Ольга Воїна

Комерційний директор ТзОВ СП “Гірсам”

Учасник АгроЕкспедиції в США та Канаду (22 жовтня – 3 листопада 2019 року)

Ольга Воїна про АгроЕкспедицію в США та Канаду 

«Програма поїздки нам дуже сподобалася та підійшла. Вважаю, навіть дещо пощастило, оскільки нас цікавить тваринництво, і саме ця тема була також охоплена. Наскільки ми знаємо, Роман (Тревелайт) загалом такий напрям нечасто включає, але  цього разу ми отримали те, що нам було потрібно. Все гарно організовано. Загалом була насичена робоча програма.

Ми бачимо зміну клімату й, відповідно, вологи. Це дуже актуальні й нагальні питання. До них треба звикати й адаптовуватись, про що теж йшлося. Крім того, цінними були відгуки американських фермерів про технології. Зокрема нас цікавили сівалки, їхні механізми. Такі сівалки будуть пропонувати на українському ринку. І зараз можна бути певними, що купуючи їх для себе, отримаємо те, що дійсно потрібно. На жаль, в Україні мало хто розкаже й покаже реальну картину, бо в нас завжди все добре й продають найкраще. А в Штатах ми почули реальні відгуки, на основі яких зробили «здорові» висновки. Ми відвідували фермерські господарства, компанії, університет, де отримали багато корисної інформації.

Хочу зауважити, що група в нас була невелика, і це – дуже добре. Хороші учасники, гарне спілкування. Все було дозовано, в розумних межах: робота й відпочинок. 

 

Які плани маємо? Хочемо купити DOTи! (Сміється. – прим.ред.) Нехай усе вдається! І не лише нам, а й взагалі, щоб в Україні була змога купувати такі установки, і щоб господарства процвітали».

Previous
Next