РОСЛИННИЦТВО
КАНАДИ & США

Рослинництво та сучасні технології вирощування зернових на півночі Середнього Заходу

Пропонуємо Вам приєднатися до найпрогресивніших агро-виробників України і США та наживо ознайомитися з найновітнішими технологіями  точного землеробства, що вже впроваджені та тільки виходять на промисловий рівень, під вирощування КУКУРУДЗИ, СОЇ, ПШЕНИЦІ, РАПСУ ТА СОНЯШНИКУ. Географія поїздки зосереджена в штатах Канзас, Міссурі, Індіана, Ілінойс та Огайо.

Тур складається з двох частин, які Ви можете обирати окремо або разом: відвідування дилерів б/в аграрної техніки та технологічну частину.

В програмі туру

Фермерські господарства

Ви відвідаєте 3-4 фермерські господарства, що знаходяться в різних кліматичних регіонах країни та які практикують різні технології обробітку ґрунту (Мінімум-тіл, Ноу-тіл, Зональний тіл та Вертикальний тіл). Всі господарства працюють по технології точного землеробства з адаптацією цієї технології під особливості їхнього виробництва.

       У Вас буде можливість поспілкуватися з власниками господарств, оглянути їхні виробничі потужності, включаючи техніку та складські приміщення, і ознайомитись з повною технологією вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику та рапсу без зрошення  та зі зрошенням

Дорадча служба

        Відвідування селекційних полів та дослідних станцій при аграрних університетах США розповість Вам про практичну користь дорадчих служб для агровиробників кукурудзяного поясу США і не тільки

Лабораторія ґрунту

       Ви особисто побачите як проводиться аналіз ґрунту безпосередньо в лабораторії, поспілкуєтесь з керівником лабораторії щодо місцевих практик тестування ґрунту та розробки рекомендацій (частота тестування, глибина забору ґрунту, технологія поділу на полігони, важливі показники та багато іншого)

Кооператив/Аграрна сервіс-компанія

  Ви ознайомитесь з роботою аграрних сервісних  компаній та сервісних кооперативів на ринку США та на власні очі побачите наскільки сильна, професійна та потужна їх підтримка для фермерів різного ґатунку. Їх послуги включають: агрономічний супровід, тестування грунту, складання карт та розробка рекомендацій по дозованому внесенню добрив, внесення добрив, застосування засобів захисту.

Лекції

     Ви прослухаєте декілька лекцій/семінарів по технологіях вирощування цікавих для Вас культур за найсучаснішими практиками американських вчених, також Вам будуть представлені одні з найновіших продуктів по живленню та захисту рослин.

Тематики включають: агрономію, гнунто-обробіток. живлення грунту та найновіші розробки.

Дилери техніки

Ви відвідаєте мінімум 1 аукціон та 4 найбільших площадки б/в техніки в США, які давно вже працюють з Україною і добре зарекомендували себе з точки зору низьких цін та надійності.

Альтернатива лабораторному тестуванню ґрунту

     В рамках знайомства з найновішими розробками в агро-індустрії, ви поспілкуєтесь з професором техаського університету, котрий більше 30 років вивчає технологію мобільного обладнання для аналізу ґрунту безпосередньо в полях та розповість про всі плюси та мінуси обладнання, що існує на світовому ринку. (Конкретні виробники не рекламуються)

Відеозвіт минулої поїздки

Контакти
+38 097 996 50 47

Вулиця Серпова, 11, оф.40, Київ, Україна, 02000