fbpx

Картопляна Експедиція Північною Америкою

Найпотужніший та найбільш інформативний технологічний тур по індустрії картоплярства

Тревелайт спільно з партнерами в Північній Америці організовує максимально ємку бізнес подорож по індустрії картоплярства!

Тревелайт спільно з партнерами в Північній Америці організовує максимально ємку бізнес подорож по індустрії картоплярства!

Насінництво, зрошувальні системи, конвеєрні та елеваторні лінії, мийки, сортування та доробка, переробка – це все пропонує Вам «Картопляна експедиція Північною Америкою».

 

Ви дізнаєтесь секрети успішного картопляного виробництва, післяврожайної доробки, зберігання та переробки картоплі з практичного досвіду овочівників трьох найбільш картопляних регіонів Північної Америки: штату Айдахо, штату Вашингтон, острова принца Едварда та провінції Британська Колумбія.

 

Поруч з картоплею Ви матимете змогу оцінити технології вирощування деяких інших коренеплодів, що присутні у сівозмінах американських та канадських овочівників.

Попередні дати поїздки: 

1-14 серпеня 2020

Розташування:

США, штат Айдахо

США, штат Вашингтон

Канада, провінція Британська Колумбія

Канада, острів Принца Едварда

Вартість повного туру: $5650

Повний тур включає поїздку на острів Принца Едварда та триває 14 днів.

 

(Оформлення візи до США оплачується окремо – $200)

Вартість частини 

туру: $4850

Неповний тур здійснюється виключно на Західному узбережжі, не включає поїздку на острів Принца Едварда і триває 10 днів.

 

(Оформлення візи до США оплачується окремо – $200)

Що входить у вартість туру:

 • Авіапереліт Україна - США - Україна та внутрішній переліт до острову Принца Едварда (повний тур)
 • Готелі 4-5* на весь термін перебування в подорожі (проживання по двоє в номері). Майже у всіх готелях включені сніданки
 • Транспортні послуги під час поїздки в комфортабельному автобусі з Wi-fi (включаючи трансфер з/до аеропорту)
 • Супровід перекладача-координатора на весь період перебування в США
 • Робота американських та канадських координаторів по організації зустрічей
 • Оплата платних зустрічей та семінарів
 • Медична страховка від компанії TAC

Завантажте попередню програму та дізнайтесь подробиці

Ознайомтесь з попередньою програмою поїздки “Картопляна Експедиція Північною Америкою”. Детальна програма згодом буде фіналізована та надіслана на Ваш email.

Географія туру покриває два топових штати по картоплярству в США: Вашингтон та Айдахо, провінцію Британська Колумбія та мекку насіннєвої картоплі – острів Принца Едварда в Канаді.

Таким чином Ви ознайомитесь з найрізноманітнішими умовами вирощування картоплі на двох протилежних узбережжях.

Штат Айдахо

Штат Айдахо займає лідируючу позицію з виробництва картоплі в США, приносячи майже третину всієї картоплі, вирощеної в Америці. 


В штаті Айдахо площа вирощування картоплі пролягає на височині від 700 до 1800 м над рівнем моря. Через таку висоту клімат протягом вегетаційного періоду створює прохолодні ночі та сонячні дні, забезпечуючи тепло та фотосинтетичну енергію.


62% всієї картоплі Айдахо йде на переробку: заморожування або сушка. 29% постачаються у свіжому вигляді, а 9% вирощується для насіння. 


Сорти картоплі, які найбільш популярні в штаті:

“Рассет Бурбанк” (~50%);
“Рассет Норкота” (~17%);
“Ренджер Рассет” (~13%) та інші.

Середній урожай картоплі Айдахо в 2019 році становив 54 тонни з 1 га. Загальний обсяг виробництва картоплі Айдахо за 2019 рік склав приблизно 6,8 млн тонн картоплі.

Штат Вашингтон

Вашингтон – це штат, що займає друге місце в США за виробництвом картоплі, із загальним урожаєм близько 5,2 млн тонн. Але займає перше місце за найвищим урожаєм картоплі з гектара, завдяки сприятливому клімату, багатому вулканічному ґрунту та тривалому вегетаційному періоду. Загалом кліматичні умови схожі за штатом Айдахо.

 

Сорти картоплі, які найбільш популярні в штаті:

 

 • “Рассет Бурбанк” (~31%);
 • “Рассет Норкота” (~13%);
 • “Ренджер Рассет” (~14%);
 • “Umatulia Рассет”  (~12,9%) та інші.

 

Картоплярство штату Вашингтон приносить економіці країни 7,4 мільярда доларів і відповідає за 36 000 робочих місць. 99% ферм картоплі по всьому штату Вашингтон – це сімейний бізнес.

Британська Колумбія, Канада

Картопля – найбільша польова овочева культура в Британській Колумбії, що включає приблизно третину всіх вироблених польових овочів і забезпечує міцну основу для виробництва польових овочів у провінції.


Картоплярство Британської Колумбії включає виробництво столової та насіннєвої картоплі. Також у провінції застосовується спеціальна програма вирощування насіннєвої картоплі без вірусів. Органічна картопля – ще один невеликий, але зростаючий сектор галузі.

 

Середній урожай картоплі Британської Колумбії в 2019 році становив 38 тонн з 1 га. Загальний обсяг виробництва картоплі у провінції сягає 100 тисяч тонн.

Острів Принца Едварда

 

Острів Принца Едварда займає лідируючу позицію з виробництва картоплі  в Канаді. Картоплярство є головною економічною галуззю острова, що має економічний вплив на мільярд доларів щороку.


Близько 330 канадських фермерів задіяні у виробництві картоплі, більшість з яких є сімейними господарствами.


60% картоплі у провінції йде на переробку, 30% постачається у свіжому вигляді, 10% вирощується для насіння.


Насіннєва та столова картопля щороку постачається до понад 20 країн, включаючи США, Пуерто-Рико, Україну, Італію, Таїланд та ін.

Для отримання попередньої програми, заповніть, будь ласка, форму. 

Як тільки детальна програма буде фіналізована, ми надішлемо її Вам на вказаний email.

 

Наші контакти: 

+38 097 996 50 47; +38 044 228 50 52 roman@travelite.com.ua

Поля відзначені * обов’язкові для заповнення