fbpx

ФРУКТОВО-ЯГІДНА ІНДУСТРІЯ НОВОЇ ЗЕЛАНДІЇ

Від технології вирощування та зберігання до експорту продукції

Тревелайт запрошує Вас разом в бізнес-нетворкінг подорож перлиною Південної півкулі – неперевершеною країною Нова Зеландія. Ви зможете відпочити з колегами-садівниками серед незайманої природи, найродючіших фруктових садів, ягідників та виноградників; яскраво провести робочі зустрічі в оточенні ківі та бакланів і побуваєте в незабутніх місцях Нової Зеландії, деякі з яких входять до 7 Чудес Світу!

На Вас чекають справжні природні дива: черешні по $100 за кілограм, затока Мілфорд Саунд, лохина солодка наче мед, водоспади Хука та Сазерленд Фолс, острів-вулкан, виноград з гронами ідеальної форми, геотермальна зона Ваї-о-Тапу та багато іншого! 

Тур складається з двох частин, які Ви можете обирати окремо або разом.

В програмі туру

Фруктово-ягідно-овочевий хаб Нової Зеландії

    Відвідування одного із найпотужніших фруктово-ягідно-овочевих хабів Нової Зеландії, які займаються експортом свіжої продукції. Обговорення стану аграрної індустрії острівної країни та факторів, які забезпечують країні першість в світі по багатьох с/г продукцій.

Фермерські господарства та плантації

  Протягом поїздки ви відвідаєте мінімум 2 фермерські господарства по вирощуванню лохини (чорниці високорослої) та столового винограду.  На вас чекає огляд плантацій, виробничих потужностей, та обговорення технологій вирощування, сортування, очистки та зберігання.

Дослідні потужності

  Ви відвідаєте дослідні потужності по напрямку вирощування яблук, груш та кісточкових. Обговорення технологій вирощування з науковими представниками університету та дослідної станції міста Кромвел.

Фруктові сади

Відвідування щонайменше трьох садів та корпорації, яка займається вирощуванням та експортом садівничої продукції. Огляд виробничих потужностей, потужностей зберігання та ознайомлення з технологіями вирощування.

Складські потужності та камери зберігання

Відвідування складських потужностей для зберігання фруктів та охолодження кісточкових і ягід. Нова Зеландія одна з перших країн, де сховища фруктів повинні бути з бетону.

Восьме чудо світу

Споміж безлічі мальовничих місць, які будуть на нашому маршруті Ви відвідаєте наймальовничіші фіорди в світі – Мілфорд Саунд. Таке запам’ятовується назавжди!

Контакти
+38 097 996 50 47

Вулиця Серпова, 11, оф.40, Київ, Україна, 02000