Найнеймовірніші оглядові майданчики світу

1. Sky Tower, Auckland, New Zealand

окленд

Телекомунікаційна вежа міста славиться не тільки фантастичним видом на 360 градусів, а й тим що тут можна здійснити  незабутній банджі-стрибок у безодню. Уявіть вільний політ з висоти 220 м, протягом якого відчайдух розвиває швидкість до 85 км/год! Сама будівля здіймається на 328 м над землею і займає лише 23 місце у рейтингу найвищих веж світу. Однак це надзвичайна можливість побачити не тільки місто, а й неймовірної краси природу Нової Зеландії, особливо у ясну погоду.

2. Burj Khalifa, Dubai, UAE

На найвищій будівлі світу висотою у 828 м оглядовий майданчик розташувався на 148 поверсі на висоті 556 м. Висотка у 163 поверхи вражає своїми масштабами. Однак скоро у неї може з’явитися серйозний конкурент, адже до 2021 року у Саудівській Аравії планується завершення будівництва хмарочосу у 1000 м з оглядовим майданчиком на висоті 652 м. Але поки цього не сталося, Бурдж Халіфа залишається номером один у списку хмарочосів-велетнів світу!

3. Willis Tower, Chicago, USA

Вілліс-Тауер, збудований ще у 1974 році, понад 25 років тримав першу позицію в рейтингу найвищих будинків світу. У 2009 році на оглядовому майданчику хмарочосу на висоті 413 м були сконструйовані 4 скляні балкони, які ніби випирають із його фасаду. Ступивши крок на прозору поверхню під ногами відвідувачі зможуть побачити місто, розгледівши при цьому людей, транспорт і будівлі в мініатюрі.

4. Grand Canyon Skywalk, USA

Небесний шлях Гранд Каньйону – це захоплюючий оглядовий майданчик зі скляною підлогою, під якою видніється прірва висотою понад одного кілометра! Якщо ви наважитесь ступити крок на цю кришталево прозору стежину, то перед вами відкриються мальовничі рудуваті краєвиди на славнозвісний Великий Каньйон.

5. Skywalk Dachstein, Austria

Платформу Дахштайн в Австрії ще називають драбиною в нікуди, яка має всього 14 сходинок, що прямують у безодню. Для того, щоб дістатися сюди спочатку потрібно пройтися по металевому мосту довжиною у 100 метрів, що височіє над прірвою. Сама платформа розташована на висоті 2700 м, і є абсолютно прозорою, тому ця місцинка точно не для слабкодухих. Найбільш вражаючою тут є краса австрійських Альп, що зачарує кожного, хто наважиться перевірити свою сміливість.

6. Stratosphere Tower Observation Deck, Las Vegas, USA

Найбільш неординарний оглядовий майданчик знаходиться на даху готелю «Стратосфера» у Лас Вегасі. Його «фішкою» є розташовані на висоті понад 260 м над землею атракціони, які підносять тебе над містом і, рухаючись на шаленій швидкості, змушують прискорюватись серцебиття! Така незвична ідея могла зародитися лише у місті, що завжди дивує кожного своїми яскравими вогнями і неймовірними розвагами!

7. AlpspiX, Germany

Незвична конструкція розташувалася в баварських Альпах. Дві перехрещені платформи звисають прямо над «Пекельною долиною», ніби над прірвою. Звідси відкривається чарівний та мальовничий краєвид, який вартує того, щоб побачити його хоча б раз у житті! Довжина кожного помосту сягає 24 метри, а ширина – 3 метри.

8. CN Tower EdgeWalk, Toronto, Canada

Висота телевежі становить майже 554 метри, а збудували її у 1976 році. Цікавий факт, що до 2007 року вежа займала перше місце у рейтингу найвищих конструкцій світу! Оглядовий майданчик знаходиться на висоті 380 м, до якого відвідувачі можуть дістатися швидкісним ліфтом. Він рухається зі швидкістю 22 км/год, і підіймається нагору за 58 секунд! Для усіх гостей міста, CN Tower є обов’язковим місцем для відвідування, тому недивно, що кількість туристів, які піднімаються на вежу щороку досягає 2 млн людей. До речі у ясну погоду звідси відкривається приголомшлива панорама і є можливість побачити в далині Ніагарський водоспад!

9. Petronas Towers, Kuala Lumpur, Malaysia

Два хмарочоси-близнюки поєднуються за допомогою скляного мосту, який і є оглядовим майданчиком. Знаходиться він на 41 та 42 поверхах будівель. Всього вони налічують 88 поверхів, і здіймаються у висоту на 451,9 метри. Також один із близнюків має власний оглядовий майданчик на 86 поверсі. Оскільки це один із найбільш популярних атракціонів у столиці, черга шикується з самого рання, аби скористатися можливістю поглянути на місто з небувалої висоти. Цікаво, що у проектуванні хмарочоса брав участь сам прем’єр-міністр Малайзії, Махатхір Мохамад, який запропонував побудувати будівлі в «ісламському» стилі.

10. Step into the Void (Крок у безодню), Montblanc, French Alps

Крок у безодню – саме так називається захопливий атракціон у невеличкому містечку Шамоні, що розташувалося у мальовничих французьких Альпах. Він являє собою повністю скляний і прозорий куб, що звисає над засніженою долиною на висоті 1035 м. Тому звідси відкриваються казкові та фантастичні види . До речі натхненням до створення цієї конструкції став небесний шлях Гранд Каньйону в США. Сам куб зроблений з тришарового загартованого скла і може витримати вітер силою понад 220 км/год і температуру до 60 градусів.

Читайте також: