fbpx
РОСЛИННИЦТВО
КАНАДИ & США
за 14 днів

UPPER MIDWEST CROPS PRODUCTION TOUR

!!!ВПЕРШЕ!!! Аграрний професійний тур, який покриває дві надпотужні країни США та Канаду. Двотижнева технологічна поїздка по напрямку рослинництва на півночі Середнього Заходу: в штатах Міннесота, Небраска, Південна та Північна Дакоти, провінціях Саскачевань та Манітоба.

 

Тур в деталях покаже практичне застосування технології Точного Землеробства, розповість про переваги та недоліки нулоьового та варіантів мінімального обробітку грунту в даному регіоні, допоможе відкоригувати дати посівної і густину висіву та дасть відповіді на питання по системах захисту найпоширеніших с/г культур:

Spreading

кукурудза

соя

Пшениця

соняшник

ріпак

цукровий буряк

Чому саме Верхній Середній Захід? 

Регіон знаходиться в тих самих широтах, де зосереджена агро-індустрія України на Європейському континенті. Відтак, ми проїдемо всі зони, які є в Україні – від жаркого та сухого «Херсону», до прохолоднішого лісо-степового «Чернігова»

Подорож проходить як засушливими регіонами – від 250 мм опадів на рік, так і регіонами з достатньою кількістю опадів – до 800 мм на рік

Відвідування двох країн дає можливість побачити два варіанти роботи однієї індустрії за різних ринкових та соціальних умов

Фермерські господарства по маршруту використовують найширшу сівозміну. Впродовж поїздки ми в деталях ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, ріпаку, цукрового буряку та деяких інших с/г культур, а також, за бажанням групи можливе відвідування ферми молочного ВРХ

В силу кліматичних умов, зернова та зерно-бобова індустрія регіону широко застосовує систему Точного Землеробства. На відміну від Кукурудзяного поясу, фермери-зерновики регіону Upper Midwest не мають права на помилку, оскільки працюють в зоні ризикованого землеробства. Відтак вони максимально застосовують всі доступні технології для гарантування віддачі у врожаях

два варіанти програми:

Південна частина маршруту США

2 червня - 10 червня 2019р

До 8 учасників

Вартість $4830

Повний маршрут США + Канада

2 червня - 15 червня 2019р

До 10 учасників

Вартість $5680

Вартість включає:

  • візу в США – консульський збір (вартість візи) та консультаційну допомогу в оформленні документів;
  • візу в Канаду – консульські збори, оплату послуг візового центру, страховку тощо, консультаційну допомогу в оформленні документів
  • авіапереліт Україна-США-Україна (програма по США); Україна-США,Канада-Україна (повний маршрут) (економ клас);
  • готелі 4-5* на весь термін перебування (проживання по двоє в номері). Майже у всіх готелях включені сніданки;
  • транспортні послуги під час поїздки (включаючи трансфер з/до аеропорту) в автобусах підвищеного комфорту;
  • супровід перекладача-координатора на весь період перебування;
  • екскурсійну складову
  • роботу американських координаторів по організації зустрічей;
  • оплату платних зустрічей та семінарів;
  • медичну страховку від компанії ТАС;

Реєстрація до

1
квітня

2019

штати та провінції, які ми відвідаємо:

Міннесота

Штат з найбільш різноманітним кліматом.

 

Холодні зими з шаром снігу від 5м на півночі до 15см на півдні. Вітряні, вологі та не надто жаркі літа. Середні температури влітку +25С, та -18С взимку.

 

В штаті 26 млн аграрної землі, яка приносить $75млрд в економіку штату. Міннесота навіть має свій унікальний тип ґрунту – Лестер. Він характеризується хорошим дренажем, суглинковістю та вапняками.

 

Штат займає 3 місце по виручці з продажів с/г продукції. До найсильніших с/г культур штату входять кукурудза (26%), соя (21%), цукровий буряк (3%), овес, солодка кукурудза, зелений горошок та дикий рис. Штат експортує сою, кукурудзу та пшеницю на ринки Мексики, Японії та Китаю.

 

Міннесота займає друге місце по свинарству (14%) в США. Крім звичних агарарних напрямків в штаті вирощують 12 000 бізонів, а також лосів та страусів.

Небраска

Небраска має дві основні кліматичні зони.

 

Східна половина штату має вологий континентальний клімат. Західна ж частина характеризується переважно напівпустельним кліматом і має широкі відмінності між зимовими та літніми температурами. Середньорічна кількість опадів у штаті зменшується зі сходу на захід від приблизно 350 мм до 800 мм. Навесні і влітку характерними для Небраски є сильні грози і торнадо.

 

Основними с\г культурами для Небраски є кукурудза, соя, пшениця, сухі боби та цукрові буряки.

 

Ґрунти Небраски відмінно підходять для ведення сільського господарства. Найважливішими є родючі ґрунти прерій у південно-східній частині штату та гумусові ґрунти центральної та північно-східної Небраски.

південна дакота

Лідируюча індустрія штату – аграрна.

Штат вирощує кукурудзу, сою, пшеницю (тверду червону), дурум, соняшик, жито, сіно, льон, ячмінь, просо, овес та люцерну.

 

Також місцеві фермери вирощують свиней, молочне та м’ясне ВРХ та птахівництво.


Кліматичні умови штату вирізняються вилкою річних опадів від 250 мм до 700мм в середньому, середніми температурами взимку -8С, та +20С. Клімат різко-континентальний з чітко вираженими чотирма сезонами.

північна дакота

Близько 90% площ штату залучені в сільському господарстві.

 

Суб-вологий континентальний клімат ідеальний для вирощування дрібних зернових, бобових, олійних та бджільництва і для утримування 1,7 млн м’ясних ВРХ.

 

Округ Кас вважається №1 соєвим округом США. Також тут вирощують пшеницю, кукурудзу, ріпак, цукровий буряк, картоплю, соняшник і ячмінь.


Ґрунти штату різняться від важких чорних суглинків до легких піщаних.


Фішка рослинництва штату – нульовий обробіток ґрунту та його захист від ерозії.

Саскачевань

Провінція може похвалитися часткою в розмірі 2/5 від загальних агроземель Канади.
В умовах все частіших посух, агро-індустрія провінції взяла курс на збереження водних запасів та вологи в грунті.

 

Пшениця, овес, льон – традиційно топові культури для штату. Також набирають площі льон, люцерна та ріпак.

 

Клімат різко континентальний (середні температури: січня від −12 до −18°С, липня +19°С; 340–400 мм атмосферичних опадів на рік, більшість – у літні місяці, часті посухи.

 

Ґрунти чорноземні, коричневі й попільнякові(сірі), текстура – від суглинкової до глинистої.


Домінують нульові системи обробітку ґрунту (No-Till). Канада – це країна, де найбільша частка (окрім Парагваю) використання цієї системи відносно до загальної кількості оброблювальних земель.


Вітри на рівнинних преріях сильні. Через суворі зими в Північній Америці на сленгу “Саскатуні” називають сильний холод.

манітоба

В провінції переважає різкоконтинентальний клімат (жорстка зима та тепле літо).

Температура і середньорічна кількість опадів, вцілому, скорочуються з півдня на північ, а опади зменшуються зі сходу на захід. Північна частина штату досить холодна, взимку температури вночі опускаються до -40 градусів. Середньорічна кількість опадів 650 мм.

 

Манітоба – це степова провінція крупного монокультурного пшеничного господарства. У середньому 77 % ферм є власністю фермерів, а не орендовані.


Еталоном якості на світовому пшеничному ринку вважається тверда пшениця сорту «Манітоба-1», що виведена в провінції. На експорт йде до 4/5 збору цієї культури в Степовому районі. Ця пшениця відрізняється дуже високою якістю і містить не менше 13,5% білка.


Споміж інших культур тут вирощують кукурудзу, овес, жито, соняшник, картоплю, тритікале, льон та навіть гречку.

В програмі поїздки відвідуватимуться щонайменше 3 фермерських господарства в США та 3 в Канаді, кооператив CHS, сервісні компанії AgroTech Consulting, Farmers Edge, Manitoba Agricultural Services Corporation, лідируючого по обсягах виробника калійних та азотних добрив Nutrien, дилер навісного обладнання Yield360, лабораторія ґрунту Ward та багато інших, важливих для виконання програми компаній.

 

А для отримання відповідей на найбільш проблемні питання ми проведемо дві ґрунтовні зустрічі з професорами двох дорадчих служб університетів Південної та Північної Дакоти.

ЗАЦІКАВИЛИСЬ? - ТЕЛЕФОНУЙТЕ І РОЗПОЧНІТЬ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗ

+38 097 996 50 47; +38 044 228 50 52 roman@travelite.com.ua