Чи чули ви про Фарерські острови?

Це архіпелаг із 18-ти островів в Атлантичному океані, що розташувалися між Ісландією, Норвегією та Шотландією. Юридично входять до складу Данії, хоча майже всі державні питання вирішують самостійно.

Ці місця природа наділила винятковою холодною красою, фантастичними пейзажами та унікальними краєвидами. Самі фарерці вважають природу свого острова найбільш незайманою та незабрудненою. І для того, щоб зберегти цю особливість, вони запрошують волонтерів з усіх куточків світу, аби допомогти їм прибрати острів. Все, що необхідно зробити – це подати свою анкету та придбати квиток на Фарерські острови. А проживання та навіть харчування обіцяють забезпечити безкоштовно. Чого тільки не зроблять, аби зберегти неповторну красу свого острову та уберегти її від туристів. До речі, тут їх досить мало, адже про ці місця не так багато інформації, порівняно із сусідньою Ісландією.

Заради цього дійства острів повністю закривають для мандрівників. Наступний такий захід відбудеться 26-27 квітня 2019 року. Правда охочих допомогти у збереженні природніх красот Фарер настільки багато, що нові анкети вже не приймають.

Групу островів, сама назва яких перекладається як «овечі», населяють 80 тисяч овець. Коли людей тут всього близько 50 тисяч. Оскільки ці тварини вільно гуляють архіпелагом і здатні діставатися навіть найвіддаленіших місць, то кмітливим фарерцям спала на думку чудова ідея. Вони прикріпили камери на спини вівцям, а відзняті відео стали викладати в інтернет. 

Свій проект місцеві жителі назвали Sheep View 360 і запустили його разом з хештегом #wewantgooglestreetview. Таким чином вони хотіли привернути увагу Google, щоб той завершив зйомку місцевості і фотографії островів стали доступні в Google Street View.

Поспостерігати за овечками можна тут: https://visitfaroeislands.com/sheepview360/
Ось такі вони унікальні Фарерські острови та їх не менш унікальні місцеві жителі.