Безкоштовні трансляції та онлайн-прогулянки найкращими музеями та локаціями у світі

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Подорожувати можна навіть під час карантину! Десятки музеїв, природних парків, звіринців та навіть океанаріумів дозволили кожному охочому зазирнути до них в гості абсолютно безкоштовно. Що там музеї, навіть полярне сяйво можна побачити в прямому ефірі!

Тому якщо зараз немає можливості помандрувати до улюблених місць, можна влаштувати віртуальну екскурсію до найвідоміших музеїв та парків у світі не виходячи з дому.

  1. Лувр. Париж, Франція

Музей відкрив декілька віртуальних турів з панорамними фотографіями залів. Наразі онлайн доступні три екскурсії до Стародавнього Єгипту, Середньовічного Лувру та Галереї Аполлона.

Музей розробив серію відеозаписів під назвою «The Met 360° Project». Це шість невеличких відео, які дійсно перетворюють звичайного глядача у відвідувача завдяки використанню спеціальної технології: відео можна не лише переглядати, а й рухати у потрібному напрямку.

3. Метрополітен-опера. Нью-Йорк, США

Оперний театр анонсував безкоштовні стріми вистав «Live in HD» кожного дня! Відеозапис буде зберігатися протягом 20 годин на сайті.

4. Музей Ватикану. Рим, Італія

Хоча віртуальна екскурсія не замінить реальної мандрівки, але це чи не єдина можливість побачити Сікстинську капелу без натовпу туристів з можливістю оглянути її інтер’єри на усі 360 градусів. Тут навіть можна збільшити масштаб, аби розгледіти деталі фресок Мікеланджело.

5. Музей Ван Гога. Амстердам, Нідерланди

Найбільша у світі колекція робіт Ван Гога. Також тут представлені картини Гогена, Моне, Пікассо, Тулуз-Лотрека та інших. Подивитися колекцію можна на сайті  музею або обрати екскурсію на Google Arts & Culture.

6. Зоопарк Сан-Дієго. Штат Каліфорнія, США

Це один із найбільших та прогресивних зоопарків світу, що розташувався на території понад 40 га. Сьогодні зоопарк також зачинено, але поглянути на життя його мешканців можна у прямому ефірі. На сайті доступні відео з камер спостережень за пінгвінами, коалами, тиграми, мавпами та навіть за полярним ведмедем!

7. Океанаріум Монтерей Бей. Штат Каліфорнія, США

Океанаріум, що був відкритий ще у 1984 році є одним із найбільших у світі. Серед його мешканців – скати, медузи, акули, черепахи, різноманітні види риб та інших морських жителів. У зв’язку із закриттям для відвідування, океанаріум пропонує поглянути на витівки морських видр, гіпнотичне плавання медуз, годівлю пінгвінів та інші відео з камер спостережень.

8. Північне сяйво онлайн. Провінція Манітоба, Канада

Камеру для спостереженням за цим дивом природи встановили у дослідницькому центрі в місті Черчилл. Саме зараз триває період найактивнішого сяйва в цих місцях, але через карантин потрапити туди неможливо. Тому щоб мандрівники його не пропустили, компанія Explore організувала онлайн-трансляцію.

Читайте також: