Сергій Полянчиков

Директор з розвитку НВК «Квадрат»

Учасник агроекспедиції в США та Канаду (22 жовтня – 3 листопада 2019 року)

Сергій Полянчиков про агроекспедицію в США та Канаду

Чим Вам запамяталась поїздка в США та Канаду?

 

Мені дуже сподобалось різноманіття місць, які відвідували. Не лише з точки зору географічного розташування, а й охоплення різних аспектів функціонування сільського господарства. Програма такою і планувалась, тому вийшло досить цікаво й обширно. Скажімо так: вдалось охопити весь спектр сільгоспбізнесу. Змалювалась повна картина на основі візитів до лабораторій, кількох виробничих,  дистриб’юторських компаній, університетів, сільгоспвиробників. Були в компанії, яка займається зберіганням та постачанням добрив, в іншій – яка займається постачанням насіння. Було цікаво спостерігати, як фермерські господарства працюють, навіть вночі (!), як спілкуються з дистриб’юторами, чим оснащуються. Тобто ми зачепили науку й освіту, заразом побачили, як налагоджується виробництво і чим живе агросектор. Охопили цілу низку аспектів в рослинництві, тваринництво не зачіпали.

Чи привезли Ви певні ідеї для розвитку Вашої компанії?

 

Чітких ідей відразу й не пригадати. Звісно, були моменти, на які ми звернули увагу. Можливо з часом ми до них повернемось і будемо використовувати.

 

Резюмуючи, скажу, що ми зробили певні висновки. Для себе отримали підтвердження, що як компанія ми рухаємось у правильному напрямі щодо розвитку технологій в Україні і пропонуємо правильні рішення. Цьому знайшли підтвердження в Штатах, де такі технології  вже пройшли виробничу апробацію.

 

Додам, що «вау-ефекту» не було, тому що ми не вперше в США. Про щось уже знали, читали, а щось і бачили. Ми розуміли, куди й за чим їдемо. Тим не менше, було дуже цікаво.

 

Була передбачена також і культурна програма, визначні місця США. Наприклад, побували біля президентів, Гори Рашмор. В цілому, баланс між робочими візитами та відпочинком був дотриманий. Загалом вважаю, що поїздка була виправдана на всі 100% і дуже сподобалась.

Чудово, що Вам поїздка сподобалась. Але все-таки, чи залишились певні побажання або зауваження?

 

Мабуть, хотілося б перед поїздкою отримувати максимально детальну програму по днях, щоб мати змогу наперед продумати пропозиції та краще орієнтуватись. Щодо організації поїздки – жодних зауважень. Не було практично збоїв чи форс-мажорів. Ми рухались згідно з узгодженим графіком та за побудованим маршрутом, хоча не строго за програмою. В нас була невелика група. У кожного виникали свої побажання, Роман дуже гнучко на всі реагував і, де це було можливо, завжди йшов назустріч. Загалом атмосфера сподобалась: дружня, приємна, ніякого напруження в спілкуванні.

«Атмосферу створюють люди». Дякуємо, що стали одним із творців атмосфери цієї поїздки! Бажаємо Вам невпинного, успішного розвитку та ще багато корисних і цікавих подорожей!

Розмову вела Ольга Мілінчук

Previous
Next