25 Найінстаграмніших місць світу

Ми склали список найпопулярніших туристичних місць серед користувачів Інстраграм у всьому світі. Це, безперечно, найбільш відвідувані місця на планеті, які не залишають байдужими кожного, хто хоча б раз мав можливість спостерігати їх на власні очі. Селфі на фоні цих пам’яток і природніх явищ неодмінно привернуть увагу та зможуть зробити зеленими від заздрощів ваших друзів у соціальних мережах!

Гортай список до кінця, аби дізнатися усі «must visit» місця хоча б раз у житті!

 

1. Ейфелева вежа, Париж (більше 4,3 млн хештегів)

Ця неймовірна споруда безперечно отримує першість у рейтингу найінстаграмніших місць у світі. А чи знали Ви, що Ейфелева вежа влітку на 14 см вища, ніж взимку?

 

2. Лас-Вегас-Стріп (більше 3,9 млн хештегів) – це найголовніша туристична вулиця міста, де розміщено десятки казино, готелів та ресторанів. А також це найяскравіша вулиця на Землі, якщо дивитися на планету з космосу!

 

3. Таймс-Сквер, Нью-Йорк (більше 3,0 млн хештегів) – це не лише найпопулярніша площа в США та у світі, а ще й місце роботи 330-ти тисяч осіб. Тут розміщується понад 250 ресторанів і кафе, 150 готелів і в них більше 13-ти тисяч кімнат, 22 великих театри і сотні фірмових магазинів.

 

4. Біг-Бен, Лондон (більше 2,8 млн хештегів)
А чи знали Ви, що у Біг-Бена цілих три дні народження? Перший, 10 квітня 1858 року, коли сам дзвін був встановлений, другий – 31 травня 1859, коли годинник вперше почав тікати, а третій, 11 липня 1859 року, коли вперше зазвучав дзвін.

 

5. Гранд-Каньйон, штат Арізона, США (більше 2,6 млн хештегів)
Можливо, багатьох це розчарує, але Гранд-Каньйон – не найбільший каньйон в світі. За розмірами він посідає друге місце в світі і поступається довжиною і глибиною каньйону Тсангпо в Тибеті.

 

 

6. Epcot, Орландо (більше 2,5 млн хештегів) – це тематичний парк «Всесвітнього центру відпочинку Уолта Діснея». До речі, назва парку являє собою акронім: EPCOT — Experimental Prototype Community of Tomorrow (Експериментальний прототип спільноти майбутнього).

 

7. Бурдж Халіфа, Дубаї (більше 2,2 млн хештегів) – найвища будівля в Дубаї і найвищий у світі хмарочос. Висота Бурдж Халіфа становить 828 метрів, а це в три рази вище за Ейфелеву вежу. Також всередині будівлі знаходиться найвищий ресторан у світі At.mosphere, який розташований на 122 поверсі.

 

8. Лувр, Париж (більше 2,14 млн хештегів) – найбільший музей у світі. До речі, музей фізично неможливо обійти за один день. Вам знадобитися тиждень, аби бігцем пройтися по всіх залах, не зупиняючись біля творів мистецтва.

 

9. Бруклінський міст, Нью-Йорк (більше 2,12 млн хештегів)
Цікавий факт: 17 травня 1884 року Бруклінським мостом одночасно пройшлося 17 верблюдів та 22 слони. Цей парад був доказом міцності мосту та зміг переконати жителів міста у його безпечності.

 

10. Міст Золота Брама (Golden Gate Bridge), Сан-Франциско (більше 2,04 млн хештегів)
А чи знали Ви, що фарбування моста відбувається щодня! Цим процесом постійно займається спеціальна команда з 28 малярів. Загальні витрати на технічну підтримку моста складають 14 мільйонів доларів на рік, включаючи фарбу і покриття.

 

 

11. Емпайр-Стейт-Білдінг, Нью-Йорк (більше 2,01 млн хештегів) – це перш за все бізнес-центр. Тут розміщені офіси близько 1000 компаній, в яких працюють понад 20 тис. осіб. Мати приміщення в цій будівлі зараз – найкраща рекомендація для бізнесмена, хоча раніше це викликало усмішку (його називали порожнім – Empty State Building). Будівля пустувала протягом багатьох років. Через Велику Депресію ніхто не міг дозволити собі орендувати тут офіс. На момент відкриття було вільно близько 80% всіх приміщень.

 

12. Ніагарський водоспад (більше 1,9 млн хештегів)
Його часто помилково вважають найвищим у світі. Однак насправді існує понад 500 водоспадів, які значно вищі за нього.

 

13. Собор Паризької Богоматері (Нотр-дам де Парі), Париж (більше 1,6 млн хештегів)
За задумом приміщення собору повинно було бути настільки великим, щоб могло вмістити в себе усіх жителів Парижу (а їх у той час було близько десяти тисяч). На сьогодні населення Парижу збільшилося в десятки разів, але Нотр-Дам де Парі все ж здатний прийняти в себе більше дев’яти тисяч чоловік. Цікаво, що в соборі немає ні однієї стіни. Увесь простір займають стовпи, з’єднані арками, а поміж арок – вітражі.

 

14. Статуя Свободи, Нью-Йорк (більше 1,3 млн хештегів) – одна із найзнаменитіших скульптур у США та світі, що є символом демократії та справедливості. Цікаво, що оригінальна назва статуї звучить як «Свобода, що осяює світ» (Liberty Enlightening the World).

 

15. Храм Святого Сімейства (Sagrada Familia), Барселона (більше 1,2 млн хештегів)
Архітектор Антоніо Гауді задумав Храм Святого Сімейства як символ єднання природи і людини, тому зовнішній вигляд архітектурної споруди настільки оригінальний. Будував Гауді Храм 30 років, до смерті, але так як будівництво ведеться тільки на пожертвування, то триває воно і досі.

 

 

16. Мачу Пікчу, Перу (більше 1,03 млн хештегів) – стародавнє місто сховане високо в перуанських Андах. Кажуть, що при його будівництві не було використано жодного транспортного засобу при тому, що камені важать більше 20-ти кг. А сотні людей, що були задіяні у процесі, штовхали їх крутими гірськими схилами.

 

17. Ангкор-Ват, Камбоджа (більше 1,0 млн хештегів) – гігантський індуїстський храмовий комплекс, присвячений богу Вішну. Особливістю храму є те, що він збудований обличчям до Заходу, коли всі інші храми в регіоні повернуті до Сходу. Тому вечірнє сонце додає йому ще більшої краси, освітлюючи стіни будівлі своїми променями.

 

18. Альгамбра Гранада, Іспанія (більше 987 тис. хештегів) –неймовірний палац в арабському стилі, що височіє над містом Гранада. Його яскраво-червоні стіни видно здалеку, однак більшість будівель цього комплексу на початку були білими. Але після багатьох років випікання на сонці, вони набули свого теперішнього вигляду.

 

19. Колізей, Рим (більше 950 тис. хештегів) – відомий найбільший амфітеатр у світі. А чи знали Ви, що західні ворота споруди були названі «Воротами Смерті», оскільки тут виносили тіла загиблих гладіаторів.

 

20. Тадж Махал, Аґра (більше 844 тис. хештегів) – величний монумент з білого мармуру збудований на березі річки Джамна імператором Шах Джаханом. За легендою, він планував збудувати ще один Тадж Махал з чорного мармуру на іншому березі річки, але війна з власними синами не дала шансу здійснитися його намірам.

 

 

21. Букінгемський палац, Лондон (більше 767 тис. хештегів)
Якщо Вам стане цікаво, чи перебуває Королева Великої Британії вдома, то дізнатися про це дуже просто. Достатньо лише поглянути на прапор, що майоріє над палацом. Якщо Ви побачите державний прапор Об’єднаного Королівства, то, на жаль, її немає на місці, а якщо над будівлею піднятий Королівський Стандартний прапор, то, можливо, Вам вдасться зустріти Королеву.

 

22. Акрополь, Афіни (більше 763 тис. хештегів)
Афінський акрополь – це найвідоміший акрополь у світі, на пагорбі якого розташований головний храм Стародавніх Афін – Парфенон. Вражений землетрусами, пожежами, розграбований та розбитий кулями він досі стоїть після 2,500 років існування.

 

23. Top of the rock (Рокфеллерський центр), Нью-Йорк (більше 716 тис. хештегів) – це оглядовий майданчик на висоті хмарочоса, з якого відкриваються прекрасні краєвиди на місто. Він вважається найкращим у Нью-Йорку, оскільки з нього добре видно усі найвідоміші цікавинки міста, в тому числі Емпайр-Стейт-Білдінг, а також зелений оазис посеред мегаполісу Central Park.

 

24. Гарбор-Брідж, Сідней (більше 616 тис. хештегів) – це неймовірний міст, що є найбільшим у світі, однак не найдовшим. Цікаво, що він був пофарбований у сірий колір, тому що на той момент лише цієї фарби було вдосталь, аби покрити його повністю після будівництва.

 

25. Сіднейський оперний театр (Sydney Opera House) (більше 588 тис. хештегів)
Будівництво театру розпочалося у 1959 році, в якому було задіяно 10,000 робітників і за задумом мало тривати не більше 4-х років. Однак офіційно церемонія відкриття відбулася аж у 1973 р., що на 20 років довше, ніж планувалося. Переоцінена була не тільки тривалість будівництва, а й вартість, оскільки запланований бюджет складав 7 млн доларів, однак фінальна вартість становила 102 млн долари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *