7 захоплюючих краєвидів з висоти пташиного польоту

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Нашу уяву найбільше вражають панорамні та масштабні краєвиди. Найкращий варіант побачити їх у всій красі – це піднятися настільки високо, наскільки це можливо і охопити одним лише поглядом усю красу нашої планети. Навіть якщо у карантинні часи фізично помандрувати та побачити захоплюючі краєвиди з висоти пташиного польоту неможливо, ці місця залишаються такими ж прекрасними, споглядаючи їх з екрану вашого монітора та плануючи наступні пригоди.

  1. Поглянути у безодню Гранд-Каньйона, США

Диво Аризони з тисячолітньою історією вражає своїми розмірами та дивовижними неземним краєвидами. Він настільки величезний, що його складно охопити поглядом навіть з висоти пташиного польоту.  

Поглянути у глибочінь каньйону можна багатьма способами: з верхівки однієї із скель, піднятися в небо на гелікоптері або спробувати пройтися скляним мостом Skywalk, повністю прозорій платформі, під якою видніється прірва висотою понад одного кілометра.

2. Здійснити політ на параплані над Швейцарськими Альпами у містечку Венген

Краса Швейцарських Альп чарує з першого погляду, це одне із найкращих місць для єднання з природою та повного релаксу. Аби в повній мірі насолодитися альпійськими пейзажами варто здійснити політ на параплані над одним із наймальовничіших містечок місцевості – Венген. Поєднання чарівних шоколадних будиночків та холодних, покритих снігом гірських вершин не залишить байдужим нікого.

3. Побачити Великий Бар’єрний риф з вікна гелікоптера, Австралія

Одне із найдивовижніших творінь природи, яке видно навіть із космосу, складається із 2900 окремих рифів, 900 островів та безлічі піщаних смуг. Побачити Великий Бар’єрний риф з космосу складно, а з вікна гелікоптера відкриватимуться такі ж захоплюючі краєвиди на це диво природи.

4. Стрибнути з парашутом над «Пальмовими островами» Дубая, ОАЕ

Для найбільш екстремального краєвиду доведеться здійснити стрибок з літака. З висоти 4 тис. км футуристичний Дубай продемонструє свої справжні чудеса: гігантські хмарочоси, сувору пустелю та піщані насипи «Пальмових островів», що простягаються в бірюзовий океан.

5. Злетіти над водоспадом Вікторія, Зімбабве

Хоча водоспад Вікторія і не найбільший у світі, але він здобув свою славу завдяки потужним потокам води, що провалюються у прірву з висоти 110 метрів і утворюють надзвичайний шум та задимленість. На землі складно зрозуміти величезні розміри водоспаду (його ширина складає понад 1,5 км), але з висоти пташиного польоту розкривається його істинна велич.

6. Побачити Ріо-де-Жанейро з висоти пташиного польоту, Бразилія

Краєвид Ріо-де-Жанейро – один із найвідоміших у всьому світі. Окрім захоплення бетонними джунглями, стиснутими між горами та Атлантичним океаном, тут є на що поглянути: золотисті піщані пляжі Копакабани та Іпанеми, округлі форми гори «Цукрова голова»  і, звісно, найвідоміша статуя Христа Спасителя з розпростертими руками над містом.

7. Поглянути у темні води Великої Блакитної діри, Беліз

Розташувалося це диво природи в центрі атолу під назвою Лайтхаус-Риф біля берегів Беліза. Найбільша у світі блакитна діра манить багатьох водолазів у свої чорнильні глибини; ця прірва занурюється вглиб на 120 метрів. Однак саме погляд згори дає зрозуміти її загадковість та містичність.

Читайте також: