Онлайн АгроЕкспедиція На Середній Захід По Точному Землеробству

(Завершена)

Зважаючи на закриті кордони та ризик поширення коронавірусу під час подорожей, Тревелайт пропонує українським аграріям взяти участь у безпрецедентній навчальній події у світовій агроіндустрії.

Онлайн АгроЕкспедиція На Середній Захід По Точному Землеробству

(Завершена)

Зважаючи на закриті кордони та ризик поширення коронавірусу під час подорожей, Тревелайт пропонує українським аграріям взяти участь у безпрецедентній навчальній події у світовій агроіндустрії.

Чому варто приєднатися до Онлайн АгроЕкспедиції?

Всі учасники АгроЕкспедиції зможуть, не залишаючи виробництва, в живому режимі онлайн вивчити різні практики вирощування актуальних для України культур та ознайомитися з тими елементами Точного Землеробства, які себе найкраще зарекомендували на практиці у двох найрозвинутіших аграрних країнах світу – США та Канаді.

Географію АгроЕкспедиції розширено до 7 штатів США та 2 провінцій Канади

Онлайн-режим проведення АгроЕкспедиції дозвляє нам розширювати кордони та знімає обмеження по пересуванню. Завдяки цьому ми отримуємо більшу варіацію технологічних рішень та маємо можливість запросити до участі більше авторитетних агро експертів.

Previous
Next

Штат з найбільш різноманітним кліматом. Холодні зими з шаром снігу від 5м на півночі до 15см на півдні. Вітряні, вологі та не надто жаркі літа. Середні температури влітку +25С, та -18С взимку. В штаті 26 млн аграрної землі, яка приносить $75млрд в економіку штату. Міннесота навіть має свій унікальний тип ґрунту – Лестер. Він характеризується хорошим дренажем, суглинковістю та вапняками.

Штат займає 3 місце по виручці з продажів с/г продукції. До найсильніших с/г культур штату входять кукурудза (26%), соя (21%), цукровий буряк (3%), овес, солодка кукурудза, зелений горошок та дикий рис. Штат експортує сою, кукурудзу та пшеницю на ринки Мексики, Японії та Китаю. Міннесота займає друге місце по свинарству (14%) в США. Крім звичних агарарних напрямків в штаті вирощують 12 000 бізонів, а також лосів та страусів.

Небраска має дві основні кліматичні зони. Східна половина штату має вологий континентальний клімат. Західна ж частина характеризується переважно напівпустельним кліматом і має широкі відмінності між зимовими та літніми температурами. Середньорічна кількість опадів у штаті зменшується зі сходу на захід від приблизно 350 мм до 800 мм. Навесні і влітку характерними для Небраски є сильні грози і торнадо.

 

Основними с\г культурами для Небраски є кукурудза, соя, пшениця, сухі боби та цукрові буряки.

 

Ґрунти Небраски відмінно підходять для ведення сільського господарства. Найважливішими є родючі ґрунти прерій у південно-східній частині штату та гумусові ґрунти центральної та північно-східної Небраски.

Близько 90% площ штату залучені в сільському господарстві. Суб-вологий континентальний клімат ідеальний для вирощування дрібних зернових, бобових, олійних та бджільництва і для утримування 1,7 млн м’ясних ВРХ.

 

Округ Кас вважається №1 соєвим округом США. Також тут вирощують пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк, картоплю, соняшник і ячмінь.


Ґрунти штату різняться від важких чорних суглинків до легких піщаних. Фішка рослинництва штату – нульовий обробіток ґрунту та його захист від ерозії.

Лідируюча індустрія штату – аграрна.

Штат вирощує кукурудзу, сою, пшеницю (тверду червону), дурум, соняшик, жито, сіно, льон, ячмінь, просо, овес та люцерну.

 

Також місцеві фермери вирощують свиней, молочне та м’ясне ВРХ та птахівництво.


Кліматичні умови штату вирізняються вилкою річних опадів від 250 мм до 700мм в середньому, середніми температурами взимку -8С, та +20С. Клімат різко-континентальний з чітко вираженими чотирма сезонами.

Штат входить в «кукурудзяний пояс» США (його ще називають «зерновим поясом»). В Айові вирощується близько 20% американської кукурудзи. Штат є також найбільшим в США постачальником соєвих бобів (близько 17% від загального обсягу). На полях Айови ростуть овес, пшениця, жито та інші культури. Також місцеві фермери займаються свинарством (в Айові вирощують більше свиней, ніж в будь-якому іншому штаті США), виробництвом молочної продукції, яєць, розводять велику рогату худобу, овець та індиків. А в останні часи розвивається і виноградарство з виноробством.

 

Айова характеризується вологим континентальним кліматом з великою кількістю опадів. Літо спекотне, вологе, температура часто перевищує 35 °C. У зимовий час середня температура коливається від -3 °C на південному сході до -7 °C на північному заході.

Міссурі займає друге місце серед всіх штатів США за кількістю фермерських господарств (після Техасу), їх тут більше ста тисяч! Основні сільськогосподарські культури Міссурі – соєві боби, кукурудза, сорго, бавовна, рис. Останнім часом в штаті активно розвивається виноградарство і виноробство. Багато фермерів в Міссурі займаються розведенням великої рогатої худоби (сьоме місце серед штатів США), свиней (шосте місце в США) і птахівництвом.

 

Для Міссурі характерний вологий континентальний клімат з холодною зимою та жарким і вологим літом. У південній частині штату клімат переходить до вологого субтропічного. Розташовуючись в центральній частині США, Міссурі нерідко відчуває вплив екстремальних температур.

Традиційно Канзас вважається сільськогосподарським штатом – «штатом соняшників і пшениці». Канзас входить в зерновий пояс США, штат займає одне з перших місць в Америці з виробництва пшениці і кукурудзи. Крім того, на полях Канзасу вирощують овес, ячмінь, сорго, соняшник, соєві боби та інші культури. У Канзасі добре розвинене тваринництво (тут вирощують велику рогату худобу, свиней і овець), а також харчова промисловість (в тому числі переробка м’яса і молока).

 

Клімат Канзасу континентальний, з прохолодною зимою і жарким літом. Середньорічна температура по штату +13 °C. Абсолютний максимум сягав +49 °C, а абсолютний мінімум – -40 °C. Середньорічна кількість опадів зменшується від 1000 мм на південному сході до 400 мм на заході. В окремі роки трапляються посухи. Близько 3/4 річної норми опадів випадає з квітня по вересень.

Провінція може похвалитися часткою в розмірі 2/5 від загальних агроземель Канади. В умовах все частіших посух, агро-індустрія провінції взяла курс на збереження водних запасів та вологи в грунті. Пшениця, овес, льон – традиційно топові культури для штату. Також набирають площі льон, люцерна та ріпак.

Клімат різко континентальний (середні температури: січня від −12 до −18°С, липня +19°С; 340–400 мм атмосферичних опадів на рік, більшість – у літні місяці, часті посухи. Ґрунти чорноземні, коричневі й попільнякові(сірі), текстура – від суглинкової до глинистої. Вітри на рівнинних преріях сильні. Через суворі зими в Північній Америці на сленгу “Саскатуні” називають сильний холод.

Домінують нульові системи обробітку ґрунту (No-Till). Канада – це країна, де найбільша частка (окрім Парагваю) використання цієї системи відносно до загальної кількості оброблювальних земель.​

В провінції переважає різкоконтинентальний клімат (жорстка зима та тепле літо).

Температура і середньорічна кількість опадів, вцілому, скорочуються з півдня на північ, а опади зменшуються зі сходу на захід. Північна частина штату досить холодна, взимку температури вночі опускаються до -40 градусів. Середньорічна кількість опадів 650 мм.

 

Манітоба – це степова провінція крупного монокультурного пшеничного господарства. У середньому 77 % ферм є власністю фермерів, а не орендовані.


Еталоном якості на світовому пшеничному ринку вважається тверда пшениця сорту «Манітоба-1», що виведена в провінції. На експорт йде до 4/5 збору цієї культури в Степовому районі. Ця пшениця відрізняється дуже високою якістю і містить не менше 13,5% білка.


Споміж інших культур тут вирощують кукурудзу, овес, жито, соняшник, картоплю, тритікале, льон та навіть гречку.

Чому саме Середній Захід?

Розташування регіону

Регіон знаходиться в тих самих широтах, де зосереджена агро-індустрія України на Європейському континенті​. Річна кількість опадів від 300 мм до 800 мм

Точне Землеробство

Працюючи в зоні ризикованого землеробства, фермери регіону Upper Midwest не мають права на помилку. Тому максимально застосовують систему Точного Землеробства та всі доступні технології для гарантування віддачі у врожаях

Культури

Фермерські господарства використовують найширшу сівозміну. Ми ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, ріпаку, цукрового буряку

кукурудза

соя

Пшениця

соняшник

ріпак

цукровий буряк

З нами будуть лише найавторитетніші агро-експерти:

Девід Вайндорф

Професор кафедри рослинництва та ґрунтознавства Техаського університету

Вільям Вільсон

Професор кафедри агробізнесу та прикладної економіки Державного університету Північної Дакоти

Пітер Ковач

Асистент професора кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти

Джоель К. Рансом

Професор кафедри рослинництва Державного університету Північної Дакоти

Ентоні Блай

Спеціаліст кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти

Ніколас Уілк

Інструктор з технологій сільськогосподарських систем Державного університету Південної Дакоти

Онлайн-візити включатимуть :

Young Brothers Seed Lab

Лабораторія тестування насіння створена на базі Державного університету Південної Дакоти.

Kansas soil testing lab

Лабораторія при Державному Університеті Канзасу, яка забезпечує високоякісний аналіз ґрунтів, рослин, кормів, зерна та води для фермерів.

Дорадчі служби університетів США

Дорадчі служби університетів NDSU (Північної Дакоти), SDSU (Південної Дакоти), KSU (Канзасу)

Лабораторія в штаті Небраска, США. Спеціалізується на тестуванні ґрунтів, рослин, кормів, води, добрив та надає якісні аналітичні дані для різних клієнтів і проектів.

Кооператив Agtetra - лідер по модифікаціях та довстановленню навісного обладнання для Точного Землеробства. Активними членами кооперативу є понад 6300 фермерів в Північній та Південній Дакотах.

Міжнародна компанія, що належить фермерам, власникам землі та сільськогосподарським кооперативам із США. Є найбільшим агрокооперативом США, об'єднуючи 75,000 фермерів по всій країні, та входить у рейтинг найбільших компаній Fortune 500.

Канадська компанія з виробництва добрив, розташована в Саскатуні, Саскачеван. Вона виробляє та розповсюджує понад 27 млн тонн калійних, азотних та фосфатних добрив для сільськогосподарських і промислових компаній по всьому світу.

Компанія-розробник автоматизованої польової техніки для вирощування зернових. Є дочірньою компанією SeedMaster. Влітку минулого року представила унікальну платформу DOT Power.

Компанія, що виробляє посівні комплексні агрегати невибагливі до обслуговування та ремонту із стійками культиваторів, що дозволяють копіювати рельєф місцевості, а також здійснювати закладку насіння та добрив з ювелірною точністю.

Виробник сільсько-господарської техніки Канади. Спеціалізується на випуску такої традиційної с/г техніки, як комбайни, трактори, сівалки та обприскувачі.

Лідер у галузі впровадження та розробки систем для точного землеробства.

Фермерські господарства

Також обов'язковими будуть онлайн візити до щонайменше дев'яти фермерських господарств.

Візити відбуватимуться згідно наступного плану:

Відео-огляд потужностей

Детальний послідовний відео-огляд всіх виробничих/сервісних потужностей.

Презентації по спеціалізації приймаючої сторони

 Ф/Г – технологічні карти вирощування с/г культур; кооператив/сервісна компанія – перелік сервісів агровиробникам; лабораторії – процес виконання та дані, які отримує замовник; дорадчі служби – технології вирощування с/г культур).

“Запитання-відповідь”

Ви зможете щось уточнити або поставити актуальні для Вас запитання.

Завантажте детальний розклад Онлайн АгроЕкспедиції та дізнайтесь усі подробиці!

Умови проведення Онлайн АгроЕкспедиції

Деталі проведення Онлайн АгроЕкспедиції на Середній Захід США та Канади в одному відео:

Відтворити відео

Переваги Онлайн АгроЕкспедиції

Широка географія

Дає можливість отримати максимальну кількість варіацій технологій вирощування по кліматичних умовах

Структурність та регламент

Досягається завдяки аздалегідь узгодженому плану та виключає ризики запізнення на зустрічі через переїзди та інші неприємні ситуації

Ефективність

Можливість в найкоротший час отримати максимальну кількість інформації

Відеозапис візитів

Учасникам буде наданий запис всіх днів, який можна буде переглядати безмежну кількість разів. Записи будуть доступні лише учасникам/підписникам послуги і не виставлятимуться в загальний доступ

Невідривність від виробництва

Можливість приєднатися до онлайн сесій навіть через телефон у будь-якому зручному для Вас місці (тракторі, офісі, вдома)

Мінімальна підготовка

Потрібно лише встановити програму та зареєструватися. Непотрібно виробляти візи, здійснювати переліт та адаптовуватися до іншої часової зони

Все, про що Вам потрібно потурбуватись:

Залишилися питання?

Запитайте у модератора:

Роман Гринишин

+38 097 996 50 47; +38 044 228 50 52 roman@travelite.com.ua