fbpx

Аграрний Онлайн Консиліум

Технології вирощування від першоджерела!

Найавторитетніші науковці світу дадуть відповіді на Ваші запитання!

Вперше в історії Агро консалтингу Тревелайт пропонує Агро виробникам доступ до науково підтвердженої інформації по технологіях вирощування напряму від профільних університетів та дослідних станцій різних країн. 

Ви станете активним учасником онлайн консиліуму за участі професорів, науковців та консультантів дорадчих служб найавторитетніших університетів світу по актуальній с/г культурі. Один спікер робить презентацію, а інші беруть участь у обговоренні та надають інформацію по альтернативних практиках чи технологіях, які були опробовані на дослідах та підтвердили свою ефективність з наукової та практичної точок зору.

Одна культура щомісяця

Починаючи з вересня і до січня ми щомісяця будемо залучати консультантів з усього світу по актуальних для Вас с/г культурах. Зустріч проходитиме у форматі триденного онлайн консиліуму.

Перша культура

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Друга культура

Соя у жовтні

14-16 жовтня

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Третя культура

Кукурудза у листопаді

18-20 листопада

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Четверта культура

Ріпак у грудні

16-18 грудня

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

П'ята культура

Соняшник у січні

20-22 січня

Живлення

Агрономія

Захист від хвороб

Захист від шкідників

Боротьба з бур’янами

Дати проведення круглих столів, імена учасників та їхні регалії будуть публікуватися на цій сторінці за 10 днів до фактичного проведення кожної із сесій. Дати проведення онлайн ефірів можуть змінюватися, про що учасників повідомлятиметься не пізніше ніж за 2 робочих дні. При цьому всі теми будуть покриті і всі ефіри будуть проведені в повному обсязі до 1.02.2021.

Як це буде?

Один раз на місяць ми будемо зустрічатися з Вами на онлайн-платформі Zoom, де спікери за визначеним планом покриватимуть усі найважливіші питання по кожній з актуальних культур. Триватиме консиліум 3 дні.

Триденний консиліум розпочинатиметься о 16.00 та буде тривати до 21.00 за київським часом. Один спікер робить презентацію, а інші беруть участь у обговоренні та надають інформацію по найрезультативніших практиках чи технологіях. Учасники зможуть задавати питання в режимі онлайн.

У перший день підключення ми покриємо теми живлення (ґрунтового і позакореневого)

У другий день будуть покриватися теми агрономії (грунтообробка, терміни, агро-технічні прийоми, техніка)

Третій день буде присвячено захисту та лікуванню конкретної культури від хвороб, боротьбі зі шкідниками та бур’янами.

Підключення до онлайн-сесій відбуватимуться через платформу ZOOM. Завдяки присутності декількох експертів по кожній з актуальних культур, Ви зможете отримати відповіді на свої найважливіші питання.

Це максимальний ліміт підключень, аби кожен з учасників мав можливість поставити свої запитання. Кількість зазначена без врахування спікерів та організаторів.

Кожен учасник отримує доступ до відеозапису сесії в рамках його пакету та матиме можливість використовувати цей запис для тренінгу та обговорення колег та підлеглих. Єдине правило – використання виключно в межах компанії або ф/г.

Консиліум по пшениці

Дати проведення: 10-11 вересня

ДЕНЬ 1

Живлення

Джон Херд

Спеціаліст по живленню культур, США

Отримав ступінь в галузі рослинництва в Університеті Гвельфа та в ґрунтознавстві в Університеті Пердью. Колишній президент Товариства ґрунтознавства Манітоби, а в даний час є головою Консультативного комітету з родючості ґрунтів Манітоби. У 2014 переможець номінації Сертифікований Агро Консультант Року на Міжнародному рівні.

Агрономія

Пол Білзборроу

Старший викладач Школи природничих та екологічних наук Університету Ньюкасла, Великобританія

Пол отримав ступінь доктора філософії / біохімії рослинництва у Ноттінгемському університеті. Також Пол є консультуючим агрономом рекордсмена «Книги рекордів Гінеса» по врожаю пшениці Рода Сміта – 2015 р. 16,52 т/га.

ДЕНЬ 2

Захист від хвороб

Ендрю Фріскоп

Фітопатолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Нагороджений як наймолодший професор фітопатології Північно-Центрального регіону США. В рік проводить до 60 тренінгів і презентацій для фермерів та колег, які в цілому консультують ф/г із загальним земельним банком до 8 млн акрів. Його спеціалізація включає хвороби дрібних зернових та кукурудзи.

Захист від шкідників

Джанет Нодель

Ентомолог, професор Державного університету Північної Дакоти, США

Отримала ступінь бакалавра в галузі зоології та доктора філософії в галузі ентомології в Університеті штату Північна Дакота у Фарго та магістра в галузі ентомології в Політехнічному інституті Вірджинії. Відповідає за контроль шкідників у полях, садах, присадибних ділянках та парках. Джанет також є керівником впровадження Програми Інтегрованого Контролю Шкідників та спеціалізується на злакових, сої, картоплі, ріпаку та соняшнику.

Боротьба з бур’янами

Дрю Ліон

Бур'янознавець, професор Державного університету Вашингтона, США

Носій почесного титулу «Людина Року» за версією Асоціації Виробників Пшениці штату Небраска, а також нагороджений за «Визначні Досягнення» у сфері покращення технологій виробництва с/г культур. Його дослідницька та освітня програма спрямовані на інтенсифікацію систем землеробства в посушливих районах, поліпшення боротьби з бур’янами озимої пшениці, більш ефективне використання опадів і методи збільшення прибутку від культур на посушливих землях.

Сара Ланкастер

Бур'янознавець, професор Державного університету Канзасу, США

Професорське звання отримала в 2008 році в Університеті Техасу. Як виходець з сім’ї фермерів, останні 10 років Сара провела велику кількість курсів та тренінгів по темах, які далеко виходили за рамки світу бур’янів, а радше більш широкої тематики агрономії вцілому.

Вартість участі у консиліумі

Пакет 1

Одна культура

$ 250

Ціна за одне підключення

 

Доступ до консиліуму лише по одній культурі на вибір.

 

*Знижка 15% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

Пакет 2

Три культури

$ 750

$ 675

Ціна за одне підключення

 

Доступ до консиліуму по трьох культурах на вибір.

 

*Знижка 30% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

Вигідна пропозиція

Пакет 3

П'ять культур

$ 1250

$ 990

Ціна за одне підключення

 

Доступ до консиліуму по всіх п’яти культурах.

 

*Знижка 50% на участь в семінарі по живленню з Нілом Кінсі.

*При виборі того чи іншого пакету, Ви отримуєте відповідну знижку на участь в триденному онлайн семінарі по живленню та стабілізації рівня родючості ґрунту: «Нагодуй ґрунт, щоб він нагодував рослину» (автор фрази Уільям Альбрехт).
Деталі події будуть окремо опубліковані на сайті www.travelite.com.ua 1.11.2020.

Залишились питання?

Запитайте в координатора події:

Роман Гринишин

+38 097 996 50 47;

+38 044 228 50 52
roman@travelite.com.ua

Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму

Для реєстрації, заповніть, будь ласка, форму