5 найдовших нон-стоп авіаперельотів світу

Чимало мандрівників намагаються уникати занадто довгих перельотів, але іноді подолана відстань – це частина незабутньої подорожі. Також неможливо спростувати той факт, що переліт із однієї півкулі в іншу без жодної зупинки – це неймовірно зручно. Замість того, щоб здійснювати декілька пересадок та марнувати час в очікуванні наступного рейсу, пасажири нон-стопових перельотів можуть займатися власними справами на борту літака або просто відпочивати. Ще кілька років тому мандрівка без пересадок з США до Австралії була нечуваним явищем, а сьогодні це стало звичною справою. Тому якщо ви вже плануєте вирушити у подорож до найвіддаленіших куточків світу, пропонуємо переглянути деякі найдовші перельоти нон-стоп.

1. Доха – Окленд

Auckland-to-Doha-nonstop-flight
фото: https://ru.flightaware.com/

Найдовший авіапереліт без пересадок протяжністю в 14 535 км здійснює авіакомпанія Qatar Airways. З міста Доха до Окленда ви зможете дістатися за 17 годин 40 хв. Вперше цей політ відбувся на початку 2017 року. Рейс обслуговують 15 членів екіпажу та 4 пілоти, що забезпечують безпеку та комфорт для пасажирів протягом доволі нелегкого перельоту, під час якого вони перетинають 10 часових поясів!

2. Лондон Хітроу – Перт

London-to-Perth-nonstop-flight
фото: https://ru.flightaware.com/

В березні 2018 року з аеропорту Хітроу в Лондоні здійснив свій перший політ літак авіакомпанії Qantas до Австралії. Це другий у світі найдовший авіапереліт нон-стоп протяжністю в 14 500 км, який триває близько 17 годин.

3. Окленд – Дубай

Auckland-to-Dubai-nonstop-flight
фото: https://ru.flightaware.com/

До того як Qatar Airways заявив про авіамаршрут Доха – Окленд, Еміратські авіалінії запропонували найдовший переліт без пересадок в світі між містами Окленд та Дубай, стартувавши у 2016 році. Протяжність маршруту складає 14 201 км, а час польоту – 17 годин 15 хв.

4. Лос-Анджелес – Сінгапур

Los-Angeles-to-Singapore-nonstop-flight
фото: https://ru.flightaware.com/

Найдовший маршрут американських авіаліній був відкритий у жовтні 2017 року і посів 4 місце в загальному списку найдовших авіаперельотів без пересадок. Він поєднав такі міста, як Лос-Анджелес та Сінгапур, відстань між якими склала 14 114 км. З авіакомпанією United Airlines пасажири рейсу долають цю відстань приблизно за 17 годин.

5. Хьюстон – Сідней

Houston-to-Sydney-nonstop-flight
фото: https://ru.flightaware.com/

Авіапереліт, що поєднав Америку з Австралією, вперше був здійснений в січні 2018 року авіакомпанією United Airlines. За 17 годин 20 хв літак долає відстань у 13 834 км.

Тож якщо ви плануєте вашу відпустку і не бажаєте просиджувати в аеропортах в очікуванні наступних рейсів під час пересадок, то спробуйте один із найдовших нон-стоп перельотів. Тільки надійтесь, щоб серед ваших сусідів-мандрівників не виявилось неслухняних малюків чи занадто докучливих пасажирів.

Читайте також: