Аграрний Онлайн Консиліум

Технології вирощування від першоджерела!

 
Сесії по пшениці, кукурудзі, сої, ріпаку та соняшнику можна придбати в записі.

 


Хто вже пройшов курс

Відгуки учасників

Відгуки

Костянтин Шитюк про міжнародну онлайн конференцію на тему азотного живлення

Костянтин Шитюк Заступник директора Агробізнесу з виробництва компанії Kernel Учасник міжнародної науково-практичної онлайн конференції на тему азотного живлення “Що таке азот і з чим його їдять

Читати
Відгуки

Валентина Коцур про Польовий Аграрний Консиліум з Нілом Кінсі

Валентина Коцур Експерт з вирощування с/г культур компанії «Байєр», кандидат біологічних наук Учасниця Польового Агро Консиліуму в ТОВ “Колос” Валентина Коцур про Польовий Аграрний Консиліум з

Читати
Відгуки

Олександр Матвієць про вебінари з експертами Кінсі/Альбрехта

Олександр Матвієць Голова Асоціації «УКРСАДПРОМ», кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, член Українського Аспен Клубу, 40 років науково-виробничого стажу в наукових установах та агрогосподарствах України. Учасник

Читати

Найавторитетніші науковці світу дадуть відповіді на Ваші запитання!

Вперше в історії Агро консалтингу Тревелайт пропонує Агро виробникам доступ до науково підтвердженої інформації по технологіях вирощування напряму від профільних університетів та дослідних станцій різних країн. 

Ви станете активним учасником онлайн консиліуму за участі професорів, науковців та консультантів дорадчих служб найавторитетніших університетів світу по актуальній с/г культурі. Один спікер робить презентацію, а інші беруть участь у обговоренні та надають інформацію по альтернативних практиках чи технологіях, які були опробовані на дослідах та підтвердили свою ефективність з наукової та практичної точок зору.

5 культур

Ми залучили кращих агроекспертів з США, Канади, Нової Зеландії, Австралії та Німеччини

Перша культура

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Друга культура

Соя

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Третя культура

Кукурудза

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Четверта культура

Ріпак

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

П'ята культура

Соняшник

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Дати проведення круглих столів, імена спікерів та інформація про них буде публікуватися на цій сторінці за 10 днів до фактичного проведення кожної із сесій. Дати проведення онлайн ефірів можуть змінюватися, про що учасників повідомлятиметься не пізніше ніж за 2 робочих дні. При цьому всі теми будуть покриті і всі ефіри будуть проведені в повному обсязі до 1.02.2021.

Як це буде?

Один раз на місяць ми будемо зустрічатися з Вами на онлайн-платформі Zoom, де спікери за визначеним планом покриватимуть усі найважливіші питання по кожній з актуальних культур. Триватиме консиліум 3 дні.

Триденний консиліум розпочинатиметься о 16.00 та буде тривати до 21.00 за київським часом. Один спікер робить презентацію, а інші беруть участь у обговоренні та надають інформацію по найрезультативніших практиках чи технологіях. Учасники зможуть задавати питання в режимі онлайн.

У перший день підключення ми покриємо теми живлення (ґрунтового і позакореневого)

У другий день будуть покриватися теми агрономії (грунтообробка, терміни, агро-технічні прийоми, техніка)

Третій день буде присвячено захисту та лікуванню конкретної культури від хвороб, боротьбі зі шкідниками та бур’янами.

Підключення до онлайн-сесій відбуватимуться через платформу ZOOM. Завдяки присутності декількох експертів по кожній з актуальних культур, Ви зможете отримати відповіді на свої найважливіші питання.

Це максимальний ліміт підключень, аби кожен з учасників мав можливість поставити свої запитання. Кількість зазначена без врахування спікерів та організаторів.

Кожен учасник отримує доступ до відеозапису сесії в рамках його пакету та матиме можливість використовувати цей запис для тренінгу та обговорення колег та підлеглих. Єдине правило – використання виключно в межах компанії або ф/г.

Консиліум по пшениці

ДЕНЬ 1

Живлення

Джон Херд

Спеціаліст по живленню культур, США

Отримав ступінь в галузі рослинництва в Університеті Гвельфа та в ґрунтознавстві в Університеті Пердью. Колишній президент Товариства ґрунтознавства Манітоби, а в даний час є головою Консультативного комітету з родючості ґрунтів Манітоби. У 2014 переможець номінації Сертифікований Агро Консультант Року на Міжнародному рівні.

Агрономія

Пол Білзборроу

Старший викладач Школи природничих та екологічних наук Університету Ньюкасла, Великобританія

Пол отримав ступінь доктора філософії / біохімії рослинництва у Ноттінгемському університеті. Також Пол є консультуючим агрономом рекордсмена «Книги рекордів Гінеса» по врожаю пшениці Рода Сміта – 2015 р. 16,52 т/га.

ДЕНЬ 2

Захист від хвороб

Ендрю Фріскоп

Фітопатолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Нагороджений як наймолодший професор фітопатології Північно-Центрального регіону США. В рік проводить до 60 тренінгів і презентацій для фермерів та колег, які в цілому консультують ф/г із загальним земельним банком до 8 млн акрів. Його спеціалізація включає хвороби дрібних зернових та кукурудзи.

Захист від шкідників

Джанет Нодель

Ентомолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Отримала ступінь бакалавра в галузі зоології та доктора філософії в галузі ентомології в Університеті штату Північна Дакота у Фарго та магістра в галузі ентомології в Політехнічному інституті Вірджинії. Відповідає за контроль шкідників у полях, садах, присадибних ділянках та парках. Джанет також є керівником впровадження Програми Інтегрованого Контролю Шкідників та спеціалізується на злакових, сої, картоплі, ріпаку та соняшнику.

Боротьба з бур’янами

Дрю Ліон

Герболог, професор Державного університету Вашингтона, США

Носій почесного титулу «Людина Року» за версією Асоціації Виробників Пшениці штату Небраска, а також нагороджений за «Визначні Досягнення» у сфері покращення технологій виробництва с/г культур. Його дослідницька та освітня програма спрямовані на інтенсифікацію систем землеробства в посушливих районах, поліпшення боротьби з бур’янами озимої пшениці, більш ефективне використання опадів і методи збільшення прибутку від культур на посушливих землях.

Сара Ланкастер

Герболог, професор Державного університету Канзасу, США

Професорське звання отримала в 2008 році в Університеті Техасу. Як виходець з сім’ї фермерів, останні 10 років Сара провела велику кількість курсів та тренінгів по темах, які далеко виходили за рамки світу бур’янів, а радше більш широкої тематики агрономії вцілому.

Спікери консиліуму по сої

Семюель Маркелл

Професор, фітопатолог у Державному університеті Північної Дакоти, США

Основною тематикою діяльності є заходи боротьби з хворобами широколистяних культур. Керівник SCN Коаліції (SCN – соєва цистова нематода) та координатор програм Soybean-PIPE і Legume-PIPE.Окрім діяльності в університеті займається прикладними дослідженнями хвороб певних культур з метою вдосконалення інструментів та рекомендацій для боротьби із хворобами  економічно важливихкультур.

Шон Конлі

Доцент кафедри агрономії; фахівець у напрямі вирощування сої та пшениці в Коледжі Сільського Господарства та Біологічних Наук при університеті Вісконсіну-Медісон, США

Викладач дорадницьких програм та керівник дослідницьких проектів  для виробників сої, дрібних зернових та посівного матеріалу. Основна діяльність зосереджена на покращенні  управління рослинництвом з метою максимізації економічної віддачі для виробників сої та дрібних зернових. Автор/співавтор 24 реферованих статей у наукових журналах, 21 публікації та 82 статей у інформаційних бюлетенях.

Джо Іклі

Доцент кафедри рослинництва, фахівець у галузі боротьби з бур’янами у Державному університеті Північної Дакоти, США

Отримав ступінь доктора наук в галузі рослинництва в університеті Перд’ю, штат Індіана у 2018 році, де проводив чотирирічні дослідження важко контрольованих бур’янів, включаючи стійку до гліфосату щирицю Палмера (Amaranthus palmeri), щирицю горбкувату (Amaranthus tuberculatus) та пушняк канадський (Erigeron canadensis). Наразі займається виявленням та боротьбою з новими бур’янами. Предметом досліджень переважно є боротьба зі стійкими до гербіцидів бур’янами  та іншими важко контрольованими бур’янами просапних культур.

Деймон Сміт

Доцент, спеціаліст-фітопатолог при дорадчій службі університету Вісконсіну-Медісон, США

Основні напрями дослідницької діяльності: біологія, епідеміологія та боротьба з хворобами польових культур (соя, кукурудза, пшениця та люцерна), метою якої є розробка інтегрованого підходу до протидії хворобам, базуючись на техніці хімічного контролю, культурного, а також стійкості рослин-господарів. Діяльність також зосереджена на розробці та вдосконаленні систем прогнозування розвитку хвороб, які використовуються для точного визначення норм внесення фунгіцидів, або інтегрованого методу ІDМ, завдяки якому є змога мінімізувати або уникати цих внесень. Активно займається прикладними та польовими дослідженнями, співпрацює з представниками дорадчої служби у округах штату, з консультантами, аграрними підприємствами та товаровиробниками; розробник інформаційних бюлетенів, навчальних курсів в університеті та електронних навчальних ресурсів.

Хайке Бакінг

Завідувач/професор кафедри біології та мікробіології у Державному університеті Південної Дакоти, США

Заступник декана з наукової роботи на кафедрі біології та мікробіології. Ґрунтовий мікробіолог, досліджує взаємодію рослин і мікробів. Її лабораторія в університеті займаєтсья вивченням мікробіому харчових та біоенергетичних культур, процесу обміну речовин в умовах корисної взаємодії рослин і мікробів, покращення взаємозв’язку між рослинами та їх мікробними симбіонтами, а також можливостями застосування та життєздатістю у середовищі. Автор 58 наукових публікацій.

Брайан Арналл

Доцент кафедри рослинництва та ґрунтознавства Університету штату Оклахома, США

У 2016 отримав звання «Викладач року з точного землеробства». Займається дорадництвом, викладанням та дослідженнями. Його програма зосереджена безпосередньо на впровадженні технологій точного землеробства та методик живлення з акцентом на конкретні польові умови. Широко відомий у наукових колах як в США так і на міжнародному рівні завдяки лідерській та ініціативній діяльності у різноманітних проєктах та програмах саме у сфері точного землеробства.

Келлі Тілмон

Доцент і провідний спеціаліст-ентомолог польових культур на кафедрі ентомології Державного Університету Південної Дакоти, США

Дорадницькі програми, дослідження та викладацька діяльність Келлі Тілмон зосереджені на екології та заходах боротьби з комахами-шкідниками агрономічних культур, кукурудза, соя та пшениця включно. Працює переважно на кампусі Центру сільськогосподарських досліджень та розробок штату Огайо (OARDC). Отримала ступінь магістра в галузі ентомології в Університеті штату Делавер, кандидата наук з ентомології в Університеті Корнелла. Останні 10 років працює ентомологом по сої в Університеті штату Південна Дакота, займаючись дорадницькими програмами та дослідженнями.

Спікери консиліуму по кукурудзі

Пітер Ковач

Доцент кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти

Освіта

Ступінь доктора наук в галузі агрономії, Університет Пердью, США, 2013

Ступінь магістра в галузі управління географічними даними, Університет Кренфілд, Великобританія, 2008

Ступінь магістра в галузі інженерії сільського господарства, Університет Сент Іштван,  Угорщина, 2008

 

Наукові інтереси

Викладач курсів з рослинництва, родючості ґрунту та управління поживними речовинами рослин, координатор програм стажування. Член міжнародного товариства по точному землеробству, Американського товариства по агрономії, Американського товариства по рослинництву, Американського товариства по ґрунтознавству.

Нагороди та відзнаки:

Викладач року – агрономія та охорона природи, SDSU, 2018

Нагорода для вчених Міжнародного інституту живлення рослин (IPNI), 2013

Здібний аспірант, Північно-Центральна конференція з родючості ґрунту, 2012

 

Дослідницька діяльність

Основні напрямки досліджень: точне землеробство; системи землеробства; живлення рослин; системи обробітку ґрунту; прикладна фізіологія рослин

 

Дорівар Руїс Діас

Професор кафедри агрономії Державного Університету Канзасу

Освіта

Ступінь кандидата наук у галузі родючості ґрунту, Університет штату Айова, 2007

Ступінь магістра з родючості ґрунту, Університет Іллінойсу, 2004

Ступінь бакалавра з агрономії, Панамериканська школа сільського господарства, Заморано, 2000

 

Дослідницька  та наукова діяльність

У дослідницькій програмі з родючості ґрунту та управління поживними речовинами робиться наголос на прикладних польових експериментах для розробки ефективних, економічно вигідних та екологічно обґрунтованих практик управління поживними речовинами для рослинництва Канзасу. Професор також вивчає ефективне застосування добрив, інтерпретації аналізів ґрунту та рекомендацій щодо добрив, а також внесення гною, твердих речовин біологічного походження в ґрунт з акцентом на азот, доступний для культури. Його програма також включає вивчення екологічних ризиків, пов’язаних з внесенням поживних речовин та обробітком ґрунту.

Жоао Роберто Спотті Лопес

Професор кафедри ентомології та акарології, завідувач лабораторії комах-переносників хвороб, патогенів рослин в університеті Сан-Пауло, Бразилія

Сфера досліджень

Передача збудників хвороб членистоногими рослинам. Екологічні, поведінкові та молекулярні дослідження взаємодії переносник-рослина-патоген, пов’язані з поширенням фітопатогенних бактерій та вірусів. Головна метадослідницької діяльності – покращити розуміння патосистем для ефективного контролю хвороб сільськогосподарських культур.

 

Джо Лауер

Професор у галузі агрономії в коледжі сільськогосподарських та біологічних наук при університеті Вісконсіну-Медісон, США

Наукова та дослідницька діяльність

Експерт з вирощування кукурудзи, трансгенних культур та систем посівів на Середньому Заході. Вивчає виробництво зерна кукурудзи та силосу, системи обробітку грунту з метою покращення та збереження родючості. Проводить дослідження гібридів кукурудзи на зерно, силос та біопаливо. Займається пошуком науково обгрунтованих рішень та розробкою відповідних освітніх програм щодо вирощування кукурудзи, яківідповідають потребам фермерів штату Вісконсин. Основна мета – збільшення продуктивності сільськогосподарських культур, якості та ефективності виробничих систем, включно вибір гібридів, сівозміну, обробіток ґрунту та оцінку збитків від втрат урожаю. Акцент робиться на впливі методів обробітку на прибуткивиробників, на навколишнє середовище та збереження природних ресурсів.

 

Досягнення

Член Американського товариства агрономії та Товариства рослинництва Америки (нині обраний президентом)

Роберт Нільсен

Професор з агрономії в Університеті Пердью, Індіана, США

Освіта

Ступінь бакалавра у 1977 р. в Університеті штату Небраска

Ступінь магістра у 1980 р. в  Університеті штату Міннесота

Ступінь кандидата наук в 1982 в Університеті штату Міннесота

 

Наукова діяльність

Основна діяльність зосереджена на покращенні систем управління кукурудзою в штаті Індіана. Бере активну участь у роботі Дослідницького навчального центру с/г культур при університеті Пердью. Одним з основних напрямків розвитку дорадницьких програм є розробка та підтримка веб-сайтів з інформацією про кукурудзу. Його два найпопулярніші веб-сайти – «Довідник виробників кукурудзи» та кафе «Сhat ‘n Chew Café».

 

Дослідницька діяльність

На даний момент дослідницька діяльність зосереджена на визначенні оптимального живленняазотними добривами, норм висіву, норм стартових, сірчаних добрив, біологічними препаратами в борозну та використанням невеликих БПЛА для скаутингу та польових досліджень.

Пол (Трей) Прайс

Доцент кафедри фітопатології та фізіології рослинництва університету штату Луїзіана, США

Освіта

Ступінь бакалавра з агрономії, Технологічний університет Луїзіани, 1999

Ступінь магістра з біології, Технологічний університет Луїзіани, 2000

Ступінь кандидата наук у галузі фітопатології, Університет штату Луїзіана, 2013

 

Наукова та дослідницька діяльність

Керівник дослідницької станції Macon Ridge. Основна діяльність зосереджена на управлінні хворобами кукурудзи, бавовни, зернового сорго, вівса, арахісу, рису, сої та пшениці, з акцентом на обробці насіння / застосування фунгіциду в борозну та позакоренево; виявленні стійкості до фунгіцидів у основних збудників, а також розробка стратегій щодо уникнення та пом’якшення наслідків; віявлення нових захворювань разом із подальшою розробкою стратегії управління; оцінка сортів на стійкість до хвороб.

Джеймс Камберато

Професор у галузі агрономії в Університеті Пердью, Індіана, США

Освіта

Кандидат наук у галузі ґрунтознавства, Університет штату Північна Кароліна

Ступінь магістра у галузі ґрунтознавства, Університет штату Північна Кароліна

Ступінь бакалавра у галузі рослинництва та ґрунтознавства, Університет Массачусетсу

 

Наукова та дослідницька діяльність

Спеціаліст з родючості ґрунту та живлення рослин. Загалом дослідження та дорадницькі програми зосереджені на родючості ґрунтів, добривах та живленні рослин. Особливий акцент робиться на визначенні належних норм внесення N при вирощуванні кукурудзи та інструментів для точного коригування рекомендацій щодо N. Останні дослідження та діяльність у дорадництві стосуються реакції кукурудзи на стартові добрива та добрива з сіркою та бором.

Основна мета досліджень – визначити вплив ґрунту та основних поживних речовин на продуктивність та рентабельність сільськогосподарських культур.

Сара Ланкастер

Герболог, професор Державного університету Канзасу, США

Освіта

Здобула ступінь бакалавра у галузі рослинництва в Університеті Міссурі, ступінь магістра в галузі рослинництва в Державному Університеті Північної Кароліни, отримала ступінь доктора філософії в агрономії у Техаському Університеті.

 

Наукові інтереси

Вивчення мікробної реакції ґрунту на засоби боротьби зі шкідниками бавовни на основі гліфосату.
Як виходець з сім’ї фермерів, останні 10 років Сара провела широкий спектр агрономічних курсів на бакалаврському та аспірантському рівнях. Її дослідницький досвід охоплює більше ніж науку про бур’яни, а поширюється на агрономію в цілому.

Спікери консиліуму по ріпаку

Агрономія

Майкл Стемм

Асоційований агроном та селекціонер, спеціаліст з вирощування ріпаку на кафедрі агрономії Канзаського державного університету.

Освіта

Ступінь магістра в галузі рослинництва, селекції рослин Державного університетк Канзасу у 2003 р. Ступінь бакалавра в галузі агрономії Державного університету Канзасу у 2001 р.

 

Наукова та дослідницька діяльність

Керівник програми селекції та досліджень ріпаку. Є координатором Національних досліджень сортів озимого ріпаку. Загальною метою дослідницької програми є поліпшення стійкості та продуктивності озимого ріпаку на півдні плато Великих рівнин. Під його керівництвом в рамках програми з’явилось чотири звичайних сорти озимого ріпаку та чотири сорти Roundup Ready®.

 

Майкл є членом Американського товариства агрономії, Товариства рослинництва Америки, Товариства грунтознавства Америки, Національної асоціації селекціонерів та Gamma Sigma Delta. Він є активним учасником Регіонального технічного дорадчого комітету багатонаціонального дослідницького проєкту NC 7 – Збереження, вдосконалення, управління та використання рослинних генетичних ресурсів.

 

Рене Бренд

Міжнародний менеджер з розвитку продуктів компанії Norddeutsche Pflanzenzucht (NPZ), Німеччина. Спеціаліст з рослинництва.

Освіта

Галле-Віттенберзький університет імені Мартіна Лютера, 2010. Диплом аграрного інженера у галузі аграрної економіки.

 

Діяльність

Докладно вивчає ріпак, технічні ноу-хау, пов’язані з його вирощуванням. Займається вивченням сортів, розробкою продуктів та маркетингом. Співпрацює зі спеціалістами та компаніями по всій Європі у пошукахнайкращих рішень проблем вирощування ріпаку. Розробник міжнародного журналу Raps Assistant, у якомуфермери з Білорусі, Болгарії та Угорщини можуть отримати індивідуальну підтримку щодо вирощуванняріпаку, відповідно, технічний досвід, результати випробувань та новини.

Живлення

Брайан Арналл

Доцент кафедри рослинництва та ґрунтознавства Університету штату Оклахома, США

У 2016 отримав звання «Викладач року з точного землеробства». Займається дорадництвом, викладанням та дослідженнями. Його програма зосереджена безпосередньо на впровадженні технологій точного землеробства та методик живлення з акцентом на конкретні польові умови. Широко відомий у наукових колах як в США так і на міжнародному рівні завдяки лідерській та ініціативній діяльності у різноманітних проєктах та програмах саме у сфері точного землеробства.

Павел Бочар

Асоційований професор Познанського університету природничих наук, Польща

Освіта
Ступінь доктора наук у галузі економіки, Варшавський університет природничих наук (SGGW), 2008 р. Ступінь магістра в галузі економіки (економіка управління харчовими продуктами), Аграрний університет у Познані, 2004 р. Ступінь магістра в галузі сільського господарства (агрономія), Сільськогосподарський університет у Познані, 2002 р.

 

Наукова та дослідницька діяльність
Займається аналізом: економічної ефективності орних культур та сівозмін; факторів, що визначають обсяг виробництва, переробку та споживання; аналізом змін у напрямі використання рослинного матеріалу; впливу використання непродовольчої рослинної сировини на агропродовольчих ринках.


З 2007 року безкоштовно консультує у співпраці з Hanse Agro GmbH у Польщі та Словаччині, співпрацює з близько 20 консалтинговими фірмами із загальною площею 30 000 га орної землі.
Основні напрями консультування: управління рослинництвом; планування сівозміни; планування щодо внесення добрив; рекомендації щодо захисту рослин.

Уоррен Уорд

Фахівець з агрономії при Раді виробників каноли в Канаді

Освіта
Університет Саскачевана, Канада.

 

Основна діяльність
Член команди «Рослинництво та інновації» при Раді виробників каноли в Канаді. Спеціалізується на родючості ґрунту, фізіології ріпаку. Уоррен має з родиною невелику ферму.

Боротьба з бур’янами

Кірк А. Хаватт

Доцент кафедри рослинництва у Державному університеті Північної Дакоти, США

Освіта

Ступінь доктора біологічних наук, боротьба зі шкідниками  Університету штату Колорадо

Диплом магістра у галузі патології рослин та наук про бур’яни Університету штату Колорадо у 1998 р.

Диплом бакалавра у галузі агрономії Університету Вісконсіна у 1993 р.

 

Наукова та дослідницька діяльність

Координатор бакалаврських програм  у галузі рослинництва та вивчення бур’янів, а саме однорічних.

Вивчає заходи боротьби з бур’янами, стійкими до гербіцидів, такими як вівсюг звичайний, лисохвіст, кохія та витка гречка берізкова.  Посилюються дослідження у боротьбі з новими проблемними бур’янів, такими як стоколос покрівельний і японський, також пажитниця.

Член Ради з питань сільськогосподарської науки і техніки, Gamma Sigma Delta, Міжнародного наукового товариства з питань бур’янів, Наукового товариства з питань бур’янів Америки.

Захист від шкідників

Саманта Кук

Старший науковий співробітник у відділі біовзаємодії та захисту рослин дослідницького центру Ротамстед, Великобританія.

Освіта
Ступінь доктора біологічних наук, Ноттінгемський Університет, 2000 
Ступінь магістра у галузі захисту рослин (з відзнакою), Абердінський університет / Шотландський сільськогосподарський коледж, 1996
Ступінь бакалавра (з відзнакою) у галузі прикладних біологічних наук, Манчестерський університет, 1993
 
Наукова та дослідницька діяльність
Очолює групу, яка працює над «Еко-IPM», розробляючи підходи, що базуються на екології з метою розробки інтегрованих стратегій боротьби зі шкідниками. Її робота зосереджена на системах посівів олійного ріпаку. Її особливо цікавлять такі шкідники: квітко їд ріпаковий (Brassicogethes / Meligethes aeneus),  ріпакова блішка (Psylliodes chrysocephala), а також використання стратегій для зменшення потреб в інсектицидах. Її команда також бере участь у дослідженні вдосконалених систем моніторингу та прийнятті рішень в галузі управління посівами ріпаку, а також методів покращення потенціалу збереження біоконтролю в сільськогосподарських культурах. Є організатором підрозділу з ентомології робочої групи IOBC / WPRS «Олійні культури: інтегрований контроль»

Джанет Нодель

Ентомолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Отримала ступінь бакалавра в галузі зоології та доктора філософії в галузі ентомології в Університеті штату Північна Дакота у Фарго та магістра в галузі ентомології в Політехнічному інституті Вірджинії. Відповідає за контроль шкідників у полях, садах, присадибних ділянках та парках. Джанет також є керівником впровадження Програми Інтегрованого Контролю Шкідників та спеціалізується на злакових, сої, картоплі, ріпаку та соняшнику.

Джон Гавлоскі

Професор, ентомолог в уряді Манітоби, відділі сільського господарства, продовольства та розвитку сільських районів, Канада

Освіта
Ступінь доктора наук у галузі ентомології Університету Манітоби.
Ступінь магістра в галузі ентомології та бакалавра в галузі екологічної біології Університету Гвельфа.
 
Наукова та дослідницька діяльність
Ентомолог, спеціаліст у сфері сільського господарства уряду Манітоби з 1997 року. Керує програмами моніторингу основних комах-шкідників в Манітобі та надає інформацію про їх вивчення, дослідження та заходи боротьби з ними виробникам та працівникам сільського господарства.

Захист від хвороб

Луїс дель Ріо Мендоса

Професор кафедри фітопатології Державного університету Північної Дакоти, США.

Освіта
Отримав ступінь доктора наук в Університеті штату Айова в 1999 році і приєднався до кафедри фітопатології в 2001 році.

 

Наукова та дослідницька діяльність
Наукові інтереси включають епідеміологію та лікування грибкових хвороб польових культур з акцентом на захворювання, спричинені склеротиніозом (Sclerotinia sclerotiorum). Активно досліджує канолу, ріпак. Викладає аспірантам курс на тему «Епідеміологія хвороб рослин».

Андреас фон Тідеманн

Професор кафедри рослинництва, фітопатолог та спеціаліст з захисту рослин в Геттінгенському університеті імені Георга Августа, Німеччина

Освіта
Вивчав агрономію у Геттінгені та Відні
Отримав ступінь доктора наук у галузі з патології рослин/грибкових хвороб культур та ступінь магістра у галузі агрономії у Геттінгенському університеті імені Георга Августа

 

Наукова та дослідницька діяльність
Діяльність охоплює широкий спектр галузей рослинництва та захисту рослин. Викладає курси із захисту культур, що становлять основу більш спеціалізованих модулів, та інтегрованого захисту культур як головного напряму модулів. Вивчаються аспекти обробітку ґрунту, живлення, сівозміни та вибору сортів як основних заходи для запобігання хворобам рослин. Досліджується біологічний, механічний, термічний та хімічний контроль бур’янів.

Томас Келлі Туркінгтон

Науковий співробітник, фітопатолог при уряді Канади

Освіта
Ступінь доктора наук у галузі фітопатології Університету Саскачевана, у 1991 р. Ступінь магістра у галузі фітопатології Університету Саскачевана, 1988 р. Ступінь бакалавр у галузі сільського господарства Університету Саскачевана, (з відзнакою в галузі сільськогосподарської біології), 1985 р.

 

Наукова та дослідницька діяльність
Фітопатолог у Центрі досліджень і розробок Лакомби, сільського господарства та сільськогосподарської продукції Канади. Основну увагу приділяє хворобам злаків та ріпаку в рамках спільних досліджень з колегами з усієї Канади. В даний час бере участь у дослідженнях, пов’язаних з розвитком стійкості рослин з метою боротьби із хворобами культур; вивчає вплив систем посівів на розвиток хвороб, займається вивченням хвороб рослин та оцінкою ризиків, а також розробкою практичних інтегрованих рішень для забезпечення здоров’я та захисту культур.


Член міжнародних об’єднань фітопатологів, учасник та спікер міжнародних конференцій та подій. Отримав 16 нагород та сертифікатів за діяльність у галузі фітопатології.

Спікери консиліуму по соняшнику

Агрономія

Ганс Кандел

Професор, агроном-фахівець з широколистяних культур при дорадчій службі Державного університету Північної Дакоти

Освіта
Ступінь доктора наук у галузі агрономії та рослинництва Державного університету Північної Дакоти, США, 1995. Ступінь магістра Редінгського університету, Англія, 1988.

 

Наукова та дослідницька діяльність
Доктор Ганс Кандел та його проектна команда досліджує вплив керамічного дренажу на виробництво пшениці, сої, кукурудзи та ріпаку. Також Ганс Кандел досліджує оптимізацію технології виробництва сої, проводить експерименти та дослідження різних сортів. Інший фокус досліджень – взаємодія між сортами квасолі, інокуляцією, внесенням азоту та методами збору врожаю. Отримані дані використовуються для освітніх цілей та оцінки економічного впливу різних методів управління.

Балас Больф

Консультант з рослинництва у компанії Hanse-Agro, відділ консультування та розвитку. Угорщина

Освіта

Інженер з охорони навколишнього середовища, Університет Сент Іштван (Гедель, Угорщина) 2015

2016-2018 рр. – ступінь магістра у галузі сільськогосподарської інженерії, Університет Сент Іштван (Гедель, Угорщина)

Аспірант, інженер із захисту рослин, Університет Паннонії 2020

 

Діяльність

2015 – співробітник Міністерства сільського господарства Угорщини, Департамент охорони природи, Департамент біологічної варіативності та збереження генів.

2017-2018 рр. Постійна зайнятість (управління посівами, сівозміна, захист рослин, підживлення) на фермі 2500 га в центральній Угорщині в якості агронома (пшениця, ріпак, соняшник, соя, кукурудза та мак). З 2016 року паралельно працює у компанії Hanse Agro GmbH як безкоштовний агроконсультант в Угорщині, Румунії з охопленням 13 ферм. З 2019 року консультує в Україні поблизу Ужгорода. У трьох країнах загальна площа орних земель, по яких консультує, становить близько 45 000 га.

 

Живлення

Павел Бочар

Асоційований професор Познанського університету природничих наук, Польща

Освіта
Ступінь доктора наук у галузі економіки, Варшавський університет природничих наук (SGGW), 2008 р. Ступінь магістра в галузі економіки (економіка управління харчовими продуктами), Аграрний університет у Познані, 2004 р. Ступінь магістра в галузі сільського господарства (агрономія), Сільськогосподарський університет у Познані, 2002 р.

 

Наукова та дослідницька діяльність
Займається аналізом: економічної ефективності орних культур та сівозмін; факторів, що визначають обсяг виробництва, переробку та споживання; аналізом змін у напрямі використання рослинного матеріалу; впливу використання непродовольчої рослинної сировини на агропродовольчих ринках.


З 2007 року безкоштовно консультує у співпраці з Hanse Agro GmbH у Польщі та Словаччині, співпрацює з близько 20 консалтинговими фірмами із загальною площею 30 000 га орної землі.
Основні напрями консультування: управління рослинництвом; планування сівозміни; планування щодо внесення добрив; рекомендації щодо захисту рослин.

Девід Францен

Професор, спеціаліст із родючості ґрунту на кафедрі ґрунтознавства Державного університету Північної Дакоти

Освіта
Ступінь бакалавра, магістра, доктора наук Університету Іллінойсу.


Наукова та дослідницька діяльність
18-річний досвід роботи агрономом та менеджером з продажу добрив у штаті Іллінойс. Розробляє програми з ґрунтознавста та родючості ґрунтів для агентів дорадчої служби, спеціалістів галузі, виробників та громадськості.


З червня 1993 р. спеціаліст-ґрунтознавець при дорадчій службі університету. Проводить польові дослідження з визначення вмісту поживних речовин у грунті (P, K, рН). Розробник сучасних рекомендацій щодо азоту (не на основі запланованого врожаю), для кукурудзи, ярої/твердої пшениці та соняшнику, які доступні в публікаціях дорадчої служби та веб-калькуляторах і мобільних додатках.

Крістофер Грем

Агроном при дорадчій службі Державного університету Південної Дакоти на кафедрі рослинництва та ґрунтознавства

Освіта

2012 р. – ступінь доктора наук Корнельського університету у галузі рослинництва та ґрунтознавства. 

2008 р. – ступінь магістра Колумбійського університету у галузі екології.  

2006 р. – ступінь бакалавра Університету штату Арізона у галузі географії; з відзнакою.

 

Наукова та дослідницька діяльність

Напрями діяльності: азотне живлення, фізіологія рослин, азотофіксація, зернобобові культури. Розподіл діяльності: дослідження – 25%, дорадча служба при університеті – 75%. Більшість часу виділяється на дослідження води та поживних речовин в напівзасушливому кліматі. Акцент здебільшого на бобових та дрібних зернових. Проводиться певна робота з покривними культурами та тим, як вони вписуються в сівозміни, коли волога є головним обмежуючим фактором. Основна увага досліджень приділяється ефективності використання води та азоту в системах землеробства на сухих землях. 

 

Захист від шкідників

Джанет Нодель

Ентомолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Отримала ступінь бакалавра в галузі зоології та доктора філософії в галузі ентомології в Університеті штату Північна Дакота у Фарго та магістра в галузі ентомології в Політехнічному інституті Вірджинії. Відповідає за контроль шкідників у полях, садах, присадибних ділянках та парках. Джанет також є керівником впровадження Програми Інтегрованого Контролю Шкідників та спеціалізується на злакових, сої, картоплі, ріпаку та соняшнику.

Адам Варенхорст

Доцент кафедри агрономії, садівництва та рослинництва Державного університету Південної Дакоти, фахівець з питань ентомології польових культур при дорадчій службі університету.

Освіта

Отримав ступінь доктора наук та ступінь магістра у галузі ентомології в Університеті штату Айова 2015 та 2011 рр. відповідно. Ступінь бакалавра в галузі біології в університеті Брайера Кліфа у 2009 році.

 

Наукова діяльність

Основні напрями діяльності: екологія комах; інтегрована боротьба зі шкідниками; ентомологія польових культур; біорізноманіття та екосистеми. Загальна мета наукової діяльності полягає в розробці інтегрованих програм боротьби зі шкідниками, економічно вигідних для виробників Південної Дакоти. Віднедавна його лабораторія досліджує ефективність інсектицидів по сої та соняшнику, також оцінює проблеми стійкості до інсектицидів кількох основних культур. Доктор Варенхорст опублікував 10 наукових праць та один розділ книги. Як фахівець при дорадчій службі є співавтором понад 100 статей, 42 посібників з питань боротьби зі шкідниками.

 

Дослідницька діяльність

Сфери досліджень: управління комахами-шкідниками; екологія комах. Ентомологічна лабораторія польових культур, якою завідує доктор Варенхорст, відповідає за проведення досліджень, пов’язаних з боротьбою з комахами-шкідниками кукурудзи, соєю, пшениці, соняшника, люцерни та польового гороху.

Захист від хвороб

Семюель Маркелл

Професор, фітопатолог у Державному університеті Північної Дакоти, США

Основною тематикою діяльності є заходи боротьби з хворобами широколистяних культур. Керівник SCN Коаліції (SCN – соєва цистова нематода) та координатор програм Soybean-PIPE і Legume-PIPE.Окрім діяльності в університеті займається прикладними дослідженнями хвороб певних культур з метою вдосконалення інструментів та рекомендацій для боротьби із хворобами  економічно важливихкультур.

Боротьба з бур’янами

Фебіна Метью

Доцент і фітопатолог польових культур в Державному університеті Південної Дакоти. Член Американського Фітопатологічного Товариства.

Діяльність
Основним напрямом наукової програми є хвороби сої, соняшника, кукурудзи, бобових культур та інших економічно важливих культур у Південній Дакоті. Наукові інтереси включають виявлення патогенів та їхніх різновидів (наприклад: грибків, бактерій, нематод), виявлення нових захворювань, механізмів взаємодії між рослинами-господарями і патогенами, та розробку стратегій боротьби із хворобами (фунгіциди, стійкість рослини-господаря).

Боротьба з бур’янами

Брайан Дженкс

Професор в Державному університеті Північної Дакоти, науковець з вивчення бур’янів (1997-сьогодні). Член правління Асоціаціі виробників ріпаку 2017-2020.

Освіта

Ступінь доктора наук Університету Небраски-Лінкольна, 1996.

 

Наукова та дослідницька діяльність

Працює над пошуком  безпечних рішень для боротьби з бур’янами сільськогосподарських культур, які вирощуються у західній частині Північної Дакоти. Працює науковцем у Північно-центральному дослідницькому центрі дорадчої служби університету.

Записатися на курс

Для попереднього запису на курс Онлайн Агро Консиліуму, отримання додаткової інформації або виставлення рахунку для безготівкової оплати заповніть всі поля форми, і ми зв’яжемось з Вами особисто.

Роман Гринишин

+38 097 996 50 47;
roman@travelite.com.ua

  Вартість участі у консиліумі

  Пакет 1

  Одна культура

  $ 250

  Ціна за одне підключення

   

  Доступ до консиліуму лише по одній культурі на вибір.

   

  *Знижка 15% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

  Пакет 2

  Три культури

  $ 750

  $ 675

  Ціна за одне підключення

   

  Доступ до консиліуму по трьох культурах на вибір.

   

  *Знижка 30% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

  Вигідна пропозиція

  Пакет 3

  П'ять культур

  $ 1250

  $ 990

  Ціна за одне підключення

   

  Доступ до консиліуму по всіх п’яти культурах.

   

  *Знижка 50% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

  *При виборі того чи іншого пакету, Ви отримуєте відповідну знижку на участь в триденному онлайн семінарі по живленню та стабілізації рівня родючості ґрунту: «Нагодуй ґрунт, щоб він нагодував рослину» (автор фрази Уільям Альбрехт).
  Деталі події будуть окремо опубліковані на сайті www.travelite.com.ua.

  Залишились питання?

  Запитайте в координатора події:

  Роман Гринишин

  +38 097 996 50 47;

  +38 044 228 50 52
  roman@travelite.com.ua

  Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму

  Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму