Карнавал у венеції розпочнеться 16 лютого

Карнавал у Венеції – це одне із найбільш очікуваних свят у всій Італії. Він з року в рік манить тисячі мандрівників, які мріють приміряти справжню венеціанську маску та відчути казкову атмосферу міста на воді.

Офіційне відкриття карнавалу відбудеться 16 та 17 лютого. А основні заходи розпочнуться 23 лютого з фестивалю Марії. Учасниці у розкішних сукнях та образах пройдуться до площі Сан-Марко, де оберуть найгарнішу дівчину, так звану «Марію». Сам звичай обирати переможницю з претенденток пов’язаний зі звільненням венеціанок з піратського полону. За легендою кожну з них звали Марією.

Наступний не менш важливий захід карнавалу – «Політ ангела», який цього року відбудеться 24 лютого. Роль «ангела» зазвичай виконує переможниця торішнього конкурсу.

Карнавал не обмежується тільки офіційними заходами. На вулицях міста відбувається безліч веселих шоу, танців, конкурсів та парадів. Усі можуть приєднатися до святкування, придбавши венеціанську маску – їх продають на кожному кроці.

До кінця двотижневого свята в місті вже немає ні одної людини без маски. Із дзвіниці Св. Марка спускають прапор із зображенням символу Венеції – золотого лева. Завершується карнавал яскравим парадом костюмів, фіналом конкурсу та веселими танцями.

Читайте також:

Названі міста, які найбільше залежать від туризму

Названі міста, які найбільше залежать від туризму Всесвітня рада з подорожей і туризму (WTTC) склала рейтинг міст, які більше за інших залежать від туризму. Цей список очолив курортний Канкун, що у Мексиці. Туристична галузь тут становить майже половину його ВВП (49,6%). Це місце популярне особливо у американців, які складають 63%

Read More »

Національні парки США. Цікаві факти

Національні парки США. Цікаві факти Ми вже писали про одні із найкращих національних парків США, які варто неодмінно відвідати. А зараз час дізнатися декілька цікавих фактів про систему національних парків Сполучених Штатів, які точно зможуть вас здивувати! 1. У систему національних парків США входить 413 об’єктів. Вже понад 100 років у країні

Read More »

7 вражаючих національних парків США, які варто відвідати!

7 вражаючих національних парків сша, які варто відвідати Першим національним парком в США і загалом у світі у 1872 році став Єллоустон. Метою надання такого статусу цьому унікальному творінню природи стало бажання зберегти усю неповторність та красу цих територій для майбутніх поколінь і запобігти комерційному використанню флори і фауни цих

Read More »