Агро БілбліотекаTravelite

(Книги, презентації та відео)

Ексклюзивна інформація від найкращих агроекспертів світу. Майстер класи, книги, навчальні матеріали, записи вебінарів, відео-курси від науковців та експертів агробізнесу з США, Канади, Великої Британій, Австралії, Німеччини та Европи.

АгроБібліотека Travelite

(Книги, презентації та відео)

Ексклюзивна інформація від найкращих агроекспертів світу. Майстер класи науковців та експертів агробізнесу з США, Канади, Великої Британій, Австралії, Німеччини та Европи.

Понад 100 годин ексклюзивних відео

Не залишаючи виробництва, в живому режимі онлайн ви можете вивчити різні практики вирощування актуальних для України культур та ознайомитися з інноваціями та найкращими технологіями закордонних агроекспертів.

Оберіть тему, яка вас цікавить

Грунтознавство

Регіон знаходиться в тих самих широтах, де зосереджена агро-індустрія України на Європейському континенті​. Річна кількість опадів від 300 мм до 800 мм

Точне Землеробство

Працюючи в зоні ризикованого землеробства, фермери регіону Upper Midwest не мають права на помилку. Тому максимально застосовують систему Точного Землеробства та всі доступні технології для гарантування віддачі у врожаях

Культури

Фермерські господарства використовують найширшу сівозміну. Ми ознайомимось з технологіями вирощування кукурудзи, сої, пшениці, соняшнику, ріпаку, цукрового буряку

Лише найавторитетніші агро-експерти:

Девід Вайндорф

Професор кафедри рослинництва та ґрунтознавства Техаського університету

Вільям Вільсон

Професор кафедри агробізнесу та прикладної економіки Державного університету Північної Дакоти

Пітер Ковач

Асистент професора кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти

Джоель К. Рансом

Професор кафедри рослинництва Державного університету Північної Дакоти

Ентоні Блай

Спеціаліст кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти

Ніколас Уілк

Інструктор з технологій сільськогосподарських систем Державного університету Південної Дакоти

Ми зібрали відео записи зустрічей з такими компаніями:

Young Brothers Seed Lab

Лабораторія тестування насіння створена на базі Державного університету Південної Дакоти.

Kansas soil testing lab

Лабораторія при Державному Університеті Канзасу, яка забезпечує високоякісний аналіз ґрунтів, рослин, кормів, зерна та води для фермерів.

Дорадчі служби університетів США

Дорадчі служби університетів NDSU (Північної Дакоти), SDSU (Південної Дакоти), KSU (Канзасу)

Лабораторія в штаті Небраска, США. Спеціалізується на тестуванні ґрунтів, рослин, кормів, води, добрив та надає якісні аналітичні дані для різних клієнтів і проектів.

Кооператив Agtetra - лідер по модифікаціях та довстановленню навісного обладнання для Точного Землеробства. Активними членами кооперативу є понад 6300 фермерів в Північній та Південній Дакотах.

Міжнародна компанія, що належить фермерам, власникам землі та сільськогосподарським кооперативам із США. Є найбільшим агрокооперативом США, об'єднуючи 75,000 фермерів по всій країні, та входить у рейтинг найбільших компаній Fortune 500.

Канадська компанія з виробництва добрив, розташована в Саскатуні, Саскачеван. Вона виробляє та розповсюджує понад 27 млн тонн калійних, азотних та фосфатних добрив для сільськогосподарських і промислових компаній по всьому світу.

Компанія-розробник автоматизованої польової техніки для вирощування зернових. Є дочірньою компанією SeedMaster. Влітку минулого року представила унікальну платформу DOT Power.

Компанія, що виробляє посівні комплексні агрегати невибагливі до обслуговування та ремонту із стійками культиваторів, що дозволяють копіювати рельєф місцевості, а також здійснювати закладку насіння та добрив з ювелірною точністю.

Виробник сільсько-господарської техніки Канади. Спеціалізується на випуску такої традиційної с/г техніки, як комбайни, трактори, сівалки та обприскувачі.

Лідер у галузі впровадження та розробки систем для точного землеробства.

Фермерські господарства

Також обов'язковими будуть онлайн візити до щонайменше дев'яти фермерських господарств.