Американська рибалка: Вашингтон, Аляска, Гаваї

Крафтовий тур до найкращих американських локацій для рибалки на палтуса, лосося та марліна!

Тревелайт запрошує приєднатися до наймасштабнішої рибалки у найкращих локаціях трьох штатів США.

Ми пропонуємо Вам здобути  різноманітний та унікальний досвід, що здатний здійснити мрію будь-якого затятого рибалки. Тур починається з рибалки на королівського лосося на річці Колумбія у штаті Вашингтон та завершується полюванням на МАРЛІНА на Гавайських островах, який може стати саме Вашим трофеєм!

Попередні дати поїздки: 

03-17 жовтня 2020

Розташування:

США, штати Аляска, Вашингтон та Гаваї

Вартість: $ 6850

Реєстраця на поїздку триває до 15.09.2020.

Що входить у вартість:

Окремо оплачується вартість ліцензії та витрати пов’язані з риболовлею у розмірі $ 1400.

 

 У вартість не входить: обіди, вечері, чайові, особисті витрати та вхідні квитки у деякі місця розваг.

Рибалка у трьох штатах США

Подорож, що гарантує Вам максимальну близькість з природою, справжній адреналін та прекрасну можливість відволіктися від повсякденних клопотів.

Перша частина туру проходитиме штатом Вашингтон, де пустеля розтинається річкою Колумбія та переходить у гірську місцевість на кшталт німецької Баварії. Далі Ви побуваєте на краю цивілізованого світу, де не дивина зустріти лося, ведмедя чи бізона просто на дорозі, де льодовики омиваються морськими хвилями і де навіть немає наземного сполучення з рештою світу. Ви побачите один із найлегендарніших півостровів у світі – Аляску, а також відвідаєте міста-мегаполіси Анкорідж та Сієтл. Із суворого Дикого Заходу ми відправимося до одного з островів Гавайського архіпелагу – райського Оаху. Тут на Вас чекають неймовірна краса гавайської природи, гори вкриті зеленим оксамитом, білосніжні пляжі, що входять у списки найкращих у світі  та фантастичні краєвиди.

 

У кожній з цих локацій запланована одноденна рибалка на королівського лосося, палтуса, форель, а також полювання на марліна. 

Previous
Next

Карта маршруту:

На Вас чекають:

Захоплююча рибалка на королівського лосося

Як на півострові, так і на континентальній частині запланована рибалка на королівського лосося, палтуса та форель у відкритому морі. На Алясці ми відвідаємо не одне портове містечко, з яких відкриваються неймовірні панорами льодовиків та чарівні пейзажі. Рибалити в таких місцях – одне задоволення!

Полювання на марліна

На Гавайських островах ми відправимося у відкритий океан, аби впіймати одну із найбільших, найсильніших та найшвидших риб у світі. Марлін здатний розвивати швидкість понад 100 км/год. Ви відчуєте справжній адреналін при полюванні на такого бажаного для будь-якого рибалки трофея!

Дика природа Аляски

Ми проїдемо вздовж декількох величезних національних парків та заповідників, де не дивина зустріти лося, ведмедя чи бізона просто на дорозі, де льодовики омиваються морськими хвилями і де навіть немає наземного сполучення з рештою світу.

Відпочинок на Гавайських островах

Ми познайомимося зі столицею штату – містом Гонолулу та відправимося до націкавіших куточків острову Оаху. Відвідаємо захоплюючі ботанічні сади, в яких панує неймовірна природня краса, а гори, вкриті зеленим оксамитом, захоплюють подих. А також відпочинемо на найкращих пляжах острову.

Урбаністична екскурсійна програма

Відвідаємо міста-мегаполіси Анкорідж, Сієтл та Гонолулу. Потрапимо на авіазавод Boeing та піднімемось на оглядову площадку в Сієтлі Space Needle.

Отримайте програму та дізнайтесь подробиці

Ознайомтесь з детальною програмою туру “Американська рибалка: Вашингтон, Аляска, Гаваї”

 

Для отримання детальної програми, заповніть, будь ласка, форму. 

Поля відзначені * обов’язкові для заповнення

  Залишись питання? 

  Запитайте в координатора поїздки:

  Роман Гринишин

  +38 097 996 50 47

  +38 044 228 50 52

  roman@travelite.com.ua