ЗЕРНОВІ В США

Точне землеробство від Іллінойсу до Канзасу

Пропонуємо Вам приєднатися до найпрогресивніших агро-виробників України і США та наживо ознайомитися з найновітнішими технологіями  точного землеробства, що вже впроваджені та тільки виходять на промисловий рівень, під вирощування КУКУРУДЗИ, СОЇ, ПШЕНИЦІ, РАПСУ ТА СОНЯШНИКУ. Географія поїздки зосереджена в штатах Канзас, Міссурі, Індіана, Ілінойс та Огайо.

Тур складається з двох частин, які Ви можете обирати окремо або разом: відвідування дилерів б/в аграрної техніки та технологічну частину.

В програмі туру

Фермерські господарства

Ви відвідаєте 3-4 фермерські господарства, що знаходяться в різних кліматичних регіонах країни та які практикують різні технології обробітку ґрунту (Мінімум-тіл, Ноу-тіл, Зональний тіл та Вертикальний тіл). Всі господарства працюють по технології точного землеробства з адаптацією цієї технології під особливості їхнього виробництва.

       У Вас буде можливість поспілкуватися з власниками господарств, оглянути їхні виробничі потужності, включаючи техніку та складські приміщення, і ознайомитись з повною технологією вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику та рапсу без зрошення  та зі зрошенням

Дорадча служба

        Відвідування селекційних полів та дослідних станцій при аграрних університетах США розповість Вам про практичну користь дорадчих служб для агровиробників кукурудзяного поясу США і не тільки

Лабораторія ґрунту

       Ви особисто побачите як проводиться аналіз ґрунту безпосередньо в лабораторії, поспілкуєтесь з керівником лабораторії щодо місцевих практик тестування ґрунту та розробки рекомендацій (частота тестування, глибина забору ґрунту, технологія поділу на полігони, важливі показники та багато іншого)

Кооператив/Аграрна сервіс-компанія

  Ви ознайомитесь з роботою аграрних сервісних  компаній та сервісних кооперативів на ринку США та на власні очі побачите наскільки сильна, професійна та потужна їх підтримка для фермерів різного ґатунку. Їх послуги включають: агрономічний супровід, тестування грунту, складання карт та розробка рекомендацій по дозованому внесенню добрив, внесення добрив, застосування засобів захисту.

Лекції

     Ви прослухаєте декілька лекцій/семінарів по технологіях вирощування цікавих для Вас культур за найсучаснішими практиками американських вчених, також Вам будуть представлені одні з найновіших продуктів по живленню та захисту рослин.

Тематики включають: агрономію, гнунто-обробіток. живлення грунту та найновіші розробки.

Дилери техніки

Ви відвідаєте мінімум 1 аукціон та 4 найбільших площадки б/в техніки в США, які давно вже працюють з Україною і добре зарекомендували себе з точки зору низьких цін та надійності.

Альтернатива лабораторному тестуванню ґрунту

     В рамках знайомства з найновішими розробками в агро-індустрії, ви поспілкуєтесь з професором техаського університету, котрий більше 30 років вивчає технологію мобільного обладнання для аналізу ґрунту безпосередньо в полях та розповість про всі плюси та мінуси обладнання, що існує на світовому ринку. (Конкретні виробники не рекламуються)

Головна частина: технології вирощування зернових

10 - 18 листопада 2018р

Вартість $4680

До 8 учасників

Додаткова частина: майданчики б/в техніки

17 - 22 листопада 2018р

Вартість $2960

До 8 учасників

Додаткову частину, яка включає візити до мін 4 дилерів техніки та декілька ферм, можна обирати як додаток до головної частини, або ж окремо – як повноцінний тур. Ціна вказана за повноцінний тур.

Реєстрація до

30
жовтня

2018

Вартість включає:

  • вартість вироблення візи
  • авіа перельоти Україна-США-Україна (економ клас)
  • готелі 4-5* на весь термін перебування (проживання по двоє в номері). У всіх готелях включені сніданки (доплата за вечері складає $450)
  • транспортні послуги під час поїздки (включаючи трансфер з/до аеропорту)
  • супровід перекладача-координатора на весь період перебування
  • вхідні квитки до усіх місць, включених в програму
  • медична страховка від компанії ТАС

Вас зацікавила наша, пропозиція - напишіть нам і отримайте знижку 😉