Названі міста, які найбільше залежать від туризму

Всесвітня рада з подорожей і туризму (WTTC) склала рейтинг міст, які більше за інших залежать від туризму.

Цей список очолив курортний Канкун, що у Мексиці. Туристична галузь тут становить майже половину його ВВП (49,6%). Це місце популярне особливо у американців, які складають 63% потоку подорожуючих до Канкуну.

На другому місці опинився Марракеш, який вабить європейського туриста своїми східними традиціями. Кажуть, що третину іноземних гостей міста складають французи. Насправді дістатись сюди із європейського континенту доволі нескладно, тому Марракеш вдало користується своєю туристичною привабливістю, що приносить йому чималий вклад в економіку.

Трійку лідерів у цьому рейтингу замикає китайський Макао. А от на п’яти йому наступає місто розваг Орландо (4-та сходинка). Також до списку потрапив ще один американський мегаполіс – Лас-Вегас (7-ма сходинка). П’ятий рядок займає турецька Анталья, що завдячує своїм місцем у рейтингу в тому числі і українським туристам. А поруч розташувався хорватський Дубровник. Восьму, дев’яту та десяту сходинки рейтингу займають Венеція, Дубай та Бангкок відповідно.

Читайте також: