Travelite - консультаційні та навчальні послуги для агробізнесу
 

8 місць на планеті, куди не потраплять навіть найбагатші туристи

Немає нічого більш бажанішого, ніж заборонене та незвідане, тому тут зібрані одні з найцікавіших місць, куди вхід закритий навіть для багатіїв. Справжні острови, сховища, печери та гробниці – все це викликає чималий інтерес і оточене цілим виром таємничих історій.

1. Зміїний острів

Кеймада-Гранді або Зміїний острів розташований у водах Атлантичного океану в 35-ти км від берегів Бразилії. Він займає площу всього у 0,43 км2, але на цій невеликій території мешкає одна із найнебезпечніших змій світу – ботропс острівний. Щоб зберегти їх популяцію, а також убезпечити людей від смертельних наслідків зустрічі з цією отруйною твариною, влада країни заборонила відвідування острову.

2. Всесвітнє зерносховище

Величезний бункер, що знаходиться в горах острову Шпіцберген, що у Норвегії. Глибина сховища сягає 120-ти метрів, а охоронні засоби просто вражають. Воно обладнане подвійними дверима із противибуховим захистом, сенсорами руху і стінами із залізобетону товщиною в 1 метр. Ємність сховища розрахована на зберігання приблизно 1,5 млн різних видів насіння. Головна мета створення таких споруд – це збереження генофонду сучасних зернових на випадок серйозних катастроф, що можуть мати глобальний характер.

До речі, у цьому всесвітньому зерносховищі з червня 2017 року зберігаються зразки насіння кількох сортів пшениці м’якої озимої селекції Миронівського інституту пшениці.

3. Гробниця Цінь Ши Хуан-ді

Цілий похоронний комплекс, що був радше схожий на підземне місто, був виявлений у 1974 році випадком чином, коли один із місцевих жителів, копаючи колодязь, натрапив на статую теракотового воїна. Так була знайдена перша фігура багатотисячного теракотового війська, що захищало імператорський мавзолей. Пізніше було знайдено ще понад 8 тисяч теракотових воїнів з кіньми в майже натуральну величину. У гробниці також було виявлено близько ста дерев’яних колісниць та 40 тисяч одиниць зброї, не кажучи вже про численні предмети побуту та аксесуари того часу.

Мавзолей імператора ще не до кінця розкопаний, оскільки усі дослідження ведуться тут дуже обережно через величезну культурно-історичну цінність артефактів.

4. Острів Суртсей

Острів утворився у 1963 році завдяки виверженням відразу декількох підводних вулканів поблизу Ісландії. Він займає площу не більше 3 км2. Його виникнення викликало чималий інтерес у вчених з усього світу, тому що на його прикладі можна було вести спостереження за появою життя на острові. Це наочна модель того, як зароджувалося життя на нашій планеті, і щоб не заважати цьому процесу, стороннім людям вхід туди заборонили.

5. Зона 51

Військова база розташована у штаті Невада, США. До 2013 року уряд Сполучених Штатів намагався всіляко заперечувати факти та чутки про її існування. На сьогодні, це одна із найбільш засекречених та закритих військових баз на планеті. За непідтвердженою інформацією, зона була утворена на місці катастрофи космічного корабля інопланетного походження, тому її так старанно намагалися приховати від усього світу.

6. Сентінельский острів

Острів знаходиться біля берегів Індії і є домівкою для неконтактного племені сентінельців. Вони відзначаються неабиякою рішучістю у збереженні незалежності свого острова та бажають знаходитися у повній ізоляції від зовнішнього світу. Будь-яке втручання у їх життя аборигени зустрічають вороже, тому індійський уряд заборонив відвідувати острів. Яскравим прикладом поведінки племені є випадок, що трапився у 2006 році з рибалками, які нелегально ловили крабів в прибережних водах. Вони вбили їх, а гелікоптер, що прилетів забрати тіла загиблих, зустріли градом стріл. Тіла рибалок так і не було вивезено з острова.

7. Печера Ласко

Печера розташувалася на території Франції і стала унікальною завдяки кількості та якості древніх наскельних зображень, що збереглися до сьогоднішніх часів. На стінах печери намальовані зображення первісних людей та тварин, яким понад 17 тисяч років. Тривалий час тут проводилися екскурсії, але незабаром малюнки почали пошкоджуватися та зникати. Причиною цьому був надлишок вуглекислого газу, що з’явився від дихання відвідувачів, тому печеру закрили для туристів.

8. Гавайський острів Ніїхау

Ніїхау є сьомим за величиною островом серед населених Гавайських островів. Тут немає ні інтернету, ні магазинів, ні електрики, ні доріг, ні машин. Електрику на острові виробляють за рахунок сонячних батарей. Із 1864 року острів належить родині Робінсон. Ніїхау часто називають «Забороненим островом», тому що відвідини острова дозволені лише членам родини Робінсон і мешканцям острова, а також державним службовцям і персоналу Військово-морських сил США.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/tp383115/traveliteagro.com/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/tp383115/traveliteagro.com/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/tp383115/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/tp383115/traveliteagro.com/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35