5 незвичних розваг в аеропортах світу

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Аеропорти завжди виконували і виконуватимуть свою найголовнішу

функцію — відправити вас із пункту А до пункту В, але це не означає що цю зрозумілу і стандартну процедуру не можна розбавити креативними та захоплюючими фішками, щоб пасажири могли розважити себе під час очікування наступного рейсу. У цьому напрямку деякі аеропорти роблять трохи більше, додаючи до буденності польотів цікаві та інтерактивні розваги.

Такі аеропорти стають настільки дивовижними, що вам, можливо, захочеться спланувати свою поїдку хоча б заради того, щоб опинитися в одному з них.

  1. Лабіринт в аеропорту Чангі, Сінгапур

Деякі аеропорти справді можуть нагадати лабіринт через відсутність або заплутаність інформаційних вивісок та вказівників. Аеропорт в Сінгапурі, один із найсучасніших та інноваційних у світі, безумовно, не відповідає цьому опису. Однак це не завадило їм встановити справжній великий лабіринт із живих рослин всередині своїх терміналів. Після проходження лабіринту перед вами відкриється вид на цей ландшафт з висоти пташиного польоту.

2. Басейн з хвилями в аеропорту Мюнхена, Німеччина

Навряд чи ви помандруєте до Німеччини заради серфінгу, але в міжнародному аеропорту Мюнхена встановили 10-метровий басейн зі штучними хвилями, де кожен може спробувати себе в ролі серфінгіста. З 2012 року тут щорічно проводять чемпіонат Surf & Style, тому якщо навіть ви не професіонал, не відмовляйте собі у задоволенні впіймати хвилю перед посадкою на наступний рейс.

3. Акваріум в аеропорту Ванкувера, Канада

У міжнародному терміналі цього аеропорту ви знайдете 20 000 морських рослин і тварин в акваріумі об’ємом 114 тисяч літрів. Найнезвичніші види — це китайські морські риби, морські огірки в броні і гігантські зелені анемони. А для медуз виділили окремий акваріум по-менше на третьому поверсі.

4. Доступ до штурвалу в аеропорту Цюріха, Швейцарія

Чи знаєте ви, що можна навчитися керувати літаком в очікуванні наступного рейсу? Звісно сертифікованим пілотом ви не станете, але дізнатися основи — це прекрасний спосіб вдало провести час в аеропорту. Для цього можна сісти за імпровізований штурвал і взяти участь у тренувальному польоті, який організовує Sim Academy в аеропорту Цюріха. Можна забронювати індивідуальне або групове тренування і вибрати один із чотирьох типів літаків.

5. Військовий тунель в аеропорту Сараєво, Боснія і Герцеговина

Всі вищеназвані аеропорти пропонують розваги, що знаходяться всередині терміналів, але аеропорт Сараєво пропонує потрапити до історичної пам’ятки, яка знаходиться прямо під ним. Сараєвський тунель, або Тунель Надії, був побудований у 1993 році для того, щоб з’єднувати різні боснійські території, коли місто зазнавало нападу сербів. Цей тунель використовувався для транспортування зброї, вантажів та інших ресурсів необхідних для підтримки територій, що опинилися в облозі. Тому перед вильотом ви можете здійснити цікаву екскурсію та ближче пізнати історію цієї місцевості.

Читайте також: