернути уваги на ще одні правила стоповеру:

  • пункти прибуття і вильоту мають бути такими, на які розповсюджується послуга стоповеру;
  • скористатися нею можна лише один раз при перельоті в обидві сторони. Тобто якщо ви використали стоповер під час мандрівки в один бік, то у зворотному напрямку скористатися ним вже не буде можливості;
  • уважно перевіряйте, чи можливий стоповер при перельоті з України в ту чи іншу країну.

Тож, ви переконалися у вигідності та зручності стоповеру. Завдяки цій послузі ви зможете відкрити для себе ще одне місто і додати до своєї мандрівки ще більше незабутніх вражень!

Читайте також: