5 унікальних пляжів світу

1. Пляж «Боулдерс-Біч» у Південній Африці (Boulders Beach, South Africa)

У кожного Африка асоціюється зі спекою, пустелями, сафарі тощо. А як щодо пінгвінів на пляжі? Для мешканців суворої Антарктиди, здається, температура не мала значення, коли вони вирішили оселитися тут. Найбільше птахам у цьому місці полюбилися спокій та своєрідна берегова лінія. Пляж оточений величезними валунами, які створюють затишну місцину, де пінгвінам не страшні ні хижаки, ні негода. Тож вони можуть досхочу плескатися у воді і розводити своє потомство. А для відвідувачів пляж відкритий у грудні та січні, коли кожен може поспостерігати за життям пернатих гостей із Антарктиди.

2. Прихований пляж у Мексиці (Hidden Beach, Mexico)

Це чудове місце, де можна усамітнитися та насолодитися незвичним природним явищем. Пляж схований у печері на островах Марієта, дістатися якого можна лише переправившись через невеличкий тунель. Його ще називають «Пляжем Любові», адже він приглянувся молодим закоханим парам, які прямують сюди, аби опинися наодинці у цьому казковому місці.

3. Скляний пляж в Каліфорнії, США (Glass Beach, Fort Bragg, California)

Довгий час це місце слугувало жителям звалищем, куди скидався увесь мотлох, старі речі та скло. Але коли влада заборонила використовувати цей пляж як смітник і зайнялася його прибиранням, сюди почали з’їжджатися туристи зі всього світу. А все завдяки скляним уламкам, що залишилися на березі. Про них подбала сама природа і хвилі океану витесали із них різнокольорові камінчики, якими сьогодні устелений увесь пляж.

4. Пляж Златни-рат у Хорватії (Zlatni Rat Beach, Croatia)

Пляж, що розташований на хорватському острові Брач, відомий своїм природнім феноменом. В залежності від напрямку вітру та силі морських хвиль, форма мису постійно змінюється, що робить його одним із найунікальніших місць в Європі. Пляж, вкритий мілкою галькою, витягнувся на 634 метри у відкрите Адріатичне море. Завдяки своїй незвичній формі, він внесений у список зон Хорватії, які знаходяться під особливою охороною.

5. Пляж Діаманта в Ісландії (Diamond Beach, Iceland)

Ісландія відома своєю холодною красою, гейзерами, неймовірними водоспадами та вулканічними пляжами з чорного піску. На один із таких пляжів, Атлантичний океан щодня викидає на берег уламки айсбергів. Поєднання чорного піску та величезних каменюк із льоду заворожує погляд та робить цей пляж одним із найбільш унікальних у світі.

Читайте також: