Карнавал у венеції розпочнеться 16 лютого

Карнавал у Венеції – це одне із найбільш очікуваних свят у всій Італії. Він з року в рік манить тисячі мандрівників, які мріють приміряти справжню венеціанську маску та відчути казкову атмосферу міста на воді.

Офіційне відкриття карнавалу відбудеться 16 та 17 лютого. А основні заходи розпочнуться 23 лютого з фестивалю Марії. Учасниці у розкішних сукнях та образах пройдуться до площі Сан-Марко, де оберуть найгарнішу дівчину, так звану «Марію». Сам звичай обирати переможницю з претенденток пов’язаний зі звільненням венеціанок з піратського полону. За легендою кожну з них звали Марією.

Наступний не менш важливий захід карнавалу – «Політ ангела», який цього року відбудеться 24 лютого. Роль «ангела» зазвичай виконує переможниця торішнього конкурсу.

Карнавал не обмежується тільки офіційними заходами. На вулицях міста відбувається безліч веселих шоу, танців, конкурсів та парадів. Усі можуть приєднатися до святкування, придбавши венеціанську маску – їх продають на кожному кроці.

До кінця двотижневого свята в місті вже немає ні одної людини без маски. Із дзвіниці Св. Марка спускають прапор із зображенням символу Венеції – золотого лева. Завершується карнавал яскравим парадом костюмів, фіналом конкурсу та веселими танцями.

Читайте також: