5 найдивовижніших місць Нової Зеландії

1. Мілфорд-Саунд

Мілфорд-Саунд можна назвати восьмим чудом світу через неповторні краєвиди цього фіорду. Він виник ще 10 тисяч років назад, а в останні роки є одним із найпопулярніших місць серед туристів. Знаходиться він у Національному парку на Південному Заході країни, на території якого знаходиться безліч оглядових майданчиків, де можна побачити усю красу цієї затоки. Але найкраще рішення – це сісти на кораблик чи катер і попрямувати у саме серце фіорду блакитними кришталево прозорими водами, в яких відображаються величезні скелясті гори.

2. Валуни Моеракі

Валуни Моеракі – таємничі камінні сфери, походження яких залишається загадкою для всіх. Біля містечка Моеракі вздовж піщаного берега розкидані валуни майже ідеальної форми, одні з яких абсолютно гладкі, а інші жорсткуваті з візерунками, ніби панцер черепах. Діаметр деяких з цих куль може сягати більше 2 метрів. Вважається, що вони почали утворюватися ще на дні океану більш, ніж 60 млн. років тому!

3. Печери Вайтомо

Ці печери можуть здивувати кожного своєю красою, а найбільш дивовижним є те, що багаточисленні світлячки обрали їх за свою домівку. Тисячі крихітних комах випромінюють світло в темноті, створюючи сюрреалістичні шоу. Крім цього печерою протікають підземні ріки, тому кожен має чудову можливість взяти човен і попрямувати у справжню казкову феєрію.

4. Геотермальний парк Вай-О-Тапу

Ще одна дивовижна місцинка розташувалася неподалік міста Роторуа. Ця територія ще здавна була відома своїми гарячими джерелами і гейзерами, а в 1931 р. на цій території відкрили геотермальний парк. Тут ви ніби опиняєтеся у вируючому казані, в якому все кипить, а з-під землі йде пар. У парку чимало обладнаних стежок та лавок у вигляді амфітеатру, на яких можна присісти і дочекатися виверження гейзеру.

5. Пляж Варарікі

Цей пляж вважається одним із найбільших у Новій Зеландії. Тут оселився непохитний спокій та природня рівновага. Місце знаходиться доволі далеко від цивілізації, тому є шанс залишися на самоті із океаном посеред величезних скелястих валунів, які мов гігантські велетні охороняють тишу. Під час відливу, коли скелі нібито “звільняються” від води, можна ще краще оглянути ці кам’янисті масиви. У деяких скелях утворилися тунелі, і навіть печери, які здалеку виглядають неймовірно.

Читайте також:

Найнеймовірніші оглядові майданчики світу!

Найнеймовірніші оглядові майданчики світу 1. Sky Tower, Auckland, New Zealand Телекомунікаційна вежа міста славиться не тільки фантастичним видом на 360 градусів, а й тим що тут можна здійснити  незабутній банджі-стрибок у безодню. Уявіть вільний політ з висоти 220 м, протягом якого відчайдух розвиває швидкість до 85 км/год! Сама будівля здіймається

Read More »

5 унікальних пляжів світу

5 унікальних пляжів світу 1. Пляж «Боулдерс-Біч» у Південній Африці (Boulders Beach, South Africa) У кожного Африка асоціюється зі спекою, пустелями, сафарі тощо. А як щодо пінгвінів на пляжі? Для мешканців суворої Антарктиди, здається, температура не мала значення, коли вони вирішили оселитися тут. Найбільше птахам у цьому місці полюбилися спокій

Read More »

5 найдовших нон-стоп авіаперельотів світу!

5 найдовших нон-стоп авіаперельотів світу Чимало мандрівників намагаються уникати занадто довгих перельотів, але іноді подолана відстань – це частина незабутньої подорожі. Також неможливо спростувати той факт, що переліт із однієї півкулі в іншу без жодної зупинки – це неймовірно зручно. Замість того, щоб здійснювати декілька пересадок та марнувати час в

Read More »