Хауссіттінг: як безкоштовно жити під час подорожей?

Маленький рай для будь-якого мандрівника: спати у м’якому ліжечку та нічого не платити за нього. Хауссіттінг втілює цю мрію у реальність, але необхідно знати усі особливості та підводні камені цього сервісу.

 

Принцип роботи хауссітінгу полягає в наступному: домовласник пускає мандрівника доглянути за своїм будинком, поки той збирається відпочити десь на Гаваях або попрацювати в Токіо. При цьому мандрівнику висувається ряд обов’язків таких, як поливати квіти, доглядати домашніх улюбленців, провітрювати приміщення або витирати пил. Перелік таких завдань може відрізнятися і, зазвичай, обговорюється зарані.

Переваги для мандрівника очевидні: ви зможете безкоштовно жити у будь-якому куточку світу, по-справжньому зануритися у місцеві звичаї та познайомитися з тамтешньою культурою і побутом.

 

Існує декілька сервісів, які з’єднують домовласників і мандрівників. Найпопулярніший – TrustedHousesitters. Це британський сайт, який за 95 € на рік дозволяє шукати ідеальні будинки для подорожі.
Менш популярний, але більш дешевий ресурс – HouseCarers. Річна підписка коштує 45 €. Якщо ви не плануєте користуватися сайтом так довго, можна скористатися сервісом MindMyHouse за 20 € на місяць.

Щоб забезпечити максимальну довіру, сайти для хауссітерів запитують скани документів: паспорта, водійських прав, комунальних рахунків. Окремо обговорюються умови з власником будинку: можуть навіть попросити надіслати довідку про несудимість. Конфліктні ситуації вирішуються за допомогою адміністрації сайту, яка заздалегідь прописує умови, наприклад, компенсації за поломку пральної машини.

Читайте також:

Відпустка у тропіках: 10 найкращих напрямків у світі для незабутнього відпочинку

Відпустка у тропіках: 10 найкращих напрямків у світі для незабутнього відпочинку Що може бути краще за відпочинок під палючим сонцем в оточенні пальм, білосніжного пляжу та блакитних вод океану? А в поєднанні із природніми красотами та широким спектром розваг, які допоможуть вам відчути справжню райську насолоду, відпочинок перетвориться на мрію,

Read More »

Чи чули ви про Фарерські острови?

Чи чули ви про Фарерські острови? Це архіпелаг із 18-ти островів в Атлантичному океані, що розташувалися між Ісландією, Норвегією та Шотландією. Юридично входять до складу Данії, хоча майже всі державні питання вирішують самостійно. Ці місця природа наділила винятковою холодною красою, фантастичними пейзажами та унікальними краєвидами. Самі фарерці вважають природу свого

Read More »

З чим асоціюються 10 популярних міст світу?

З чим асоціюються 10 популярних міст світу? Туристична компанія Traveloka запропонувала людям намалювати, з чим у них асоціюються найбільш відомі міста світу. Виявилося, що Берлін – це пиво, а Нью-Йорк – це пончик. У дослідженні брали участь 108 осіб з Великобританії та США. Їм необхідно було всього лише за 2

Read More »