fbpx

Аграрний Онлайн Консиліум

Технології вирощування від першоджерела!

Найавторитетніші науковці світу дадуть відповіді на Ваші запитання!

Вперше в історії Агро консалтингу Тревелайт пропонує Агро виробникам доступ до науково підтвердженої інформації по технологіях вирощування напряму від профільних університетів та дослідних станцій різних країн. 

Ви станете активним учасником онлайн консиліуму за участі професорів, науковців та консультантів дорадчих служб найавторитетніших університетів світу по актуальній с/г культурі. Один спікер робить презентацію, а інші беруть участь у обговоренні та надають інформацію по альтернативних практиках чи технологіях, які були опробовані на дослідах та підтвердили свою ефективність з наукової та практичної точок зору.

Одна культура щомісяця

Починаючи з вересня і до січня ми щомісяця будемо залучати консультантів з усього світу по актуальних для Вас с/г культурах. Зустріч проходитиме у форматі триденного онлайн консиліуму.

Перша культура

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Друга культура

Соя у жовтні

14-16 жовтня

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Третя культура

Кукурудза у листопаді

18-23 листопада

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Четверта культура

Ріпак у грудні

16-18 грудня

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

П'ята культура

Соняшник у січні

20-22 січня

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Дати проведення круглих столів, імена учасників та інформація про них буде публікуватися на цій сторінці за 10 днів до фактичного проведення кожної із сесій. Дати проведення онлайн ефірів можуть змінюватися, про що учасників повідомлятиметься не пізніше ніж за 2 робочих дні. При цьому всі теми будуть покриті і всі ефіри будуть проведені в повному обсязі до 1.02.2021.

Як це буде?

Один раз на місяць ми будемо зустрічатися з Вами на онлайн-платформі Zoom, де спікери за визначеним планом покриватимуть усі найважливіші питання по кожній з актуальних культур. Триватиме консиліум 3 дні.

Триденний консиліум розпочинатиметься о 16.00 та буде тривати до 21.00 за київським часом. Один спікер робить презентацію, а інші беруть участь у обговоренні та надають інформацію по найрезультативніших практиках чи технологіях. Учасники зможуть задавати питання в режимі онлайн.

У перший день підключення ми покриємо теми живлення (ґрунтового і позакореневого)

У другий день будуть покриватися теми агрономії (грунтообробка, терміни, агро-технічні прийоми, техніка)

Третій день буде присвячено захисту та лікуванню конкретної культури від хвороб, боротьбі зі шкідниками та бур’янами.

Підключення до онлайн-сесій відбуватимуться через платформу ZOOM. Завдяки присутності декількох експертів по кожній з актуальних культур, Ви зможете отримати відповіді на свої найважливіші питання.

Це максимальний ліміт підключень, аби кожен з учасників мав можливість поставити свої запитання. Кількість зазначена без врахування спікерів та організаторів.

Кожен учасник отримує доступ до відеозапису сесії в рамках його пакету та матиме можливість використовувати цей запис для тренінгу та обговорення колег та підлеглих. Єдине правило – використання виключно в межах компанії або ф/г.

Консиліум по пшениці

Дати проведення: 10-11 вересня (Завершено, доступний запис)

ДЕНЬ 1

Живлення

Джон Херд

Спеціаліст по живленню культур, США

Отримав ступінь в галузі рослинництва в Університеті Гвельфа та в ґрунтознавстві в Університеті Пердью. Колишній президент Товариства ґрунтознавства Манітоби, а в даний час є головою Консультативного комітету з родючості ґрунтів Манітоби. У 2014 переможець номінації Сертифікований Агро Консультант Року на Міжнародному рівні.

Агрономія

Пол Білзборроу

Старший викладач Школи природничих та екологічних наук Університету Ньюкасла, Великобританія

Пол отримав ступінь доктора філософії / біохімії рослинництва у Ноттінгемському університеті. Також Пол є консультуючим агрономом рекордсмена «Книги рекордів Гінеса» по врожаю пшениці Рода Сміта – 2015 р. 16,52 т/га.

ДЕНЬ 2

Захист від хвороб

Ендрю Фріскоп

Фітопатолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Нагороджений як наймолодший професор фітопатології Північно-Центрального регіону США. В рік проводить до 60 тренінгів і презентацій для фермерів та колег, які в цілому консультують ф/г із загальним земельним банком до 8 млн акрів. Його спеціалізація включає хвороби дрібних зернових та кукурудзи.

Захист від шкідників

Джанет Нодель

Ентомолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Отримала ступінь бакалавра в галузі зоології та доктора філософії в галузі ентомології в Університеті штату Північна Дакота у Фарго та магістра в галузі ентомології в Політехнічному інституті Вірджинії. Відповідає за контроль шкідників у полях, садах, присадибних ділянках та парках. Джанет також є керівником впровадження Програми Інтегрованого Контролю Шкідників та спеціалізується на злакових, сої, картоплі, ріпаку та соняшнику.

Боротьба з бур’янами

Дрю Ліон

Герболог, професор Державного університету Вашингтона, США

Носій почесного титулу «Людина Року» за версією Асоціації Виробників Пшениці штату Небраска, а також нагороджений за «Визначні Досягнення» у сфері покращення технологій виробництва с/г культур. Його дослідницька та освітня програма спрямовані на інтенсифікацію систем землеробства в посушливих районах, поліпшення боротьби з бур’янами озимої пшениці, більш ефективне використання опадів і методи збільшення прибутку від культур на посушливих землях.

Сара Ланкастер

Герболог, професор Державного університету Канзасу, США

Професорське звання отримала в 2008 році в Університеті Техасу. Як виходець з сім’ї фермерів, останні 10 років Сара провела велику кількість курсів та тренінгів по темах, які далеко виходили за рамки світу бур’янів, а радше більш широкої тематики агрономії вцілому.

Спікери консиліуму по сої

Дати проведення: 14-16 жовтня. (Завершено, доступний запис)

Семюель Маркелл

Професор, фітопатолог у Державному університеті Північної Дакоти, США

Основною тематикою діяльності є заходи боротьби з хворобами широколистяних культур. Керівник SCN Коаліції (SCN – соєва цистова нематода) та координатор програм Soybean-PIPE і Legume-PIPE.Окрім діяльності в університеті займається прикладними дослідженнями хвороб певних культур з метою вдосконалення інструментів та рекомендацій для боротьби із хворобами  економічно важливихкультур.

Шон Конлі

Доцент кафедри агрономії; фахівець у напрямі вирощування сої та пшениці в Коледжі Сільського Господарства та Біологічних Наук при університеті Вісконсіну-Медісон, США

Викладач дорадницьких програм та керівник дослідницьких проектів  для виробників сої, дрібних зернових та посівного матеріалу. Основна діяльність зосереджена на покращенні  управління рослинництвом з метою максимізації економічної віддачі для виробників сої та дрібних зернових. Автор/співавтор 24 реферованих статей у наукових журналах, 21 публікації та 82 статей у інформаційних бюлетенях.

Джо Іклі

Доцент кафедри рослинництва, фахівець у галузі боротьби з бур’янами у Державному університеті Північної Дакоти, США

Отримав ступінь доктора наук в галузі рослинництва в університеті Перд’ю, штат Індіана у 2018 році, де проводив чотирирічні дослідження важко контрольованих бур’янів, включаючи стійку до гліфосату щирицю Палмера (Amaranthus palmeri), щирицю горбкувату (Amaranthus tuberculatus) та пушняк канадський (Erigeron canadensis). Наразі займається виявленням та боротьбою з новими бур’янами. Предметом досліджень переважно є боротьба зі стійкими до гербіцидів бур’янами  та іншими важко контрольованими бур’янами просапних культур.

Деймон Сміт

Доцент, спеціаліст-фітопатолог при дорадчій службі університету Вісконсіну-Медісон, США

Основні напрями дослідницької діяльності: біологія, епідеміологія та боротьба з хворобами польових культур (соя, кукурудза, пшениця та люцерна), метою якої є розробка інтегрованого підходу до протидії хворобам, базуючись на техніці хімічного контролю, культурного, а також стійкості рослин-господарів. Діяльність також зосереджена на розробці та вдосконаленні систем прогнозування розвитку хвороб, які використовуються для точного визначення норм внесення фунгіцидів, або інтегрованого методу ІDМ, завдяки якому є змога мінімізувати або уникати цих внесень. Активно займається прикладними та польовими дослідженнями, співпрацює з представниками дорадчої служби у округах штату, з консультантами, аграрними підприємствами та товаровиробниками; розробник інформаційних бюлетенів, навчальних курсів в університеті та електронних навчальних ресурсів.

Хайке Бакінг

Завідувач/професор кафедри біології та мікробіології у Державному університеті Південної Дакоти, США

Заступник декана з наукової роботи на кафедрі біології та мікробіології. Ґрунтовий мікробіолог, досліджує взаємодію рослин і мікробів. Її лабораторія в університеті займаєтсья вивченням мікробіому харчових та біоенергетичних культур, процесу обміну речовин в умовах корисної взаємодії рослин і мікробів, покращення взаємозв’язку між рослинами та їх мікробними симбіонтами, а також можливостями застосування та життєздатістю у середовищі. Автор 58 наукових публікацій.

Брайан Арналл

Доцент кафедри рослинництва та ґрунтознавства Університету штату Оклахома, США

У 2016 отримав звання «Викладач року з точного землеробства». Займається дорадництвом, викладанням та дослідженнями. Його програма зосереджена безпосередньо на впровадженні технологій точного землеробства та методик живлення з акцентом на конкретні польові умови. Широко відомий у наукових колах як в США так і на міжнародному рівні завдяки лідерській та ініціативній діяльності у різноманітних проєктах та програмах саме у сфері точного землеробства.

Келлі Тілмон

Доцент і провідний спеціаліст-ентомолог польових культур на кафедрі ентомології Державного Університету Південної Дакоти, США

Дорадницькі програми, дослідження та викладацька діяльність Келлі Тілмон зосереджені на екології та заходах боротьби з комахами-шкідниками агрономічних культур, кукурудза, соя та пшениця включно. Працює переважно на кампусі Центру сільськогосподарських досліджень та розробок штату Огайо (OARDC). Отримала ступінь магістра в галузі ентомології в Університеті штату Делавер, кандидата наук з ентомології в Університеті Корнелла. Останні 10 років працює ентомологом по сої в Університеті штату Південна Дакота, займаючись дорадницькими програмами та дослідженнями.

Спікери консиліуму по кукурудзі

Дати проведення: 18-20 листопада (завершено - доступний запис)

Пітер Ковач

Доцент кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти

Освіта

Ступінь доктора наук в галузі агрономії, Університет Пердью, США, 2013

Ступінь магістра в галузі управління географічними даними, Університет Кренфілд, Великобританія, 2008

Ступінь магістра в галузі інженерії сільського господарства, Університет Сент Іштван,  Угорщина, 2008

 

Наукові інтереси

Викладач курсів з рослинництва, родючості ґрунту та управління поживними речовинами рослин, координатор програм стажування. Член міжнародного товариства по точному землеробству, Американського товариства по агрономії, Американського товариства по рослинництву, Американського товариства по ґрунтознавству.

Нагороди та відзнаки:

Викладач року – агрономія та охорона природи, SDSU, 2018

Нагорода для вчених Міжнародного інституту живлення рослин (IPNI), 2013

Здібний аспірант, Північно-Центральна конференція з родючості ґрунту, 2012

 

Дослідницька діяльність

Основні напрямки досліджень: точне землеробство; системи землеробства; живлення рослин; системи обробітку ґрунту; прикладна фізіологія рослин

 

Дорівар Руїс Діас

Професор кафедри агрономії Державного Університету Канзасу

Освіта

Ступінь кандидата наук у галузі родючості ґрунту, Університет штату Айова, 2007

Ступінь магістра з родючості ґрунту, Університет Іллінойсу, 2004

Ступінь бакалавра з агрономії, Панамериканська школа сільського господарства, Заморано, 2000

 

Дослідницька  та наукова діяльність

У дослідницькій програмі з родючості ґрунту та управління поживними речовинами робиться наголос на прикладних польових експериментах для розробки ефективних, економічно вигідних та екологічно обґрунтованих практик управління поживними речовинами для рослинництва Канзасу. Професор також вивчає ефективне застосування добрив, інтерпретації аналізів ґрунту та рекомендацій щодо добрив, а також внесення гною, твердих речовин біологічного походження в ґрунт з акцентом на азот, доступний для культури. Його програма також включає вивчення екологічних ризиків, пов’язаних з внесенням поживних речовин та обробітком ґрунту.

Жоао Роберто Спотті Лопес

Професор кафедри ентомології та акарології, завідувач лабораторії комах-переносників хвороб, патогенів рослин в університеті Сан-Пауло, Бразилія

Сфера досліджень

Передача збудників хвороб членистоногими рослинам. Екологічні, поведінкові та молекулярні дослідження взаємодії переносник-рослина-патоген, пов’язані з поширенням фітопатогенних бактерій та вірусів. Головна метадослідницької діяльності – покращити розуміння патосистем для ефективного контролю хвороб сільськогосподарських культур.

 

Джо Лауер

Професор у галузі агрономії в коледжі сільськогосподарських та біологічних наук при університеті Вісконсіну-Медісон, США

Наукова та дослідницька діяльність

Експерт з вирощування кукурудзи, трансгенних культур та систем посівів на Середньому Заході. Вивчає виробництво зерна кукурудзи та силосу, системи обробітку грунту з метою покращення та збереження родючості. Проводить дослідження гібридів кукурудзи на зерно, силос та біопаливо. Займається пошуком науково обгрунтованих рішень та розробкою відповідних освітніх програм щодо вирощування кукурудзи, яківідповідають потребам фермерів штату Вісконсин. Основна мета – збільшення продуктивності сільськогосподарських культур, якості та ефективності виробничих систем, включно вибір гібридів, сівозміну, обробіток ґрунту та оцінку збитків від втрат урожаю. Акцент робиться на впливі методів обробітку на прибуткивиробників, на навколишнє середовище та збереження природних ресурсів.

 

Досягнення

Член Американського товариства агрономії та Товариства рослинництва Америки (нині обраний президентом)

Роберт Нільсен

Професор з агрономії в Університеті Пердью, Індіана, США

Освіта

Ступінь бакалавра у 1977 р. в Університеті штату Небраска

Ступінь магістра у 1980 р. в  Університеті штату Міннесота

Ступінь кандидата наук в 1982 в Університеті штату Міннесота

 

Наукова діяльність

Основна діяльність зосереджена на покращенні систем управління кукурудзою в штаті Індіана. Бере активну участь у роботі Дослідницького навчального центру с/г культур при університеті Пердью. Одним з основних напрямків розвитку дорадницьких програм є розробка та підтримка веб-сайтів з інформацією про кукурудзу. Його два найпопулярніші веб-сайти – «Довідник виробників кукурудзи» та кафе «Сhat ‘n Chew Café».

 

Дослідницька діяльність

На даний момент дослідницька діяльність зосереджена на визначенні оптимального живленняазотними добривами, норм висіву, норм стартових, сірчаних добрив, біологічними препаратами в борозну та використанням невеликих БПЛА для скаутингу та польових досліджень.

Пол (Трей) Прайс

Доцент кафедри фітопатології та фізіології рослинництва університету штату Луїзіана, США

Освіта

Ступінь бакалавра з агрономії, Технологічний університет Луїзіани, 1999

Ступінь магістра з біології, Технологічний університет Луїзіани, 2000

Ступінь кандидата наук у галузі фітопатології, Університет штату Луїзіана, 2013

 

Наукова та дослідницька діяльність

Керівник дослідницької станції Macon Ridge. Основна діяльність зосереджена на управлінні хворобами кукурудзи, бавовни, зернового сорго, вівса, арахісу, рису, сої та пшениці, з акцентом на обробці насіння / застосування фунгіциду в борозну та позакоренево; виявленні стійкості до фунгіцидів у основних збудників, а також розробка стратегій щодо уникнення та пом’якшення наслідків; віявлення нових захворювань разом із подальшою розробкою стратегії управління; оцінка сортів на стійкість до хвороб.

Джеймс Камберато

Професор у галузі агрономії в Університеті Пердью, Індіана, США

Освіта

Кандидат наук у галузі ґрунтознавства, Університет штату Північна Кароліна

Ступінь магістра у галузі ґрунтознавства, Університет штату Північна Кароліна

Ступінь бакалавра у галузі рослинництва та ґрунтознавства, Університет Массачусетсу

 

Наукова та дослідницька діяльність

Спеціаліст з родючості ґрунту та живлення рослин. Загалом дослідження та дорадницькі програми зосереджені на родючості ґрунтів, добривах та живленні рослин. Особливий акцент робиться на визначенні належних норм внесення N при вирощуванні кукурудзи та інструментів для точного коригування рекомендацій щодо N. Останні дослідження та діяльність у дорадництві стосуються реакції кукурудзи на стартові добрива та добрива з сіркою та бором.

Основна мета досліджень – визначити вплив ґрунту та основних поживних речовин на продуктивність та рентабельність сільськогосподарських культур.

Сара Ланкастер

Герболог, професор Державного університету Канзасу, США

Освіта

Здобула ступінь бакалавра у галузі рослинництва в Університеті Міссурі, ступінь магістра в галузі рослинництва в Державному Університеті Північної Кароліни, отримала ступінь доктора філософії в агрономії у Техаському Університеті.

 

Наукові інтереси

Вивчення мікробної реакції ґрунту на засоби боротьби зі шкідниками бавовни на основі гліфосату.
Як виходець з сім’ї фермерів, останні 10 років Сара провела широкий спектр агрономічних курсів на бакалаврському та аспірантському рівнях. Її дослідницький досвід охоплює більше ніж науку про бур’яни, а поширюється на агрономію в цілому.

Зацікавились?

Лишіть свої контакти і ми віправимо Вам більше інформації про подію на Viber чи E-mail.Відгук учасника Консиліуму по пшениці

Відгуки

Юрій Лисак про Онлайн Агро Консиліум

Юрій Лисак Головний агроном групи компаній «Агро-Регіон» Юрій Лисак про Онлайн Агро Консиліум:  «Семінар по пшениці гарно «зайшов». Про агрономію всерйоз і не без краплі гумору.

Читати

Серед учасників (слухачів) консиліуму

Вартість участі у консиліумі

Пакет 1

Одна культура

$ 250

Ціна за одне підключення

 

Доступ до консиліуму лише по одній культурі на вибір.

 

*Знижка 15% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

Пакет 2

Три культури

$ 750

$ 675

Ціна за одне підключення

 

Доступ до консиліуму по трьох культурах на вибір.

 

*Знижка 30% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

Вигідна пропозиція

Пакет 3

П'ять культур

$ 1250

$ 990

Ціна за одне підключення

 

Доступ до консиліуму по всіх п’яти культурах.

 

*Знижка 50% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

*При виборі того чи іншого пакету, Ви отримуєте відповідну знижку на участь в триденному онлайн семінарі по живленню та стабілізації рівня родючості ґрунту: «Нагодуй ґрунт, щоб він нагодував рослину» (автор фрази Уільям Альбрехт).
Деталі події будуть окремо опубліковані на сайті www.travelite.com.ua 1.12.2020.

Залишились питання?

Запитайте в координатора події:

Роман Гринишин

+38 097 996 50 47;

+38 044 228 50 52
roman@travelite.com.ua

Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму

Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму